Dnevnik hujšanju ali moj način postroynet

dnevnik hujšanjuV zimskem času je bil moj že ni ravno idealna slika pritrjena nekaj dodatnih kilogramov, ampak ker so bili vsi moji prejšnji poskusi, da izgubijo težo neuspešna, tokrat sem se odločila shujšati za znanost.

Začnem z izletom v psiholog, ki je poročal, da je vse moje življenje sem mučile kompleksov okoli lastne teže. Med posvetovanjem sem bil obveščen, da je s pomočjo samohipnoze lahko dosegli nobenih rezultatov, samo treba ustaviti ukvarjajo Samobičevanje. Ne moreš si recite debelo črevo in zlorabe za vsak košček sladkega.

Hard prehrana Zapora um skoraj več kot občutek dodatnih kilogramov. Hrana - vir energije, tako da na tešče ni dovoljeno. Toda vadba - je potrebno za lepo sliko, poleg tega, da je čas, da se odvrnejo od razmišljanja o hrani.

Torej, sem se odločil, da definitivno postroynet poletje.

ponedeljek
Ker sem bil vedno lepo začeti novo življenje v ponedeljek, sem se odločil, da ne bo spremeniti navade, in ta čas, je začela raziskovati modi Japonski prehrana. Šport mi ni posebej všeč, ampak vedno ljubil plavati. Ob tej priložnosti, sem končno vpisala v bazenu.

Meni je bila zelo slaba, saj je večina dostojno bil samo zajtrk iz prehranskih piškoti in kavo. Za kosilo imamo paradižnikov sok, dva kuhana jajca, zelje solato in kuhano ribo za večerjo. Glede na to, da je večer sem preživel eno uro v bazenu, nato pa z enakim uspehom ni bilo kosilo v principu, saj so kot neznosno. Zaspal, si predstavljam sebe na plaži lepo in harmonično.

torek
Izdelki postala še manj, tako da je bil zajtrk iz nekaj krekerji, kos ribe za večerjo in solato in večerja je praktično ni, kot skodelico jogurta s kosom črnega kruha, jaz ne mislim sam zase. Pomagal odvrnilo dobre komedije na televiziji, ampak v komercialne odmori, naj se vzdržijo Raider hladilnik je bilo zelo težko.

sreda
Razpoloženje na nič, rad bi ubil ves svet, je videti okoli hrane. Želja, da bi pljuvali na vse, in nehal prehrana raste, se ustavi le smilim samemu sebi, kar je za dva dni, jaz se ne bi smela mučijo do smrti?

Kaša iz ovsenih kosmičev za posneto mleko za zajtrk je zdelo zelo okusna tudi brez sladkorja, za kosilo spet so korenje s sirom in sadjem na večerjo. Šel spat ob osmih, sicer bi se tam šla.

četrtek
Dobim dovolj spanja in razpoloženja veliko bolje. Kaj sem naredil!
Za zajtrk je bilo veliko jabolko, za kosilo omleto in solato za večerjo in mandarine jogurt. Glede na to, da je bil večer načrtovan bazen, gosto hrana ne bi šel na vse.

petek
Kavbojke so postala svobodnejša, ki ne bi mogli zadovoljiti. Pogledal sem v ogledalo in si rekel, da sem privlačen. Obstaja še 9 dni prehrane. Stojim!

Na poti domov so kupili nove kavbojke so manjši. Zdaj ni več poti nazaj.

Odločil sem se, da dosizhu točno na dieti pred koncem. Ampak še vedno sedel na dieti stradanje se ne dogaja, da smo napisali bolje in bolj v fitnes klub in se bodo naučili pravilno jesti. Do poletja se prepričajte, da izgubijo težo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako se odjaviti iz sladkega vedno in shujšati?Kako se odjaviti iz sladkega vedno in shujšati?
Metoda Riley: kako premagati lenobe in naredite vajeMetoda Riley: kako premagati lenobe in naredite vaje
Skrivnosti pravilno izgubo težeSkrivnosti pravilno izgubo teže
Zaljubila v sebi, in vam bo všeč okolicoZaljubila v sebi, in vam bo všeč okolico
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
Hard prehranaHard prehrana
Shujšati morali "pametno" ali o prehrani in športuShujšati morali "pametno" ali o prehrani in športu
Dukan Diet in alkoholDukan Diet in alkohol
Shujšati v enem mesecu brez škode za zdravjeShujšati v enem mesecu brez škode za zdravje
» » Dnevnik hujšanju ali moj način postroynet

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea