Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kg

Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kgDanes Hitre diete je zelo priljubljena. S trenutno obilo okusna, vendar ne preveč dobro za izdelke telesa pogosto se zgodi, da je vredno vsaj en dan razvajajte "okusen" - in svoje najljubše kavbojke konvergirajo ni več. Vendar pa veliko ljudi ne morejo prinesti, da gredo lačni za dolgo časa zaradi podhranjenosti samo Nesvijest. In v naslednjih tednih raztegne način omejeno moč je zelo težko opazovati, poleg tega pa ponavadi ima svojo ceno. To je, če gre v prehrani, ki vam omogoča, da izgubijo 4 dni 4 kg: hitro, ni posebej pusto (omejitve veljajo le za paleto izdelkov, ne pa njihovo število) in poceni.

Prehrana: jasne 4 kg za 4 dni za deluje tehniko

Menijo, da ta posebni akterji uporabljajo hujšanje tehnike, da bi v najkrajšem možnem času povzroči tako sam, da bi pred fotografiranjem. Zato je taka prehrana včasih imenujemo "deluje". V svojem bistvu je mono-prehrana, ki zagotavlja strogo omejeno število porabljene kalorije in skoraj popolno izključitev iz prehrane soli in sladkorja.

Pomembno je, da je zaradi učinka že po prvem dnevu.

Dieta za 4 dni minus 4 kg kot dnevni meni

Meni te diete je:

  1. Prvi dan. Jesti kuhano pijačo riž in paradižnikov sok - v znesku, ki ne more biti omejena. Slika lahko uporabite katero koli, ampak če lahko, jesti rjava.
  2. Drugi dan. Razvajajte se nemastnega jogurta in skute, jedo vse, kar želite. Pijte toliko čisto vodo.
  3. Tretji dan. Pijte neomejene količine čaja brez sladkorja in jesti nesoljeno purana ali piščanca. Ne jagnjetina, govedina in svinjina posebej. Čakamo na uro po vsakem obroku in piti veliko vode.
  4. Četrti dan. Jemo zelo trdi sir, pili rdeče vino (ena steklenica, nič več). Ali pomarančni sok. Toda voda - ne moreš.

Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kg
Vendar pa lahko izgubijo težo brez krivde. To je težko predstavljati, kaj se bo zgodilo, če je zadnji dan na tešče piti steklenico. Zato obstajajo možnosti za brezalkoholne "delujejo" diet, ki so tako učinkoviti, kot zgoraj opisano klasično tehniko, in res dobil minus 4 kg za 4 dni. Vsak omenjeni meni kuhinjske izvedbe, ki ustreza enemu dnevu uporabe. Z drugimi besedami, en izdelek na dan. Imejte v mislih, da je pitna voda ni dovoljeno na zadnji dan vsakega menija. Torej:

  • Prvi meni: riž, jogurt, kozice, lubenica.
  • Drugi meni: riž, jogurt, goveje meso, jabolka.
  • Tretji meni: riž, jogurt, ribe, grozdje.

Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kg

Izhod iz prehrane

Dobitek iz katerega koli izvedbi tako dieto poteka počasi in postopoma. V prehrani, se prepričajte, da vključuje kašo in paro zelenjavo. Prav tako ne pozabite, da ni priporočljivo, da zlorabljajo in pogosto s to dieto. Uporaba take diete ne pogosteje kot enkrat na mesec - to bo dovolj, da se počutijo učinek in ne preveč izčrpati sami.

Komentarji

Tisti, ki so že imeli čas, da poskusite to dieto za sebe, v pripombah na različnih forumih pravijo, je res omogoča, da izgubijo nekaj teže v najkrajšem možnem času. Čeprav pregledi negativne izkušnje pri uporabi te diete tudi občasno je v svoji učinkovitosti ni mogoče dvomil.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Delo na hroščev: Zakaj si ne morem Smršati?Delo na hroščev: Zakaj si ne morem Smršati?
Hitra prehrana - izbira je vaša!Hitra prehrana - izbira je vaša!
SiljenjemSiljenjem
Kako dolgo lahko sedel na dietiKako dolgo lahko sedel na dieti
Prehrana je najboljPrehrana je najbolj
Bežite, da izgubijo težo!Bežite, da izgubijo težo!
Hard prehranaHard prehrana
Kako izgubiti težo v menopavzi?Kako izgubiti težo v menopavzi?
Smetana in začinjene tanek prehrana znano: da je učinkovita in koristna za organizem - stare metode…Smetana in začinjene tanek prehrana znano: da je učinkovita in koristna za organizem - stare metode…
Jedrska prehranaJedrska prehrana
» » Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kg

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea