Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati

Lubenica prehrana za tri dni: meni, ocene in rezultati hujšanje

Meni lubenica prehrana za 3 dni, preden se smešno enostavno: lubenica. To je vse. Če dodate rženi kruh, je mogoče razširiti to dieto do 5 dni. Ampak še vedno govorimo posebej o tridnevnem prehrana, čeprav je razlika majhna.

Torej, lubenice je 92% vode, tako da je učinek hujšanje se ne doseže z zmanjšanjem telesne maščobe, vendar z odstranitvijo odvečne tekočine iz telesa in spiranje toksinov - zaradi česar je ta prehrane na eni strani neuporabna, in z drugo - zelo uporabna . Če želite shujšati, se znebite odvečne maščobe, potem pa bo potreben čas in vztrajnost, za 3 dni ni deloval, in lubenice ne bo pomagalo tukaj. Če želite očistiti telo, potem je to prehrana je za vas. To bo izboljšalo vaš imunski sistem in splošno zdravje, dajejo dolgoročno moč in energijo.

Lubenica prehrana za 3 dni: opis in meni

Ko je prehrana lubenica morate jesti 1 kg lubenice celuloze na 10 kg telesne teže. Z drugimi besedami, če tehtate 70 kg, morate jesti 7 kg lubenice na dan. Pred začetkom diete je treba posvetovati z zdravnikom. To je kontraindiciran pri ljudeh, ki trpijo zaradi ledvičnih kamnov, lahko velik vnos tekočine jih premakne in povzroči obstrukcijo. V melone veliko sladkorja, tako da je ta prehrana kontraindicirana pri diabetikih.

Po dieti postopoma prešli na normalno prehrano. Ne samo strpati vse, kar želite, sicer vse kilogramov takoj vrnil. Začnite z majhnimi obrokov hrane z nizko vsebnostjo maščob: piščančje, žita, ribe, zelenjavo in sadje.

Še enkrat poudarjam, če imate težave z ledvicami, se posvetujte s svojim zdravnikom. Prehrana lahko vpliva na vas, vendar pa lahko pomaga. Tukaj je ena od ocene o tem.

"Zelo kul prehrana. Sem celo poskusil lansko poletje. Samo tu ne upošteva, da imam majhne ledvične kamne in to dieto jih lahko povzročijo. To je tisto, kar se je zgodilo nekaj dni. Ampak sem nadaljeval, in po enem tednu majhnih kamnov in peska "očistiti". Torej ne samo, da je dobro, tanka, ampak tudi potekala "preventivno". - to je eno in pol leta so brez peska in kamnov me ne moti "

prehrana koristi, smo spoznali, vendar ga ne zlorabljajo. Telo mora dobiti niz elementov in vitaminov. V lubenice jih vsi, seveda, ni. Kot je v vsem, obdržati ravnotežje, nato pa vse, kar vam bo koristilo samo.

Lubenica prehrana je mogoče opredeliti kot mono-diet - z vidika učinkovitosti v kratkem času, da so najboljše, ampak ven iz te diete je veliko težje. Podrobnejši meni, da izhod iz prehrane lubenico lahko najdete na tem povezava. A spodaj - pregled lubenice prehrane za tri dni, ki so že imeli čas, da poskusite zamisliti bralca naše spletne strani.

Lubenica prehrana: ocene in rezultati hujšanje

Danes, tretji dan na dieti lubenice, znižale - 1kg. Prenese brez težav, tako da ...

4 dni - 2 kg, SUPER !!! Za mene je Lubenica prehrana najlažji in okusna, gremo še naprej.

5 dni -2,2kg. Zdaj je glavna stvar, da bi pravilen način in ne bo zlomljen.

Ne trpljenje, ki sedi na tej dieti, ne čutim danes 5. dan, jesti ne želijo jesti pravico postal tri tedne pred dieto, padla 3,5 kg, je zdaj tudi 1.5 ni več, sem zelo zadovoljen z rastjo 154, teža je sedaj 50, star sem 34 let, sta dva otroka! Jaz bi priporočal to dieto !!!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Berry prehranaBerry prehrana
Catering mehurjaCatering mehurja
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
SkodelicaSkodelica
Calorie lubenice semena, posušili. Kemična sestava in hranilna vrednost.Calorie lubenice semena, posušili. Kemična sestava in hranilna vrednost.
Kako izgubiti težo v 3 dneh?Kako izgubiti težo v 3 dneh?
Postenje dan lubenicePostenje dan lubenice
LubenicaLubenica
Tešče dni za pomlajevanjeTešče dni za pomlajevanje
Smoothie receptiSmoothie recepti
» » Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea