Ocene ajde prehrane

Ta članek vsebuje nekaj pripomb o tem, kako izgubiti težo pomaga prehrane ajde, svetovanje pri njegovem izvajanju in izhod iz prehrane, levo bralcem spletne strani. Kot tudi rezultati izgube teže na dieto ajde.



Diet Ajda: pregledi

Ajda prehrane, kot tudi vse kratkoročne prehrani ni rešitev. Če začetna teža velika - prvih nekaj dni, lahko pustite kilogram, vendar pa pušča vodo. Ni potrebno predhodno graditi tudi velike načrte, ajde prehrane lahko samo razočaral in posledično neuspeh.
Hkrati lahko teden ali dva na grške in jogurt pomaga očistiti telo in dati spodbudo za hujšanje. Tukaj je ena taka zgodba:

Hujšanje Pozdravljeni dekleta! To je odločilo, da si do vas in dal moralno podporo. Upam, da moj dnevnik za norca (sicer ti me zaprli) lahko nekdo pomaga. Iskreno sedel na ajde prehrana 2 tedna, je bil zadnji dan 15. december. Rezultat na koncu ni bil zelo zadovoljen v tistem času - minus 4 kg. Mimogrede, dokler ne bom imel nikoli v življenju nisem sedel na dieti. Prihaja iz prehrane postopoma, brez preobremenitve telo s hrano. Vsakih 6-7 dni, poskrbi tešče dni - samo vodo in pijačo Lemon Green Tea. Dekleta, kot sem jaz dobro - telo deluje kot ura, je bila enostavnost želodec ne visi, in sem še, da izgubijo težo! Edina stvar, ki mars - so vse stare stvari so zame super. Sem spoznal, kar je najpomembneje, potem dieta ni jedel vse! Ustavil sem se jedo živila, ki vsebujejo velike količine ogljikovih hidratov (žitaric, kruh, pecivo) in nesmiselno hrano (čips, Kirieshki). In vse bo dobro. Tiho sem šel na novoletnih praznikov, da obiščejo svoje starše in videl galebi, ker je bil ravno čas za zaključek dneva, in naj vsi jedo solate z majonezo in stvari, to je šok za mene. Ampak vem, da jutri bom pel tudi svojo najljubšo solata z zelenjavo z omako in ribe, ter hkrati bom videti dobro!

Mnogi so razburjeni, da se lestvice med "stojijo" dieto, vendar je opozoril, da je znesek dopusta. Ampak ne boste obvesti vse srečaš svojo težo, jo ovrednotiti z vidika.

Dobro jutro! No, to je 7 dni. Sem tehtal zjutraj in ...
Nič - vse, kar kg na kraju samem .. čudnih .. ampak stvari, ki jih je mogoče videti, da je tanka, vendar oh dobro telo je malo izbil.
Mimogrede sem sedel na tem ajde prehrana-ČIŠČENJE s svojo mamo. Mama tudi za iste kg .. in krila visi celo moral kupiti novo ...

Tukaj smo zbrali nekaj ocen o nasvetov ajde prehrana o njegovem izvajanju in izhodu iz prehrane, levo bralcem spletne strani. Morda bodo koristno, če iščete odgovor na katero koli vprašanje.

Katya:
Pozdravljeni vsi :) Sem prebral povratne informacije, in najbolj želel deliti. Izgubil sem težo na ajdovo prehrane za en teden za 4 kg, pred en teden. Jaz bi rekel, ena od največjih napak dietetičen jesti čim manj, prenašati lakote. Ampak samo, ko pride hrana manj, telo začne shranjevati hranila potrebnih snovi, in to je zelo težko, da dela s svojimi rezervami, ki jih vidimo na stegnih ali trebuhu. Torej, poskusite pretentati telo, ne stradajo. Miren, jesti toliko, kot želite, s časom zmanjšanja porabe hrane.

Katusha
Bom deliti svoje izkušnje. Zvečer zaparivat eno skodelico ajde - skoraj popolno plastično posodo. Moje jutro se je začela s toplo vodo z limoninim sokom (približno četrtino limone stisnemo) in skodelico kave brez sladkorja - ni mogel opustiti, ali zaspal na poti. V prvih dveh ali treh dneh, sem pojedel vso ajdo, ampak 17-30, večer pitje kefir. Tudi v popoldanskem času lovi zeleni čaj v neomejenih količinah. Ampak s tretjo ali četrto dan nisem mogel jesti vso ajdo, in ni hotel. In do konca posode dieto z ajdo sem nekje za dva ali tri dni. Moje osebno mnenje je, da je nemogoče, da dodate ničesar o meni, ker, prvič, od jabolka želijo, da bi jedli več, in, drugič, pojav novih okus občutkov (ali svežih zelišč, česen, sadje in tako naprej. d.) še obstaja povečano apetita. Dekleta, si ne more niti predstavljati, kaj ponos in spoštovanje sem preselili k sebi, ko sem lahko pokvarjen, in jih mika, da bi jedli nekaj, vendar ne stori. Moja nagrada - znatno zmanjšanje teže. Mimogrede, danes, tretji dan brez ajde prehrana, in celo na skali minus 1 kg.
In vendar, moramo vsekakor narediti kratek premor - s prehrano zelo priporočljivo po mono-prehrane. Dajte svojemu telesu nekaj počitka, spet okrepil in vitamine, in s mesyatsok v bitki. Pravilno pravijo, pomembna stvar v lepoti - Zdravje.

Oles:
Nisem mogel upreti: pretehtati danes na 7. dan. Skupaj minus 3 kg za 6 dni, od 58 do 55 kg. Za nekatere je to premalo za tako obdobje. Toda dekleta, pa tudi brez njih! Delam kompleksno NAT. vaje. V jesenski rok. Kmalu bom spet začel. Trebušne mišice, zadnjica, teleta dobro okrepila. Razumem, da ko je voda izginila. Na splošno je v zadnjem mesecu priporočljivo, da izgubijo težo, je ne več kot 3-4 kg, tako da ni bilo škode za zdravje. Ja, in koža ne bo sag. Ampak iščemo rezultat: bolj kratkoročno, bolje je. No. Telo se ne zavede. Bolje je, da se počasi zmanjša težo, a zanesljivo. Ali se strinjate? To je samo, da sem že imel grenko izkušnjo: 2 tedna padla 8 kg na nizko kalorično dieto in po 2 mesecih teža vračanja v izobilju. Tako se bo ta teden, kefir ajde prehrana šteje izbil. Pripravljen, nato ga uporablja tešče dni. Danes je zadnji 7 dni dieto. Bilo je dokaj znosno, ni lačen. Ajda cel do konca nikoli jedel. Ampak dovolite si dan jabolko. Jogurt se ne sperejo, strogo po 0,5-1 uri. Tam zjutraj ne želimo, vendar moramo malo metabolizem (Presnova) Prebudite. Nameravam iti na split obroki jutri: 5-6 obrokov preko 2,5-3ch. Tam je malo, pije malo več, in po 6-7 uri, ne, ne! Vso srečo in potrpežljivost! Jemo, da živimo, ne živimo, da bi jedli!

Ali je možno dodati k prehrani ajde prehrana zelenjava, kako spremeniti iz tega rezultata? Vse posamično, ampak tukaj so primeri uspešnega in okusno hujšanje in ocen o ajde prehrani.

Ocene ajde prehrane
Ajda prehrana za hujšanje: ocene in rezultati

Juliana:
Dekle, ki je sedel na ajde tretji dan. Ampak ajde, ni prazna (korenje + čebula in prepražimo malo prinašajo pripravljenosti z malo vode pod pokrovom + suhe slive - zelo okusne). V večernih urah istega ajde + jogurt. Ne mučite se, rezultat -2.0 kg.
In vendar, s je utritsa buden, naj bo sistem hrano: Vodička, Vodička, Vodička, celo steklo.

irena:
Imam zdaj 7 dan. Vendar kršitve - zelena solata in jaz kumare Jem ajde, in zjutraj - maščobe skuto. To mi je 2,5 kg. Ampak izgleda bolje, kot čas, porabljen na problematičnih področjih.

Elenka:
Pozdravljeni, dekleta !!! In imam že tretji dan. Držim odlično !!!
V tej dieti, ni dvoma, saj so rezultati videli na svojo punco. Ona je preživela 14 dni, je bilo težko, vendar je zdaj videti neverjetno. Tanka kul, in koža je bila čista.
Mimogrede, nekaj nasvetov.
Dieta lahko jedel sadje. In, če upoštevamo dejstvo, da je sedaj sezona jagod in češenj, si lahko privoščite, da to malo zabave pustiti.
Prav tako dobro, da pijejo čaj, še posebej zelena, saj odstranijo strupe iz telesa. Toda brez sladkorja!

Za vsakogar, ki si še vedno postavlja nalogo, kakor hitro je mogoče, da izgubijo težo, opozorilo iz Ann:

Ostal sem pet dni. ker jesti ajde brez jogurt in ne smuknila v mene, da dan pojedel dve žlici ajde v vseh, in če ne jedo. In nič tako Brezskrbno, hujšanje. Potem pa strmo upadla hemoglobina, in sem skoraj omedlel. Tri dni poskušajo priti ven iz te države, še ni mogoče. Rad bi opozoril ljudi, kot sem jaz, ki ne tanjšajo telo. V tem stanju, kot je sedaj, in že na tehtnici ne skrbi (((

Preprečevanje zaprtje na dieti ajde. Čistilni učinek ajde prehrane je popolnoma izgubljen, če vas med dieto ob zaprtje.

  • Bodite prepričani, da en dan spije liter in pol vode (zelena ali zeliščni čaj). Ampak to je najbolje, da pijete ustekleničeno pitno vodo.
  • Zjutraj takoj po zbujam popijte kozarec tople vode, lahko dodamo limonin sok.
  • Morda bi bilo koristno, morske alge, ki jih lahko kupite v lekarni v suhi obliki, in dodati v grščini.
  • 2-3 čajne žličke lanenih semen napolni kozarec hladne vode, 2-3 ur, občasno premešamo, nato, brez napenjanja, pijačo pred spanjem.
  • GRECI morali pojesti toliko, kot želite, ne omejujejo sami, se prepričajte, da dobro prežvečiti.

druga Pregled ajde dieto za hujšanje:

Iz osebnih izkušenj lahko rečem, da se dan začne s skodelico tople vode z limoninim sokom (približno četrtino limone stisnemo), in telo delal kot ura :)

In celo nasveti bralcev spletne strani o prehrani po ajde prehrane:

Z Julia:
Pozdravljeni vsi! V prvem tednu sprožil 5kg !! Ampak potem je prišel "pore" trenutek, ko je boj za vsako 100g! opredelila sem osnovna pravila, ki držijo:
1. Ne jejte ponoči, po 18 urah! Dovoljujem sem ponoči čaj z mlekom brez sladkorja ali kefirchik.
2. Ne jesti! v resnici, ne more biti veliko stvari, vendar glavna stvar se ne meša in ne funtov! Na primer, Včasih hočem nekaj sladkega - Ne zanikam sebe - jesti košček temne čokolade!
3. Če pozorno spremlja težo ene in iste čas (tehtam zjutraj pred jedjo).
4. Ne vozite akutne lakote - nato sedli za jesti - ne bo ustavilo!

Svet je tudi prav, da se opredeli seznam "dovoljenih" živil. Na primer: peso, zelje, zelenjave, grška salatiki- dušena / parjena / kuhana drugi tečaje (brez stranskih jedi) - ajde, riža - neogranichenno- sadje ovoschi- zrn kruh (brez fanatizma). In za določitev "prepovedane" hrane: majoneze, sladkarije, moko, ocvrt krompir (čeprav malo lahko v uniformi). In sem jemati vitamine: glavna stvar v lepoti - zdravje. Srečno vsem v razredu ni enostavno!

Nina:

Z Julia pravilno napisal vse, kar je edina stvar, želim vedno dodati je treba piti navadno vodo. Rabim 2 litra, vendar sem ponavadi dobil 1.5. Če se držimo - teža gre dobro, preveril sem ga sam. In tisto noč, po 18-00 imajo manj kot zaželeno, da je zaželeno, da imajo od 17-00 do 18-00 zvečer potem lažje - ni ravno zaželeno.

Delite rezultate svoje prehrane, pustite vaš pregledi ajdovo kašo, Ste izgubili težo ajdove dieto, preberite recenzije drugih. Mimogrede, na internetu lahko najdete veliko foto "za" in "po" ajde prehrana. Uspešno hujšanje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ajda prehrana za 3 dniAjda prehrana za 3 dni
Ajda prehrana kefirAjda prehrana kefir
Ajda prehranaAjda prehrana
Z žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefirZ žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefir
Rezultati ajde prehranaRezultati ajde prehrana
Raztovarjanje največje koristiRaztovarjanje največje koristi
Dieta na ajdovo prehraniDieta na ajdovo prehrani
Ajde prehranaAjde prehrana
Ajda prehrane. Osnove in sorteAjda prehrane. Osnove in sorte
Čiščenje telesa ajde z jogurtomČiščenje telesa ajde z jogurtom
» » Ocene ajde prehrane

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea