Hujšanje Zgodovina: Anna padla 23kg v 2 mesecih

Naš urad prejel pismo bralca naše spletne strani. Anna nam je povedala, kako ji je uspelo izgubiti 23 kg v 2 mesecih. Z dovoljenjem Anna objavljamo tukaj svojo zgodbo in upam, da bo navdih veliko.

"Moje ime je Anna, jaz sem 31 let. Od otroštva sem bil gost, ampak starejši sem postala bolj debela. Koliko še nisem poskusil diete, ves čas pokvari.

Iskali po celotnem spletu, sem naletel prehrana "pomlad": Meni za 35 dni. Po branju, sem ugotovil, da je bila prava zame, ker mi je všeč hitro izgubo teže in ni draga in trde izdelki. Zvečer sem na novo napisal dieto na papirju in na ta dan ona je vedno z mano. Začnem z dieto na januar 30, z maso 86 kg in višina je 162, je bil na vrhu seznama, na koncu diete pri meni je bilo 74 kg.

Že po prvem, verjetno, pet dni, sem se počutil svetlobo. Nato nekje po prečkanju pol, sem začel, da ste izgubili težo, in sem navijali. Iz prejšnjih neuspešnih poskusih, sem se naučil lekcijo, da ne more biti stehtan vsak dan, saj je prvi teža gre hitro, potem pa v eni točki porastu in bo stal. In ko se je to zgodilo, sem uničen.

Tokrat sem imela enkrat na teden in ni bilo primera, da sem se po enem tednu, in v ravnovesju, kot je, a nisem razočaran, in šel naprej, ko čaka na teden, sem stopil na tehtnico in je zagledal veliko minus 4 kg .


Vse je šlo dobro, prehrana se bliža koncu, in teža in postal še manjši, a še vedno želel, in še tako naprej, da ni bilo sile. Po 35 dneh od prehrane, kakor hitro je naslednji dan, ko sem spet začela to dieto. Bilo je malo težko, ampak sama je.

Zdaj moja prehrana pride do konca, po 2 dneh je zadnji dan. Jaz sem zadovoljen sam s sabo, čeprav sem še vedno ni popoln, vendar se po kratkem premoru, bom spet začeti to dieto, moja teža danes 63 kg. Pomagala mi je na vse 200%! In, seveda, napake, ki sem jih v tem času.

Najpomembnejše napake, ki jih ni mogoče dovoljene (vsaj zame):

  • ne more pretehtati vsak dan, kot da ni hotel
  • vsi prazniki morali dobiti okrogle, ki jih klical, vendar je vredno poskusiti nekaj okusno in s hrano, je verjetno, da so za slovo, da kako težko sem, da posegajo v vašo dieto znova.

Za prehrano in stati ob strani in da se morajo sami prilagoditi zelo dobro, in vse bo šlo gladko. Oseba mora sedeti na dieti, ki ga izbere sam, in mislim, prvotno, če je le mogel. Uspelo mi je in sem vam veliko uspeha. In verjemite mi, v ogledalu je zdaj želijo videti, vendar pred tem ni bilo nobene želje, ni imela želje za nakup nove stvari vedno šel v športna oblačila, ki ima sposobnost, da se raztezajo.

Zdaj je cilj za mene - shranite rezultat, dokler bom živel, ne da bi dieto.

Ampak, še vedno je najbolj pomembna stvar, ki mi je pomagal pri tej dieti - Nehal sem jesti vedra. Naučil sem se, kako naložiti eno jabolko. Kupil sem si malo ploščo in zdaj bom jedel od njega.

Želim vam vse enake rezultate in še bolje se !!!"

Uredništvo "ABC Diet" Ana hvala za zgodbo in nas opominja, da je zgodovina vašega uspeha, lahko pošljete na [email protected].
Tudi, če imate vprašanje, ki bi jih želeli vprašati skupnost naši spletni strani, se obrnite na nas, bomo ga objavi, in dobiš odzive od bralcev v komentarje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Apple in kozice prehrana Anna SemenovichApple in kozice prehrana Anna Semenovich
Kako izgubiti težo domaKako izgubiti težo doma
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Metode iz znane hujšanje prvaka in trener Anne kurkurinoyMetode iz znane hujšanje prvaka in trener Anne kurkurinoy
Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultatiLubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati
6 Radar prehrana6 Radar prehrana
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
Diet "6 vrtnic"Diet "6 vrtnic"
Academy "6 vrtnic"Academy "6 vrtnic"
» » Hujšanje Zgodovina: Anna padla 23kg v 2 mesecih

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea