Kako izgubiti težo in ne pridobivanje teže sami

Kako izgubiti težoNjegova zgodba hujšanje poslal obiskovalca spletne strani ABC Diet Katyunya.

Imam 3 leta vse poruši zapored, vendar brez soli - trenutno glavo in delite tako meni, da prinaša veliko lice dobrote, ko jem. Namesto sladkorja - stevia (do 100-krat slajše od sladkorja in okusnejša). Namesto soli - limone, začimbe (cimet, poper začinjena malo, itd). svežega ingverja kilogramov njej - je okusna, da mi je zelo veliko, ne razumem, zakaj.

tehtal sem 80 kg (pusto zdaj in tehtam 49 kg) sem 37 let, sem poglej 20 let, brez šale, vsi pravijo, da, celo tujci - (10 let sedel na vseh dietah, kilogramov vrne - to je mučenje). In ko je bil zadnji čas, sem želel, da izgubijo težo, ne trudi se z dietami - sem naučil svoje telo, da pravilno in brez soli jesti (na kombinirani izdelki pristop) - in jesti vse od trebuha komaj gor iz tabele dopusta.

Ne ukvarjam s športom, sem včasih veselje sem teči z igralcem v ušesih stadiona. Navajeni I svoje telo, da ga nekje 5 mesecev tekel prvo 1-krat v 2 tednih potem večina - zlom je bil - ko pa učil telo na ta tek je kul Mouzon v predvajalniku, in od tega veliko zabave - potem spomin teče telo sama raztrgana na stadion. Druga pomembna stvar je, L-karnitin ki je v telesu, kjer se 10 mg - in ga kupite v trgovini in piti pred vadbo 1000 mg (to je koristno, ni škodljivo) - on prinaša maščobe v mišico kar maščob energijo v divjem tempu - rastejo tanke in skoraj ni občutek med vožnjo utrujeni in potenje kot konj.

In dejstvo, da smo opozoriti na dobrote - to je osnovno važno, kaj telo spomni, kako je in druge dobrote slasten okus - zato zahteva dobrote - tako osvoboditi daje telo pozabi te dobrote in si potem ne bo muka (telo potrebuje le čas ) .- smo ga dali in poučeval kot poskusne podgane soli in kemikalij vseh vrst dobrote to je vse.

Luštna dekleta ne moti prehrane, vse na kratko - samo naučiti, da imajo vse, brez soli in sladkorja.

  1. pečen jabolka z stevia - naravni sladkor, čaj s cimetom,
  2. Sveže kos postrvi na par nalijemo svežo limono, okusna, košček - Jejte 2-4 kosov, kot ti je všeč, ne bojte se maščob v ribah, je koristno, brez soli, boste morali delati sooooo hiter metabolizem, tako da maščoba samo bo zasijal v ribah las in bo vaša koža krasen,
  3. Suho sadje so različni (ne kandirano) fige z zelenim čajem je zelo okusna,
  4. Lignji paro - vse ulopatsya lahko tako okusno,
  5. mini zelje, dobro, tako majhna,
  6. Kompot, sladko in okusno,
  7. Kompot iz divjih vrtnic - zelo okusno,
  8. Piščančji file paro s figami - mmmmm sem imel v želodcu divja yummy vrste.

Da, obstaja stanja ni dovolj, da bi našteval svoj meni. I potem te naravne dobrote na vse dejstvo, da ljudje običajno jedo ne more gledati zgrožen.
Pozabil sem povedati, Pijte zeleni čaj.

Samo navaditi svoje telo počasi, samo brez soli, ki ti je všeč in jo zapišite in Tamaniti niso dobili maščobe pobral svoj meni.

Drug pomemben en in isti čas 12. ponoči, da gredo v posteljo ponoči kozarec vsebine kefir maščobe ne glede na to, kaj je glavna stvar, ki ni bil rok za več kot 10 dni. In poskusite jesti ob istem času - to je nemogoče Ugriz oreški, suho sadje - imajo super dobrote za vsako žensko, ki lahko jedo brez soli, morate samo, da ga najdejo, pick up, poglej za vse, kar je v zvezek zapisati in ne obupajte.

In z več kot kri o skladnosti izdelkov, ki je bogatejši - je tudi dobra stvar.

lignji juha daje voda naravni soli, ne vem, kako, ampak če si dal lignji zelenjavno juho, da je juha brez soli ne povedati - in okusno z mrzlico.

Ampak to vaše veselje iz kratkoročnih prehrane - to je začasno živi in ​​gladovne stavke ubiti in gredo iz tega vedno jezen kot rovke in lačen, to ni življenje, ja, in ti to veš brez mene, mislim.

Oreščki vsebujejo veliko kalorij - Pozabi, ko jeste brez presnovo soli svoje mad volje, vsi bodo leteli v predoru - jedo orehe, lešnike, indijski oreščki, mandlji, praženi, ne ocvrte, kar je najpomembneje, brez soli počil, če hočeš, ne bojte se - sami preverjeni.

Ne dal cilj, da izgubijo težo, in mu je cilj njegovega veličanstva možgani pozabil, kako se okus hrane s soljo in vse vrste kemičnih dobrote.

Prve 3 mesece bo telo razgradi, strganje navzdol, obnovo, nato pa svoje telo, da bo to dvignili hitrosti pri izgubi teže, ste v ogledalu bo v okviru svojih sinov in hčera - sam sem v takem šoku sem ostal, sem včasih potni list vprašal, ko sem vino želim kupiti suh za počitnice (pa sam ne pijem skoraj 2-krat na leto, in včasih vse).

Sem napisal upam odpreti oči nekoga, in da bo pomagal nekomu.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Delo na hroščev: Zakaj si ne morem Smršati?Delo na hroščev: Zakaj si ne morem Smršati?
Ginger Alla Pugacheva prehrana za hujšanjeGinger Alla Pugacheva prehrana za hujšanje
Kako dolgo lahko sedel na dietiKako dolgo lahko sedel na dieti
Molokochaynaya prehrana preglediMolokochaynaya prehrana pregledi
Sladkor nadomestek za diabetesSladkor nadomestek za diabetes
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Diet Svetlana ahtarovoyDiet Svetlana ahtarovoy
Hitra prehrana za 12 dni, da izgubijo težo 8 kgHitra prehrana za 12 dni, da izgubijo težo 8 kg
Ingver v prehrani sladkorjaIngver v prehrani sladkorja
Ocene ajde prehraneOcene ajde prehrane
» » Kako izgubiti težo in ne pridobivanje teže sami

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea