Prehranska juha z topljenega sira

Recept juha prehrana topljenega siraPrehrano mi je povedal, da ne more sedeti na togo prehrane. Pravkar ste nasiluete svoje telo in tako lahko nato zbrali in še več. Ona mi je svetoval, da drugo dieto. Napisal sem, da lahko še, da ne more biti. In res shujšati brez škode za telo. Tukaj lahko napišete, menijo podrobnosti.

Ogljikovi hidrati so "hitro" - cookies, čokolada, kruh, sladkor, krompir, testenine, itd - je zlo. Takoj postanejo usta glukoze (goriva), in če obstaja trenutno ni aktiven, nato odlagajo v rezervi.
In "kompleks" - ajda, riž, ovsena kaša, itd - so kuhani za dolgo časa v želodcu, ki oskrbujejo z energijo ves dan.
podrobnosti: ogljikovi hidrati, preprosta in kompleksna

  • Ker hitri ogljikovi hidrati smo čisto na vse, in težko jesti zjutraj.
  • Meso: Asimilacija - ptica na terenu (predvsem piščanca), govedine, svinjine. Tretji je zelo nezaželena.
  • Sadje: grozdje in banane - tabu. Zelena jabolka so najboljše.
  • Juhe brez krompirja.
  • 2 litra vode na dan. Čaj ne šteje, gazirana voda je nemogoče, ne moreš sladke pijače.

ingver čaj
Ginger kupite v trgovini, si zbadanje na Rende, žličko na skodelico vrele vode, da pivo, pritiska limone in malo več piti 2-krat na dan.
druga ingver čaj recepti

Mleko je strogo omejen. Obsega laktozo, ki dviguje raven hormona prolaktina, ki vodi prekomerno zadrževanje vode. Samo mlečni izdelki, obstaja laktoza bakterije uničene.

Recept juha prehrana topljenega sira

500 g topljenega sira 45%
400 g piščanca
150 g riža
150 g korenja
150 g čebule
50 g peteršilja

  1. Skuhamo piščanca v 2,5 litra slane vode.
  2. Vzamemo ven kuhan filete iz juhe, ki ne izklopite.
  3. Dodaj v vrelo juho riž in kuhamo 10 minut.
  4. Po 10 minutah dodamo k rižu, drobno narezano čebulo in korenje. Še naprej kuhamo 5 minut. Medtem narežemo na majhne koščke kuhanega piščančjega mesa.
  5. Dodamo narezano meso in kuhamo še 5 minut.
  6. Potem, v skoraj končni juhi dodamo topljeni sir in jih kuhamo, dokler popolnoma ne raztopi.
  7. Pripravljen juho potresemo s sesekljanim peteršiljem.

Od danes sem na dieti. Potem sem napisati, kaj bo rezultat.

Helena

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Spring prehrana za 35 dniSpring prehrana za 35 dni
Poletje sedemdnevno prehranaPoletje sedemdnevno prehrana
Učinkovito prehrana za 7 dniUčinkovito prehrana za 7 dni
Ogljikovi hidrati v živilihOgljikovi hidrati v živilih
Diet 5 tabelaDiet 5 tabela
Diet 2 tabelaDiet 2 tabela
Prehranska zajtrk vsak dan. Večina priljubljenih receptov za hujšanjePrehranska zajtrk vsak dan. Večina priljubljenih receptov za hujšanje
Ogljikovi hidrati prehrana menjavanjeOgljikovi hidrati prehrana menjavanje
Beljakovin in zelenjave prehrana za hujšanje: ocene, menijiBeljakovin in zelenjave prehrana za hujšanje: ocene, meniji
Novoletni prehrana. Minus 8 kg za 14 dniNovoletni prehrana. Minus 8 kg za 14 dni
» » Prehranska juha z topljenega sira

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea