Kremelj prehrana - Meni

Kremelj prehrana - MeniLjudje, ki so prekomerno telesno težo, ki so slišali Kremlju prehrani. Njegov učinek se doseže z zmanjšanjem količine ogljikovih hidratov, ki prihaja iz hrane. Še posebej opazne rezultate v prvih dneh, ko je hitro zmanjšanje teže. Glavni vir energije je meso, ki vsebuje velike količine beljakovin. To omogoča človeku, da ne čutijo utrujenost in letargijo.

Prehrana v točkah: meni

Značilnost te metode je, prehrana, izguba teže. Meni je zelo raznolika in vključuje vse proizvode, potrebne za pravilno delovanje telesa. Osnovno načelo je, da se šteje za točke. Po posebni tabeli je treba izbrati izdelke, o katerem je navedeno določeno količino ogljikovih hidratov. Dnevna prehrana mora biti sestavljena iz sestavin, ki imajo skupni višini 40 točk.

Kremelj prehrana - Meni

Opomba: Delna moč ne velja za predstavljeno metodo hujšanja. Način Priporočena palico (3 glavne obroke in 2 prigrizki) je povprečni deleži.

Kremelj prehrana: grobo meni za teden

Spodaj je približna prehrana za en teden.

torek:

  1. Zjutraj - sir (100g), 4 jajca.
  2. Dan morski sadeži solata (100 g), ribe, gobe (150 g).
  3. Večer en paradižnik, piščanec (200 g), ryazhenka z majhnim odstotkom maščob (200 g).

četrtek:

  1. Zjutraj - skuta (100 g), dva jajca, čaj.
  2. Dan - zelenjavna solata (100 g), kunčje meso (100 g) kave.
  3. Večer - kuhana cvetače (100 g), svinjina sir, pečen v pečici (100 g) in čaja.

četrtek:

  1. Jutro - trdi sir (100g), dve jajci, čaj.
  2. Dan - zelenjavna enolončnica (150 g), nabodala (200 g).
  3. Večer - ribe (200 g), naravni jogurt brez dodatka sladkorja (250 g), enega paradižnika.

torek:

  1. Jutranja - klobase (4 kosi), zelenjave solata (100 g), in čaj.
  2. Dan - jagnje kot kebab (200 g), glive (150 g) kave.
  3. Večer - solata (250 g) in ribe.

petek:

  1. Zjutraj - skuta (150 g) smo z aromo zelišč in čaja.
  2. Dan - zelenjavna enolončnica (150 g), kuhana ali pečena svinjska (200 g), eno jajce in kava.
  3. Večer - trdi sir (100 g), ribe (250 g), solata (200 g).

sobota:

  1. Jutro - dve jajci, nekaj kosov šunke, kava.
  2. Dan - piščančja juha (300 g), svinjina (200 g).
  3. Večer - ocvrte ribe (200 g), zelenjave solata (100 g).

nedelja:

  1. Zjutraj - več kuhani mesni izdelki, ribe ROE iz bučke (150 g).
  2. Dan - bogata juha (300 g), piščanec na žaru (150 g) kave.
  3. Večer - kuhano meso (200 g), eno paradižnik, jogurt (200 g).

Opomba: Med obrokom prigrizki so dovoljene v obliki jabolka, orehi in drugih izdelkov, vsebnost ogljikovih hidratov, ki ne prispeva k izboljšanju dnevno vrednost.

Kremelj prehrana: Meni pri 40 točkah

Torej, naj bi na dan pojesti določeno količino ogljikovih hidratov, ki so ocenjene na 40 točk. Na tej podlagi je približna prehrana na dan, je naslednji:

  1. Jutro - dve jajci (1), paradižnik (4), majhen kos črnega kruha (17), čaj brez sladkorja.
  2. Dan - govedina (0), juha (0) kumara (3).
  3. Prigrizek - sir (3), kava (0).
  4. Večer (vsaj 3 ure pred spanjem) - kuhana riba (0), 200 g jogurta (8)

Izvajanja preprostih izračunov, lahko vidimo, da je dnevni obrok ni previsoka in je 36 USD

Kremelj prehrana - Meni

Poceni dietna hrana Kremlin

Prednost te diete je tudi dejstvo, da je mogoče izbrati različne izdelke, tudi poceni. Če je večina sodobne tehnike vključujejo uporabo nekaterih sestavin, ki se včasih ne morejo privoščiti revnih ljudi, v tem primeru, predlagamo, da izberete katero koli jed.

Dovolj je, da glede na dnevne vrednosti 40 točk, ne more jesti tik pred spanjem in da pitje režim. Treba je omeniti, da se sami tempo s težkimi vadbo ni potrebno.

Tako, na primer, v prehrani lahko vključujejo bučke, mesni izdelki, jogurt in druge sestavine, ki niso zelo cenjene. Dovoljena njihove kombinacije v skladu s karakteristik okusa, uporabljajo za pripravo različnih jedi. Poleg tega jih lahko pripravimo na različne načine, vključno s cvrtje.

Kremelj prehrana - Meni

Prekomerna telesna teža ni tragedija. Iz nje si lahko znebite, če spremlja njihovo prehrano in za štetje ogljikovih hidratov. Ob navadil, v prihodnje pa bo lažje, da se držijo. Danes obstaja veliko povratnih informacij o učinkovitosti moči Kremlja. Njegova učinkovitost priznala celo nekaj gorečimi nasprotniki ta način izgubi teže. Če želite shujšati, ni enostavno, vendar je čisto mogoče, če boste sledili pravo dieto, imajo moč volje in potrpljenja.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Hormonsko Prehrana: Meni, oceneHormonsko Prehrana: Meni, ocene
Beljakovine Dukan Diet meni za tedenBeljakovine Dukan Diet meni za teden
Skarsdeylskaya prehrana zdravnik tarnoveraSkarsdeylskaya prehrana zdravnik tarnovera
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Dietni Astronavti oči trenerjaDietni Astronavti oči trenerja
Kremelj prehrana. Recepti za vsak danKremelj prehrana. Recepti za vsak dan
Kako pridobiti težo moški: MeniKako pridobiti težo moški: Meni
Diet 10: ocene, menijiDiet 10: ocene, meniji
Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in receptiKremelj prehrana. Zgodba o menijih in recepti
Dietna prehrana: Meni na 1500 kalorij na danDietna prehrana: Meni na 1500 kalorij na dan
» » Kremelj prehrana - Meni

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea