Molokochaynaya prehrana pregledi

molokochayPosta dni na molokochae (ali molokochaynaya dieto) so zelo priljubljeni med tistimi, ki želijo izgubiti težo in vzdrževati težo, nato normalno. Podrobnosti o tem, kako pripraviti in je priporočljivo, da porabijo to pijačo, preberite članek "molokochay hujšanje".

vsebina:

Ta članek vsebuje nekaj pripomb in nasvetov, ki jih bralci spletne strani levo.

Kako pripraviti in pijačo molokochay

Svetlana:

Dekleta, ki se ne počutijo lačen! v nobenem enem primeru ne bomo mleko je manj kot 1,5%. (Kot prvi dan in še boljšo 2,5% -. Rezultat ne bo vplivalo na veliko, vendar pa bo veliko lažje vzdrževati). In pitne vode ni manjša od 1,5 litra.
Molokochay in piti vodo, kadar hočeš tam. Povprečna dobimo in kjer so 1-2 ur steklo. Naslonite na vodi. Lahko pijete in po 6ti. Jaz sem še posebej občutljivi na kofein, in celo molokochay spanjem pijača - nič.
In še ena stvar, ne ustrašite, če prvi dan glavobol - to so žlindra. Pijte več vode. Naslednjič, ko boste glavo ni moteno.
In ofisnikov piti MCH priročno leni: v kuhanega čaja (pol-krogi) dopolnjevati z mlekom (drugi pol skodelice). In pijačo. Zdi se, kot da bi si radi angleški čaj.

Molokochaynaya prehrana pregledi

Anya:

Sedel sem na molokochae poletje in veliko od tega v prvi branje. In tukaj je namig - ni treba piti v stanju "poka", in da je treba odstraniti občutek lakote. Da, pijem v 2 urah, vendar ne dajo cilj piti pol litra mleka, je lahko manjša in malo bolj - kot vi!

Tanya:

Za mene, je bolje zamenjati z vodo. Pijem kozarec molokochaya, kozarec vode, in tako naprej do 8:00 =))

Olga:

Zato je bolje, da ne bodi len, in pivo normalno, drago listov čaj (In to je veliko bolj prijetna za pitje). Samo morali kupiti posebno skodelico.
O tem, kaj je najbolje listov čaj, vem zase. Prvič, ko sem se potrudil molokochaynuyu prehrane po rojstvu (če je vir prenehal), približno 2 leti, je bilo pivo listov čaj - tanek osupla, imam taka slika pred rojstvom ni bilo + nohte, kožo, lase ... .. !!!
Nato je poskušal izprazniti pred tem novem letu, saj razozhralas nekaj, vendar sem želel videti spodobno, in moja napaka je bila samo, da sem bil z občutkom lenobe varijo čajne vrečke neposredno v skodelico vročega mleka, jo pre-ogrevanje v mikrovalovni pečici. No, hočem reči, da je to še slabše. Prvič, slabši okus, in drugič, v občutka sitosti. Kot rezultat, to vodi k temu, da moti raztovarjanje in začeli halyavnichat (ni kos, razrešnica pod "verjetna" pretvezo gospodična, itd), je bil rezultat, vendar slabše.

Oksana:

Ja, bolje seveda sedijo v istem dnevu, samo ti, kot jo potrebuje. Moje telo se je že vajen, da v ponedeljek, je molokochayny dan po vikendu in sedel brez težav. In ko se na različnih dnevih, tako da mislim, da vse, kar jutri mučenik, je jutri ni izkazalo v redu, ko jutri, tudi ni uspelo, in tako naprej ad infinitum.

Olga:

Hočem reči, da je teža vrne naslednji dan, vendar v manjšem obsegu. In ko sediš ni prvi teden, nato pa postopoma vsak teden gre t. 300-400 telesne mase (tj maščobe in volumen) in ne tekočine.

Galina:

dekleta dodamo ingver in molokochayu medu vprikusku (1 čajna žlička). Spodbuja, krepi bolje kot kava, nasičenih maščob, izguba apetita za dolgo časa.

Olga D.:

Zelo rad molokochay. Segreti mleko lahko litrski vreči 4 TSP zeleni čaj (da je zelena, črna in v bližini ni stal na uporabnost) dodamo 2 TSP cimet, Vztrajam 20-30 minut. Nato vročo vodo, da se razmnožujejo do prijetnega okusa pijače - običajno 1: 1.
Prav tako, namesto mineralne vode storiti ingver pijačo (Na liter vrele vode, fino sem cut ingver koren (velike slive), narezan pollimona, lahko dodate nekaj stroka zdrobljenega česna (naj bi bil večji učinek, ampak okus je tako-tako). On vztraja približno 40 minut. Nato preprosto razredčite in pijačo. Če ne razredčena, bo opeklina usta (ampak nekaj pa je podobno).
Večkrat izvedli takšno raztovarjanje na molokachae in ingver pijačo. Rezultat je vedno najmanj -1 kg, največja sem imel -2kg (polico nazaj).
Vendar je učinek izgubi, če je bila opravljena, na primer, pogosto molokochaynye dni. Enkrat na teden - najbolj it!

Irina:

Jaz sem danes vesel, da bi sedel molokochaynom. spat ni imel nobenega vpliva - piti čaj 18-00. In potem samo voda. Dodate lahko pred spanjem 1 h. Žličko medu. Prebral sem veliko dejanske ocene uporabnikov. Teža izgubili počasi, a vztrajno. Celo zdravnik mu je svetoval, naj pije.

Tanya:

zeleni čaj zelo toni, ko sem poskusil z njim, tudi ni mogel spati. Preklopljen na črno z aditivi, okus je mehkejši in boljši spanec. Vendar pa je za 1,5 ure pred spanjem popijte kozarec kefirja, ne morem zaspati ob zvokih lačen želodec. Kot se je izkazalo, da ni vplivala na rezultat.

Olya:

Dekleta prinesel zanimiv vzorec!
MCH sedi na enkrat na teden, to je od 1,4 kg do 600 gramov izpusta. Kot se je izkazalo, da je v 2 dneh veliko prehranjevanja, zato sem se odločil narediti "semiunloading dan"Na MCH: majhni, svetlo zajtrk in standard za me večerjo (meso in zelenjavo, solata). Vse ostalo časa videli molokochay kot običajno. Padle na dan je -1.300 kg. !!!
Ko je poskus bil standardni izpust na MCH (-700 gramih). Včeraj se odločili, da ponovno poskusite namesto razlaganja "polurazgruzku" (jabolko za zajtrk, piščanca in jajca za kosilo, plus MCH). Bit grešil, in zvečer na 150 kalorij za večerjo. Danes spet znižale -1kg!
Torej, zdaj sem raztovarjanje na molokochae preklic !!! Bom dva "semiunloading" dni na teden, bolj se prenese popolnoma nevidna!

Nata:

Če boste morali boriti z njimi, potem pa nič ne molokochay)) stojim molokochayny dan je zelo enostaven, dobro, da vsak svojo seveda, glavna stvar - rezultat)))

Zato ne smemo sedeti na molokochae če se v tem času, ko se počutim zelo šibka, vrtoglavico, itd


Zgodbe o uspešno hujšanje z molokochaem

Vse zgodbe so različne, nekdo želi, da izgubijo težo, počasi, a zanesljivo, nekoga -, da bi dobili vse naenkrat. Ni nujno, da jih kopirate v celoti, najboljši rezultat je tisti, ki se ne borijo s svojim telesom, in posluša z njim, in pobere nianse molokochaynoy prehrane zase.
liyanka:

Molokochaynuyu združujejo z črtasto prehrana (1 dan - jogurt, in jo nadomestiti enkrat ali dvakrat na teden na MCH, 2 - vse, kar je mogoče do 18.00 v razumnih mejah). Rezultat na sebi čutijo še posebej všeč, da pusto naprej brez težav, da ne posega v napihnjenem trebuhu. Lahkotnost po celem telesu. In mimogrede stojim normalno in nočni spanec in se ne zbudi od lakote, kot nekateri. vroč zeleni čaj zjutraj 30 minut pred obrokom in sladkorja. Na splošno vsakogar, ki se prilega ...

Vasilisa:

Redno sedel na čaju z mlekom, včasih dodamo med, včasih poskrbi zimo raztovarjanje na skuto, na meso v preostalem času - bi bilo zaželeno, da imajo te dodatne 10 kg, je zdaj leto dni, odkar je presežek teže odšel in se ne bo vrnil)))

Julia:

urejen sem razrešnico enkrat na vsake 4 dni za 1,5 meseca. in nato enkrat na teden - tri mesece minus 17 kg. V dneh brez molokochaya karkoli svojo ljubljeno ni zavrne :)
4 mesece rezultat ima v lasti le tu za novoletnimi prazniki podnabrat 1,5 kg. Bodite prepričani, da se dogovorite za naslednji molokochayny obdobje praznjenja!

Olga:

Molokochay - to je res super. Rezultat je res: počasi, a zanesljivo, se zmanjša teža in odstranili dodatno količino (sod, obstajajo različne noge). Rezultat traja zelo dolgo. Ampak najbolj pomembna stvar je, da je stanje nohtov izboljšalo. Imam samo naravo nohtov ogabnih, nato pa po 1,5 mesecih na tedenski razkladanje molokochae take kremplje industriji, so bili tudi vsi moji prijatelji in znanci presenečen, da pravijo o meni!

Elena:

Nisem vedel, o molokochaynuyu prehrane, ampak kot se je izkazalo, sedi na njem od januarja. Ampak jaz sedim na njej skozi dan. Izgubil sem dostojno dan, ko sem jedel kaj testenine pivo in naslednji samo čaj z mlekom, in počasi in zagotovo vsi listi, je pred kratkim začela bodi len in jesti za tri dni, vendar še vedno poskuša držati. Zelo sem nagnjena k se prekomerno telesno težo, in vse diete so poskušali zame. Sedaj tehtam običajno ni sram roke odprto in kratko krilo obleko. Zelo hudeesh, no ne zamenjajte-dy, Natur PRODUKT, vse svetovati.

Svetlana:

Dekleta, sedim na molokochae dva meseca in 10 dni. Prvotno je tehtal 63 kilogramov. Zdaj pa 56-57 na dan po mučenika. Sedim ob sredah in sobotah. Rezultati so opazne Pts veliko =) Tudi družina, da vidim vse obvestilo dan. Dekleta shujšati počasi, a zanesljivo PTS + vse ostalo in veselo. Lakota se ni čutil sploh, udobna, lahka, začeli rasti las in nohtov. Iz vseh ostružkov.
Ja, in ostale dni sem lahko v ničemer ne omejuje. =) Jem, ko hočem, in tisto, kar želite. Glavna stvar, ki je še vedno hudeesh = 0 Kaj dekle počasi, ni važno =) Ampak seveda, brez napetosti, ne da bi se razteza vse, 2-3 funtov na mesec - samo normo.
Mislim, da za tiste, ki želijo hitreje, si morate jesti manj maščob, sladko, v večernih urah, da bi poskušali vsaj, in seveda športne vadbe. =)

TINA:

Jaz sem na svoji izkušnji pravi, da molokochae lahko izgubijo težo v tednu do 5 kg. Vendar pod pogojem, če si dal v trden okvir! Mislim, ponavadi "je najkasneje do 18:00? nekoliko spremenila, da "ne jesti po 12: 00 .Da, priznam, da je težko! Kako pa? Zjutraj sem jedel v celoti, vendar brez kompulzivno prenajedanje, redno običajnega zajtrk ... in vse. VSE !!!!!!!! Potem samo molokochay.
Mnogi bodo rekli, da je to slabo, ampak lepota, kot je znano, zahteva žrtvovanje. In se je začela koža za en teden kot breskev. Št kreme, praška ni potrebno. Ko je prišel do svojega glavnega trepalnic, je bila v stiku! In zdaj sedi na molokochae.

Molokochaynaya prehrana pregledi
Alex:

Jutro piti 300ml. namesto zajtrka, plus kos kruha z medom in maslom. Pred kosilom nekaj skodelic zelenega čaja - voda ne piti. Kosilo navadne, vendar ne preveč jesti. Če želite - jesti jabolko ali mandarin, vendar ne vedno, na zahtevo. Za večerjo spet 300ml. molokochaya in eno ali dve piškotki. Tako sem lahko jedel zelo dolgo časa. V zadnjem letu sem izgubila 16 kg. Sedaj moja teža 70 kg, s povečanjem 176. sem 50 let mojega življenja so poskušali na desetine prehrane za več let zapored. Sem sklenil - ne more biti vse prej kot malo. Ravno dovolj, da vedno malo lačen. V preteklih letih, se je moja teža je gibala od 63 do 83kg.

Jan:

Moja punca je bila zelo nabrekli, vam lahko povem tudi Punačak. Čez nekaj časa, ko sem jo zagledal, sem presenečeno. Bila je čudovita, vitka, lepa, v očeh toliko veselja. Vprašal sem jo, kako je to mogoče, ne verjamem svojim očem. Ona je rekla, da sedi na "molokochay" dieto. Bil je trmast in izvaja vse tisto, kar je napisano. Čeprav zmanjšala količino hrane, in po 6. uri, če ne bi jedel. Je skrčil za leto. Torej dekleta držati, če zelo želim, da je vse resnično.
Ja sem pozabil napisati, ona tešče dan enkrat na teden za eno leto.

Lenusik:

Molokochay - je okusna. Delam preprosto: naredim mešanico črnega in zelenega čaja dovolj trdno, in nato dodamo mleko neposredno v skodelico (malo) na 400g. čaj manj kot 100 gramov. mleko.
Pijem 5-krat na dan. Če hočeš jesti, je nekaj obrok enostavno. Nato je nekdo na forumu zapisal, tudi meso s solato jedo večerjo preveč molokochay pred spanjem - jogurt. In tako za tri dni.
Popolnoma izpolnjuje lakoto, mislim, ker je strogo dieto primeren kot dodatek, glavna stvar - v času, za pijačo, do faze "brutalno" lakote in nekaj coleslaw ", ne da bi karkoli" ne bo pomagalo. Jaz molokochay pijem pogosto zato, ker Bom omejil sam skoraj moč ves čas. Stroge diete strah, ker 15 kg še vedno morali izgubiti (20 kg sem so opustili). Molokochay zavira željo po sladkem.
V večernih urah, ko je zeleni čaj poživilo, je mogoče piti nekaj drugega, kot je radič, zeliščni čaj, nekaj pomirjujočih.

Lisonka!:

Dekleta Pozdravljeni! Srečno vsem v MCH !!! Jaz sem v njem izgubiti 10 kg v 6 mesecih.
Vzel sem najpogostejši zeleni čaj brez kakršnih koli dodatkov (nekje prebral, da so samo boli). 3 mesece teža "zamrznila". Jaz sem že razburjen, vendar je še naprej piti MCH. Spet se je preselil. Plomb vsakič približno kg, kar pride nazaj, to je v redu. V drugo sem jedel vse, kar sem želel. Edina stvar, ki sem jih absorbira polovico čokolade I (in ne da le ne živi) nadomesti suho sadje. In to je veliko bolj zabavno! Zdaj pa sploh ne vem, kaj omaro nekaj storiti ...
Torej ne obupajte, kar je najpomembnejše, potrpljenje in jo narediti! Ne morem dobiti dovolj, kako dobro sploh! Videl sem strogo enkrat na teden. Res je želel prenehati, ko teža vstala, ampak sem trpel.
75 kg je sedaj 65.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Posta dan molokochaePosta dan molokochae
Škoda molokochayaŠkoda molokochaya
Shujšati brez hitro in trajno dietoShujšati brez hitro in trajno dieto
Diet "8 opeke"Diet "8 opeke"
Posta dan na vodiPosta dan na vodi
Molokochay hujšanjeMolokochay hujšanje
Postenje dan na suhe marelicePostenje dan na suhe marelice
Piti iz kumar z limono za hujšanjePiti iz kumar z limono za hujšanje
Kako izgubiti težo 15 kgKako izgubiti težo 15 kg
Mleko dieta z zelenim čajemMleko dieta z zelenim čajem
» » Molokochaynaya prehrana pregledi

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea