Orange prehrana oči trenerja

Orange prehrana in fitnesVeš, nekatere stranke ne marajo fitnes strokovnjaki? To ni tisti, ki se ukvarjajo z polnogi ali nenehno tarnajo v usposabljanje, so pristojni trener bo lahko navdih za doseganje rezultatov. Najbolj grozno oseba - single-minded dama z vztrajnostjo vreden samurajev 16. stoletja, poje nekaj zelenjave in sadja, in izginejo ure v fitnesu.

Prepričati tako osebo, je skoraj nemogoče. Prej ali slej, ona dobi ni božanska figura in ne čudovito zdravje.

    Orange prehrana je postala priljubljena v zadnjih letih, to ni najboljša prehrana za ljubitelje fitnes. Zakaj? Poglejmo pobliže.

Pogoji oranžne dieto za hujšanje

Spomnimo prehrane meni za hujšanje agrumov:

Prvi teden: 1 kg pomaranč in 4 kuhana jajca na dan, poleg tega, da pijejo čaj in kavo in potrebno - voda brez plina.

Drugi teden: 1 kg pomaranče in 1 stekla žita kuhana brez soli in olja. Lahko jesti ajda, ječmen, rjavi in ​​divji riž, leča, fižol, grah, kvinoja, sojin. Ne moreš - zdrob, kaša in hitro kuhanje. Prepoveduje vse pijače, razen čiste vode in 1-2 skodelice zelenega čaja na dan.

Tretji teden: 1 kg pomaranč, 1 kg katere koli vrste sadja in zelenjave na dan. Prepovedani mango, banane, papaja in navadni krompir. Vendar pa lahko dodamo skodelico zelenega čaja podnadoevshy naravno kuhana kava.

Moraš jesti delno. Priporočljivo je, da razdeli celoten "hrano, ki je dovoljen" za 4-5 obrokov in jesti vsakih 4-5 ur. Če ne želite žvečiti pomaranče, dovoljeno pripravo debelo soka z celuloze ali napitke, vendar ne more povečati količino sadja.

Zakaj oranžna prehrana je združljiva z aktivno fitnes

Tri moč treninge na teden "zahtevajo" vas, da povečanim vnosom beljakovin za približno 0, 5 g na 1 kg lastne teže.

    Recimo, da tehta 60 kg. Po standardih Svetovne zdravstvene organizacije, ki jih je treba "naložili" 30 gramov čistega beljakovin na dan, da se ohrani dobro hitrost presnove, in tkivno regeneracijo. Če si šel v telovadnico ali skupine zmogljivostnih razredov ali študija doma z utežmi, morate dodati dodatnih 30 gramov čistega beljakovin na dan, sicer bo telo doživljajo stres, in začnete porabi svoje mišice za ohranjanje življenja.

Rezultat tega "izravna" metabolizma lahko postane banalna zmanjša potrebo kalorij. Preprosto povedano, boste začeli, da si opomore "iz zraka" na koncu diete.

Zdaj pa izračunati, kako nas veliko beljakovin in kalorij daje prehrane oranžno.

  • Prvi teden v prehrani - 652 kcal, 33 g beljakovin.
  • Drugič, v povprečju 938 kalorij in 22 gramov beljakovin in pokvarjena.
  • Tretji teden - 551 kalorij in 15 gramov beljakovin na dan.

Ne samo, da je vnos kalorij ne doseže varnega in zdravega metabolizma 1200 kcal, tako da tudi tam je dovolj beljakovin, morda, dekle, ki tehta 60 kg, in sedeči način življenja.

Kaj je ljubitelj ekstremnih diet, po dveh ali treh tednih združujejo dieto z zmanjšanim vnosom kalorij in aktivna aerobna in trening za moč? V kopalkah - ne zelo. Problem je, da če telo izgubi beljakovin, mišice postanejo ohlapne. Kot rezultat, niti elastičnih zadnjico ali napeto pritisnite ta športnik ne prejmejo. Odveč je povedati o občutku utrujenosti in konstantno lakoto, ki ogrožajo ljubitelja izgube hitrosti teže? Zdi se, da sklep se predlaga.

Če ste vajeni, da izgubijo težo na strogi dieti oranžne barve, zaradi lastnega zdravja, zmanjšati količino treninga. Pojdi na tri tedne v studiu ali jogo Pilates, in intenzivno kardio nadomestek hitra hoja.

Ali pa še bolj učinkovito, Pick uravnotežena prehrana za hujšanje, in izgubiti težo z vaših najljubših vadbo.

Fitnes trener Elena Selivanov - še posebej za https://AzbukaDiet.ru/.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Beljakovine Dukan Diet meni za tedenBeljakovine Dukan Diet meni za teden
Dnevnik hujšanju ali moj način postroynetDnevnik hujšanju ali moj način postroynet
Osebni fitnes trenerOsebni fitnes trener
Oranžna prehranaOranžna prehrana
Egg prehrana za 7 dni.Egg prehrana za 7 dni.
Fitnes: Kako motivirati sebe?Fitnes: Kako motivirati sebe?
Diet 6 žita: nizkokalorično dieto za hujšanjeDiet 6 žita: nizkokalorično dieto za hujšanje
Hitra prehrana za 12 dni, da izgubijo težo 8 kgHitra prehrana za 12 dni, da izgubijo težo 8 kg
Osebni fitnes trener za proračunOsebni fitnes trener za proračun
Prehrana najljubša: podrobno meni za 7 in 12 dniPrehrana najljubša: podrobno meni za 7 in 12 dni
» » Orange prehrana oči trenerja

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea