Prehrana najljubša: podrobno meni za 7 in 12 dni

Dieto Priljubljene: podroben meni za 7 in 12 dni

Za Diet "najljubše" dolguje svoje ime, zgodovina je tiho. Vendar veliko je res všeč, saj lahko po sedmih dneh primanjkovalo 10 funtov. Število obrokov, lahko velikost obroka tukaj je poljubna. Kljub temu, da je precej težko test za organizem, ki se lahko izpostavi vsake 4 mesece.

Diet "najljubši" temelji na preprostih načelih. Prvič, 3 in 6 dni v tednu - tako imenovani pitje, je ostalo predpisano, da porabijo določeno skupino izdelkov: zelenjave, sadja in beljakovin. Zadnji dan v prehrani - kombinacijo, ki vam omogoča, da brez težav dobili od njega.

Kaj je lahko prehrana menu "Favorite" za 7 dni?


Prvi, tretji, 6. dan - pitje
. Čez dan boste morali piti samo -. Navadne vode brez plina, čaj brez kakršnihkoli dodatkov, jogurt z nizko vsebnostjo maščob in mleko, juha se ne soljeno in ni začinjena, in drugi v pitno dni ne pije alkohola, brezalkoholne pijače, soda vode, pitne jogurte vse vrste dodatkov.


2. dan
- jedo samo zelenjavo v kateri koli količini, katere koli sorte, kuhano vaš najljubši način, razen za cvrtje. Začinjeno jedi dovoljene rastlinsko olje (na dan - največ dve žlici), limonin sok, začimbe, brez vsebnosti soli.


3. dan
- Tudi zelenjave. Vzorec meni za en dan lahko videti takole: zajtrk jedo dve kumare, večerja - zelenjavna obara ali polnjene zelenjave obara. Snack - 2 paradižnika, večerja - zelenjavne napitke, lahka solata s papriko in zelišč.


dan 4
- sadje. Lahko privoščiti, razen banan in grozdja kot vir velike količine sladkorja. lahko izpostavimo tudi za kuhanje, "sestaviti" svetlo solato na želeno sadje.


dan 5
- beljakovine. Število obrokov lahko ocenimo 6-7 in je omogočila kuhan piščanec (prednostno file), z nizko vsebnostjo maščob skute, ribe, morski sadeži, jajca, oreški, stročnice, siri.


dan 6
- samo beljakovine v hrani. Meni vzorca lahko videti takole: Začetek dneva z dvema jajci, lahko nadaljujejo svoje del graha in fižola kot drugi zajtrk. Kosilo - pečenega ali kuhane v dvoposteljni kotla ribe ali mesa. Pri kosilu lahko jeste sir, in zvečer - rezino sira.


Dieto Priljubljene: podroben meni za 7 in 12 dnisedmi dan
Zasnovan je tako, da bi šel na običajno prehrano, tako da so primerne jedi vse dni v prehrani, "priljubljene". Torej, boste morali začeti dan s sadjem ali dva kuhana jajca. Pri kosilu lahko jeste svetlobe juho - žit ali zelenjavo, potem ribe ali piščanca. Popoldanski čaj je dovoljeno jesti nekaj sadja ali služijo skute in konča teden hujšanje lahko enostavno zelenjavna solata z rastlinskim oljem.

Tukaj je "najljubša prehrana" za 12 dni. Domneva se, da je možno izgubiti do 14 kilogramov. Meni nekoliko razlikuje od sedmih možnosti dnevnih in predstavlja 3--dnevnih ciklih, pri čemer je vsak mono- prehrano. V prvih treh dneh, morate piti v poljubnem številu jogurta. Od 4. do 6. dan lahko jeste jabolka, preveč, toliko, kot je potrebno. Dni 7, 8, 9 - čas jesti piščanca ali alternativa - riba. V vsakem primeru, ne morejo dodamo sol, vendar pa si lahko pripravite na kakršen koli način, razen za predelavo v ponvi.

Dnevi 10, 11, 12 bolj posebna, saj je ponudba, da pijejo vino, zaseg svoj sir - približno 30 gramov na skodelico. Omeniti velja, da je število obrokov tudi ni omejena. Tisti, ki ne sprejemajo alkohola, na lastno odgovornost spreminja vsebino zadnjih dneh prehrane: polovico vode redči alkohol, drugi pa raje in sok ali jogurt storiti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehrana najljubšiPrehrana najljubši
Dietni minus 7 kg na tedenDietni minus 7 kg na teden
Diet "jajca in pomaranče"Diet "jajca in pomaranče"
Dieta za 6 dni minus 6 kgDieta za 6 dni minus 6 kg
Diet "teden je"Diet "teden je"
Kako izgubiti težo 10 kgKako izgubiti težo 10 kg
Prehrana šarmerPrehrana šarmer
Moonlight prehranaMoonlight prehrana
Kako izgubiti počitniški 6 kgKako izgubiti počitniški 6 kg
Samo najljubši - dieta "najljubši" ali kako izgubiti težo v zadnjih 7 dniSamo najljubši - dieta "najljubši" ali kako izgubiti težo v zadnjih 7 dni
» » Prehrana najljubša: podrobno meni za 7 in 12 dni

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea