Kako sem izgubil 14 kg

Kako sem izgubil 14 kgPozdravljeni, dragi bralci spletne strani ABC prehrane. Moje ime je Valentina, star sem 61 let in želim deliti z vami moje hujšanje zgodbo.

Tako kot večina mojih vrstnikov v letih življenja sem nabrali veliko zdravstvenih težav. Vnetje in bolečina v sklepih, otekanje in otekanje kolena, išias in bolečine v križu (in zaradi tega - bolečina srca in oteženo dihanje). To je zelo težko zjutraj vstati iz postelje, ker je občutek stagnacije in togosti po vsem telesu. Morda s takimi simptomi, lahko razumem samo moji kolegi. Poleg tega, vse te bolezni, "prekriva" na prekomerne telesne teže, pri rasti 167 cm sem tehtal 85 kilogramov. Vendar pa sem vedno povezana ta občutek počutju le starejšega starosti in ne mislim, da je prekomerna telesna teža naredi velik delež simptomov.

Držim nakup zdravil, še posebej veliko pitne protivnetna zdravila. Šele takrat sem spoznal, da je obremenitev na kolenih pretirane, tako da so bili bolni. "Zdrobljena" svojo težo na noge in spoji so vnetje in zavrnil izvedbo tako težo približno deset kilogramov dodatne maščobe.

Ko sem srečal na ulici sošolec in opozoril na dejstvo, da je postala opazno postroynela in nekateri veselo. V pogovoru se je hvalila, da je izgubila 7 kg. Takrat sem začel brskati svoje hujšanje recepte. In se je izkazalo, da se je vse zgodilo v koktajli Herbalife. Sprva sem se le nasmehnil ob tej zgodbi, ampak le nekaj dni kupil koktajl.

Namesto, zgodovina kot. Samo, da kupi to pijačo v našem majhnem mestu ni bilo mogoče. On je bil prodan le distributerji in jih le kdo ni dovoljeno. Sprva HERBALIFE distributer preživel moj nasvet (in so sami sebe imenujejo "o prehranskih svetovalcev"). To je zgodba o človeški prehrani, kar so potrebne hranilne snovi, in kako jesti, da izgubijo težo. Nato je bil tehtalni, merilni pas, boki, določeno količino maščobe.

Imeli so redno lekarna butyrometer, vendar njegovo pričevanje Pravkar sem pretresen, v mojem telesu je 45% maščobe! Ko sem vse te informacije "prebaviti" - odločil, da bom zagotovo morali znebiti maščobe in dodatnih kilogramov.

moje dobro počutje neverjetno spremembe začelo dogajati od zdaj naprej. Začnem vsak dan z "Pravilno zajtrk" iz Herbalife (so kupili proteinski napitek, termochay in Aloe koncentrat). Če prej sem pojedla 2 obrokov na dan in zelo "Punačak" svetovalec mi je razložil, da je moja prvotna teža, moram pet obrokov. Seveda, to je bilo, da se naučijo toliko in pogosto nisem jedel nikoli. Imel sem tak režim: zajtrk malico, kosilo, malico, večerjo. Začel sem piti več vode - 3-4 litrov na dan, in kar je najpomembnejše - spremenili odnos do hrane. On je vrglo iz hladilnika vse "škodljivo" - majoneza, kislo smetano, klobase, maščobe sir. Ustavil sem nakup sladkarije in piškotke. To je postal manj kuhanje stran jedi, kosilo je bilo omejeno na solate in kos mesa ali ribe.

Mimogrede, zajtrk je od Herbalife je zelo okusno in nizkokalorično, ena porcija 250 kcal. Vsakič, ko sem naredil različne recepte cocktail (sadje dodan z njo), in njihova termochay narediti nemogoče - sem celo ustaviti pitje kave. Iz tega čaja se zdi, moč in energijo.

Za 3 mesece sem nehote shujšala 14 kg, moj kaže, izgubili pred mnogimi leti, v pasu. Najbolj pomembna stvar - spet se počutim super, saj omogoča moje starosti.

resnične zgodbe hujšanje s fotografijami

Se je zmanjšal pritisk na sklepe, in je postalo veliko lažje hoditi, to pomeni, da sem skoraj "leteti". Verjamem, da če je maščoba, ki sem se kopičijo štirideset let, je šel skozi tri mesece, nato pa boste morali, da nadaljujemo jesti pravico - potem bo rezultat bolj pomemben in stabilen.

Ko je izvedela, da bolj pravilno jesti, jaz sploh ne bi prišel kupiti klobaso ali majonezo. Zdaj sem spremenila prehranjevalne navade, ki se proizvaja že desetletja. Zdaj sem selektivno za tiste izdelke, ki se prodajajo v trgovinah: Pozorno preberite oznake, gledam kalorij. S torbico vedno pri sebi steklenico vode in prigrizek za pest oreškov in suhega sadja.

Ali ste imeli izgubo teže? Si želite deliti? Pošljite nam svojo zgodbo na [email protected], jo bomo objavili.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
EpikondilitisEpikondilitis
IšiasIšias
Pozitiven odnos do fitnesaPozitiven odnos do fitnesa
IšiasIšias
Ankilozirajoči spondilitis: simptomi, zdravljenje, gimnastikaAnkilozirajoči spondilitis: simptomi, zdravljenje, gimnastika
Išias - najpogostejši vzrok za bolečine v hrbtuIšias - najpogostejši vzrok za bolečine v hrbtu
Kako odstraniti želodec, ne da bi dobili iz posteljeKako odstraniti želodec, ne da bi dobili iz postelje
VaricosityVaricosity
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
MammalgiaMammalgia
» » Kako sem izgubil 14 kg

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea