Beljakovin in zelenjave prehrana za hujšanje: ocene, meniji

Beljakovin in zelenjave prehrana za hujšanje: ocene, menijiDa bi dosegli lep lik ženske, včasih pa tudi moške, so pripravljeni poskusiti različne načine, sredstva in možnosti za hujšanje - do takrat, dokler ne dosežemo želenega rezultata. Če želite to narediti, si lahko sami korak z lakoto, togo mono-prehrane in mučili svoje telo dolgo vadbo. Ampak več ljudi, ne v tem prizadevanju, manj je navdušen, da delo na sebi več.

In v času, ko misli pridejo žalostno, da ni nič učinkovito znebiti odvečne teže ne velja, strokovnjaki svetujejo nujno raziskati to možnost zmanjšanje telesne teže z dieto beljakovin in zelenjave. Ta metoda bo pomagala vsakomur, ki je pripravljen za višje namene, ne samo prižge za zmago, vendar je tudi v skladu z vsemi pravili te metode.

Beljakovin in zelenjave prehrana za hujšanje

Metoda temelji na določenem sistemu preskrbe s hrano, v skladu s katero naj bi v uporabo izdelkov, ki so ogljikovi hidrati in proteini se odvija na različnih dnevih. Predpogoj za tako dieto je popolna zamenjava ogljikovih hidratov preprostih, kompleks, da obrat ni prekomerno telesno težo, in čisto energijo. Hkrati organizem, ki išče dodatne vire energije, bo uporabil maščobne rezerve so na voljo.

Shema beljakovin in meni rastlinsko prehrano, in moč

Moč je predmet ciklih, ki trajajo šest dni. Torej, tukaj je diagram cikličnega sistema.
Prvi 2 dneh so dovoljene 1 liter nizko vsebnostjo maščob jogurt, mleko ali skuto. Poleg tega lahko na dan in bi morala jesti 1-2 rezine suhega kruha ali prehranskih Khlebtsov.

3-4 dni - je dovoljeno jesti samo beljakovinskih živil.
5-6 - se spodbuja, da bi jedli vire kompleksnih ogljikovih hidratov in vlaknin.
Torej, od 3 do 6 dni na dieti - 2 beljakovin, 2 zelenjave na dan.

Torej, ne bi smelo biti take hrane na meniju:

kislomolochka - nemasten skuta, jogurt z vsebnostjo maščobe, ki ne presega 2,5%, sirotko in pinjeno mleko. Ko so mlečni izdelki slabo prenaša, ki so dovoljeni za zamenjavo paradižnikov sok (z minimalno soli).
beljakovine - prehransko meso (zajec, teletina, govedina), perutnine (piščanec in puran), pusto ribe (oslič, Pollock, trske), jajca, meso in ribe juho. In ta zelenjava: stročji fižol, zelje, špinača, listi solate, zeleni grah, beluši in soja. Sestavljeni ogljikovi hidrati - jabolka sladke in kisle sorte, grenivke, nesladkane hruške, otrobi, prehransko kruh in polnozrnati kruh, korenje, pesa. In kaša: ovsena kaša, ajda, ječmen in drugi.

Lepo prednost tega načina hujšanje - oseba, ki izgubi teže, je mogoče načrtovati vaše prehrane (seveda, da beljakovin in ogljikovih hidratov živila razdeljen na različne tehnike), za pripravo različnih jedi, dovoljeno v prehrani. Zato bodo beljakovin in zelenjave prehrana 20 dni, se spreminja in zanimiva, in je eden od nujnih pogojev, da bi se izognili depresiji, živčni zlom in slabega zdravja. Različne sprejemljivih izdelkov v prehrani pomaga, da pozabi na hujšanje je, da je prehrana in uživajte hrano.

Mnenja "izkušeni"

Irina, star 20 let "Lani je bilo dekle lahko izgubijo težo pred poroko, po dieti z beljakovinami rastlinskega, 7 kg. Njen primer me je navdušilo, in sem bil sposoben izvajati vsa priporočila za 3 tedne. V tem času sem shujšala kar za 6 kg, s 62 na svoji idealni teži 56 kg. Za podporo Prejeto odlično obliko, sem vesel, da storiti v bazenu. Res všeč prehrane, je enostavno dovolj, da opazujejo, včasih niti ne more verjeti, da si "na dieti" - tako raznoliko meni. In kar je najpomembneje - je stalen občutek lakote, ki so del prehrane. Poleg tega, hkrati pa lahko odkrijete veliko zelo okusna in ob istem času brez kalorij obroke".

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Chia semena za hujšanje: ocene, kako nareditiChia semena za hujšanje: ocene, kako narediti
Kefir in ajde prehrana. Mnenja in rezultatiKefir in ajde prehrana. Mnenja in rezultati
Prehrana ButchPrehrana Butch
Metode okvir 25 hujšanjeMetode okvir 25 hujšanje
Kako izgubiti človeka za 10 dniKako izgubiti človeka za 10 dni
Stroga dieta bo hitro shujšatiStroga dieta bo hitro shujšati
Vaja za hujšanje moškeVaja za hujšanje moške
Učinkovite metode hujšanja - igla NevidnoUčinkovite metode hujšanja - igla Nevidno
Hard prehranaHard prehrana
25 Okvir prehrana: prednosti in slabosti25 Okvir prehrana: prednosti in slabosti
» » Beljakovin in zelenjave prehrana za hujšanje: ocene, meniji

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea