Ogljikovi hidrati brez dieta - meni in namizne izdelki

prehrana ogljikovih hidratov brezDieta temelji na porabi velike količine beljakovin in zmanjšanje ogljikovih hidratov, ki je vedno bolj priljubljena. Rezultati so presenetljive, saj kilogramov in taljenja očmi. Danes bomo poskušali razumeti bistvo prehrane, odloči, kaj bi lahko jedel in kaj ne more govoriti, kaj je treba vključiti v vsakodnevni prehrani z dieto.

vsebina:

Ogljikovi hidrati brez dieta - meni in namizne izdelki
Izdelki ogljikovih hidratov brez

Bistvo diete


Torej, osnova tega pristopa k izgubi teže postane ne nadzoruje porabo maščob in kalorij štetje, in zmanjšanjem porabe ogljikovih hidratov. Na dan lahko pride do največ 40 gramov ogljikovih hidratov, in v začetni fazi. - 20 g vir energije se zmanjša, tako da se telo prisiljeni uporabljati svoje rezerve, zaradi česar telo začne izgubljati težo. Glavne prednosti dieti je, da ne more organichivat število izdelkov, da se ne mučijo do smrti, meni je na lastni presoji. Glavna stvar je, piti čim več tekočine (ne pa v 30 minutah po obroku) ni 2-3 ure pred spanjem, jesti hrano v majhnih količinah, ampak vsaj 5-krat na dan, poskusite zmanjšati uporabo olja za cvrtje. Kot pri vseh prehrane, ogljikovih hidratov brez ima svoje kontraindikacije. Med njimi so bolezni srca in ožilja, prebavil, bolezni ledvic, nosečnost in dojenje. Ne pozabite, da izključitev iz prehrane, ogljikovih hidratov - resen preizkus za telo, zato mora zdravnik spremljati ukrepe hujšanje.


Kaj lahko jem na dieti z ogljikovimi hidrati brez

Razmislite seznam živil, ki jih lahko jedo med postopkom hujšanje. Meso, ribe in morski sadeži so dovoljeni v kakršni koli obliki, in v kateri koli količini. Najpomembneje je, da se prepričajte, da je količina maščobe ne presega dovoljene meje. Dopustna jajca, nizko vsebnostjo maščob skuto, sir. Majhna količina ogljikovih hidratov je vaše telo bolje pripravljeni iz zelenjave, solate, citrusov.

To ne more biti jedel na dieti z ogljikovimi hidrati brez

Seznam tisto, kar ne more imeti veliko bolj obsežna. Popolna prepoved velja za vse vrste moke izdelkov, kot tudi vse vrste testenin. Sladkor, med, skuta masa, džem in marmelado, bi bilo sladko jogurt treba odstraniti iz prehrane. Ne pozabite, da je veliko pijače tudi vir ogljikovih hidratov, na primer, pivo, alkohol, predvsem sladke sirupe in napitke, sode, sladke mlečne napitke, sokove. Od sadja tudi zavrniti, ker je v njih količino ogljikovih hidratov in sladkorja visok.

Tabela izdelki za prehrano ogljikovih hidratov brez

Če ste se odločili, da poskusite zmanjšati ogljikovih hidratov v svoji prehrani, da ne more storiti, ne da bi mizo izdelka. Prav tako je smiselno, da imajo osebno hrane dnevnik, ki je ne le seznam dovoljenih in prepovedanih živil, ampak tudi meni za teden dni. Tako bo lažje slediti načrtu. Če jeste nekaj nad normo, zapišite ime izdelka, izračunamo količino ogljikovih hidratov, prilagodi, če je to potrebno, vaše prehrane.
Upoštevajte količino ogljikovih hidratov v večjih izdelkov: kruh-50, riž-71 62-ajda, meso, klobase, slanina, jajca, klobase, ribe 0 jajca, 0, 5, 2-skuta, mleko-7 kefir- 3 in t. d.

Ogljikovi hidrati brez dieta - meni in namizne izdelki
recepti ogljikovih hidratov brez

Meni prehrana ogljikovih hidratov brezplačno za en teden

Oglejmo si dieto za en teden. Ne pozabite, da morate vsaj jesti 5-6 krat na dan. Osnova vsake moke - 200-300 g koli pustega mesa, rib ali perutnine, je tudi razumljivo, ne več kot 300 g sveže zelenjave, agrumov 1-2 (na primer, grenivke), vsaj liter vode, zelenega čaja brez sladkorja.

Tukaj je primer: zajtrk - pol grypfruta, kosilo - jajce in nesladkano kavo ali čaj. Pogosto krat na kosilo, ne zadostuje. Če jeste za zajtrk, ko si lahko privoščite, 2 jajci, sok grenivke ali kave. Na druge dni za zajtrk seshte nizko vsebnostjo maščob skuto ali sir. Kosilo - 200 g pustega piščanca ali drugo meso, 200 g zelene solate. Kot nadev uporabite limonin sok. Na kosilo se lahko konča jesti grenivke ali popijte skodelico čaja. Za večerjo, odlično kuhano ali kuhano na nekaj rib. Ne pozabite, da je treba zelo strogo dieto upoštevati ne več kot 10 dni, nato pa zmanjšati dnevni vnos ogljikovih hidratov.


Recepti za prehrano ogljikovih hidratov brez

Ne mislite, da dieta zahteva obupal okusno hrano, kar je najpomembneje, pravilna in raznolika Cook ga. Tukaj je nekaj receptov.

1. Cheesecakes.
Če res želite moko, nato pa sami prepražimo posebne cheesecakes. Zmešajte skuto z nizko vsebnostjo maščob otrobi, dodajte v vročo ponev z malo olivnega olja. Preprosto in okusno.

2. juha z ribjimi kroglicami
Težko je delati brez tople juhe za kosilo. Ker je riba z dieto ogljikovih hidratov brez dovoljene, nato pripravimo okusno juho, štruklje z ribami, ki ima samo 1 gram ogljikovih hidratov na 100 g končnega proizvoda.
Ogljikovi hidrati brez dieta - meni in namizne izdelki
sestavine:

  • ribji fileti - 800 g;
  • ribe juha - 1 liter;.
  • 2 čebuli, lovor (2 enoti);
  • soli, začimbe, zelišča (po okusu).

Twist mlinček ribji fileti s čebulo. Nato sezone s soljo in poprom pripravimo nadev. Oblika mesne in jih pomočimo v vrelo ribje juhe, razredčili z vodo. Nato dodamo lovorjev list juho, kuhamo mesne kroglice, dokler kuhani, nato Dajati v posodo in dodamo svežih zelišč.


Ogljikovih hidratov brez prehrana: izgubljenih ocene teže

Veronica, star 24 let. Na tako dieto, sem sedel mesec. In to je edina dieta, ki mi je bila dana relativno enostavno. Tehtal 65 in 58. Ti rezultati postal pretekli mesec, nikoli nisem bila sposobna doseči. Mi ni bilo treba odreči piščanca in ribe, ki mi je všeč zelo veliko. Po mojem mnenju je precej zimski prehrana, ko malo in je sadje na prodajo, ne skušnjavi, da jih jedo. Medtem ko jabolka in pomaranče, sem še vedno jedo. Moka in sladko prepovedana. No, vse diete, tako da je ponavadi najbolj hudo. Verjetno več kot mesec dni ji, da bi sedel še vedno ni v redu. Teža (7 kg), iz katerega sem se znebil mene, dokler se ne vrne. V zadnjih šestih mesecih, in tako tehta, čeprav so omejitve glede prehrane, ne držijo.

Maria, stara 30 let. Moram starost 30 imela nekaj težav z maso 64 kg s povečanjem 170. Želel sem izgubiti 5 kilogramov, ker so bili očitno odveč. Vedel sem, da je moja šibka točka - to je ljubezen škrobnih živil, dan ne bi mogla živeti brez žemljice, pecivo in piškote, tako da je prva stvar, ki Povprečne moke izdelkov, ampak polnozrnati kruh pustil nekaj na dan. Bilo je težko navaditi piti več vode, ker je tako pomembno, v vsakem prehrani. Če pijete dovolj, teža ne bodo izginile. Eating 5-krat na dan, jedo steklo, ni več. Trajala 15 dni, je rezultat že sprožil 3 kg, je bilo težko, vendar sem imel cilj. Zdaj sem poskusil še pravilno jesti, da ne bi vrnili na težo, v resnici, ki jih telo potrebuje ogljikove hidrate, vendar je prav, ne pa tudi kruh in sladkarije. Pravilno pravijo, problem je v tvoji glavi.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Menjavanje beljakovin ogljikovih hidratovMenjavanje beljakovin ogljikovih hidratov
Prehrana ButchPrehrana Butch
Kremelj prehranaKremelj prehrana
Nizko carb dietiNizko carb dieti
Dieta brez ogljikovih hidratov: Prednosti in slabostiDieta brez ogljikovih hidratov: Prednosti in slabosti
Ogljikovi hidrati prehrana menjavanje ali cik-cak dietaOgljikovi hidrati prehrana menjavanje ali cik-cak dieta
Kremelj prehrana - MeniKremelj prehrana - Meni
Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultatiLubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati
Kako štetje maščob, beljakovin, ogljikovih hidratov s sušenjem za moškeKako štetje maščob, beljakovin, ogljikovih hidratov s sušenjem za moške
Ogljikovi hidrati v živilihOgljikovi hidrati v živilih
» » Ogljikovi hidrati brez dieta - meni in namizne izdelki

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea