Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek

Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija - grozna psihološka bolezen sodobnega časa. To je patološki strah pridobivanje teže, željo, da izgubijo težo in ne, kot mnogi menijo. Foto anoreksichek pred in po bolezni, da pokažejo, kaj je grozno stanje si lahko prinese bolnega človeka. Razvoj bolezni je vedno isti: mladi moški in ženske samo želim malo, da izgubijo težo, zmanjša boke, trebuh, nato pa izgubili svoje glave iz rezultatov in ne more ustaviti. Konec koncev, spremeni številke na obseg stoji velik odmerek adrenalina in oseba, ki dobi veliko zadovoljstvo s prehrano.

vsebina:


I anoreksichka: resnične zgodbe. Anoreksichki fotografija

Mnogi od teh zgodb pove, kako postati anoreksichkoy mesec. Ne mislite, da jo ponovi!
"Sem normalna punca, z rastjo 168 cm tehtal 60 kg. vse, kar je bilo urejeno v mojem videzu, vendar je zaskrbljen, Punačak trebuh. Odločil sem se, da ga odstranite. To je postal redni skala tisk in zmanjšal nazaj na meniju. Nekaj ​​dni kasneje se rezultat ni videl in skoraj ustavil jesti. Pojedel sem samo eno jabolko in paradižnik na dan. Po nekaj časa, ljudje začeli reči, da sem shujšal, potem pa sem se odločil, da se odstranijo še malo na strani ... Zraven mene ni bilo ustavljanja. Kot rezultat, v rast 168 cm, sem začel tehta 40 kg. "

Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Anoreksija: fotografije deklet

V vseh zgodb iz življenja anoreksijo je razvidno, da je dekle vedno verjamejo, da ohrani položaj pod nadzorom. V resnici pa ni. Ne morejo ustaviti sebe, da izgubijo težo in pridobili zdravo telesno težo.
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek

Zdaj sem anoreksichka

"Rad bi fanta, vendar on ljubil vitek. Bil sem debel otrok z otrokom. Zato sem se odločil, da začnete izgublja težo. Poskušal sem prenehati jesti, ampak lakota prevladala. Sem uničen, preklinjali s prijatelji in starši, in postopoma razvil v svojem odporu do hrane. Sčasoma lasje začel padati, razpada nohte, zobje izpadejo. In ko pridete teža 40 kg začel imajo težave z ledvicami, srce, prenehal mesec. Čez nekaj časa sem šla v bolnišnico - moteno presnovo. Do takrat, ko sem videti kot mumija. Siva koža, nesorazmerno veliko glavo, kot vse anoreksichek na fotografiji iz interneta, strašni strani, kot čarovnica v Disney Sneguljčica, kup konoplje namesto las. In človek v tem času poročen drugo dekle, in mi ni niti srečal. "
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Zgodbe vsi imajo eno skupno anoreksichek v ogledalu ne vidite svojo vitkost. Vendar pa je treba opozoriti grde spremembe v foto drugi anoreksichek.
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek

Postal sem anoreksichkoy

"Moja zgodba se je začela v anoreksijo za 26 let. Poleti sem šel na jug, in moja oblika je slaba. Z rastjo 170 kg sem tehtal 86kg. Zato sem se prijavili za fitnes in začel jesti desno. Nikoli nisem maral super prehrana vam izgubiti 10 kg v enem tednu. Ker približal pametno v svojo prehrano in življenjski slog - ne peretruzhdaetsya si treninge in ni stradati. Kot rezultat, je padla na 15 kg, kar je bilo strašno zadovoljen. In potem sem se odločil, da se odstranijo želodec, ušesa na bokih. In potem se je začelo. Teža ni pustil. Imel sem, da se zmanjša vnos kalorij do 700 na dan. Številke na tehtnici se je začela padati, kakor tudi moje zdravje.
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Živčni razčlenitve,-prenajedanja epizod, gladovne stavke, solze, redčenje las, izguba vida - to ni popoln seznam grozne posledice. Toda vse te stiske, nisem opazil, smo našli alternativo izgubljeni lepoti - nohti nad glavo, kratke lase, ličila. In potem se je začela omedlevica, zato sem začel, da bi dobili v bolnišnico, kjer sem prisilno pitajo. Toda doma, sem spet sedel na gladovno stavko. Kot posledica odpovedi ledvic, jeter, začetek osteoporoze, hormoni spremenila. In s težo 38 kg, sem umrl. "
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Anoreksija v zgodovini žensk ne prinaša nič dobrega. Ob koncu njihovega čakanja za pretrgane življenja, lomljeni psiho, osamljenosti, invalidnost ali celo smrt. Ali je vredno žrtve "princ", idealno telo ali druge užitke, za katere dekleta začnejo, da izgubijo težo?
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
To hujšanje na prvem mestuTo hujšanje na prvem mestu
In, ali ste izgubili težo?In, ali ste izgubili težo?
Nevarnosti dietoNevarnosti dieto
Vitkost francoskih žensk: kaj je skrivnost?Vitkost francoskih žensk: kaj je skrivnost?
Kako shujšati, brez dieto človekaKako shujšati, brez dieto človeka
"Presenečenja" v bilanci"Presenečenja" v bilanci
Zgodbe bralci izgubijo težo in ne pridobivanje težeZgodbe bralci izgubijo težo in ne pridobivanje teže
Goldline tablete - Resnica in fikcija!Goldline tablete - Resnica in fikcija!
Kako izgubiti težo s pomočjo svetlobnih jutranjih ali večernih vadbo?Kako izgubiti težo s pomočjo svetlobnih jutranjih ali večernih vadbo?
Nasveti in video posnetke, da hitro izgubijo težo domaNasveti in video posnetke, da hitro izgubijo težo doma
» » Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea