Osama Hamdy prehrana za meni hujšanje

Osama Hamdy prehrana za meni hujšanjeNekatera mnenja pravijo, da je ta dieta iz ameriške meniju profesorja, lahko izgubite do 30 kg na mesec, vendar pa takšni rezultati na čisto dieti še vedno ni mogoče. Največ, kar se lahko zanesete - 10 kg, vendar pa okrepiti prehrane vadbe. Prav tako je menil, da je treba prehrana Osama Hamdy na začetku tehtajo več kot 100 kg, kar je tudi opcija. Poleg tega, če je vaša teža dejansko več kot 100 kg, prehrana brez nasveta zdravnika, na lastno odgovornost, ni treba izbrati - v tem primeru boste morali paziti na bolj skrbno hujšanje.

Mnogi tudi napisali, da morate za uskladitev s to dieto čim tesneje, in ob najmanjšem napake ali odstopanja od pravil, je bolje, da najprej začeti, drugače izgubiš. To ni res. Seveda, "odcepijo" da je nemogoče, ampak take izjave so običajno ustvarjena samo zato, da bi upravičila nedoseganja obljubljene rezultate čarovnijo - to je skoraj ena oseba, v skladu s katerim koli dieto do zadnje vejice!

Prehrana Hamden temelji na ravnovesju kemičnih procesov v telesu, ki bo upošteval najbolj osnovne zahteve življenja. Zlasti vnos beljakovin (običajno v obliki jajčec). Včasih njenih dveh sort - jajce in skuto.

prehrana meni Osama Hamdy

Ta prehrana je v vseh svojih različicah (jajca ali skuta) je štiri tedne-prvih nekaj tednih se je precej stroga, zadnja količina hrane in njene poveča raznolikost. Obstaja nekaj splošnih smernic, ki so pogosti, vendar pa je za številne diete:

- piti veliko vode (negazirane, do 2,5 litrov na dan) -
- ne jedo mastno in ocvrto meso, na splošno vse, kar se ni kuhana, ali kuhane na par prvega in drugega nedelyu- lahko jeste živila kuhana na žar.
- ne jedo hitro hrano in pechenoe-
- omejiti porabo solitons
- Snacking ni pischi- sprejeme
- ne izbere "kalorij" Sadje, kot so banane, ne jedli krompir.

Egg prehrana profesor Osama Hamdy

Pri zajtrku na prvem in drugem tednu vsak dan moraš jesti pol grenivke ali velik oranžno in dva kuhana jajca.

1 teden

Prvi dan:
Večerja: sadje po vaši izbiri, ampak samo ena vrsta, vendar - kot zahotite-
Večerja: govedina. To je lahko v obliki mesne kroglice.

Drugi dan:
Kosilo: piščanec, lahko tudi v obliki mesne (približno 200 g mesa).
Večerja: spet jajca (2 kosa), paradižnik in kumare, malo solate.

Tretji dan:
Kosilo: toast (rž kruh ali kruh zrnate dodatke) -
Večerja: govedina.

Četrti dan:
Kosilo: prvi dan.
Večerja: Piščanec in zelenjave solata (tri zelenjava).

Peti dan:
Kosilo: kot večerjo na drugi dan.
Večerja: ribe in 1 grenivke.

Šesti dan:
Kosilo: sadje, ena vrsta.
Večerja: govedina in zelenjave solata.

Sedmi dan:
Kosilo: piščanec in solata, pa tudi apelsin-
Večerja: kuhana zelenjava.

2. teden:

Prvi dan:
Kosilo: goveje meso, lahko - pečen na žaru in solatnih listov.
Večerja: 2 jajci in paradižnikom.

Drugi dan:
Kosilo: ribe in zelenjavo (1 vrsta).
Večerja: 2 jajci, in oranžna.

Tretji dan:
Kosilo: piščanec in solata.
Večerja: kot zajtrk.

Četrti dan:
Kosilo: sir in kuhana zelenjava.
Večerja: kot zajtrk.

Peti dan:
Kosilo: v drugi dan.
Večerja: ribe, solata in sadje.

Šesti dan:
Kosilo: govedina, 2 paradižnika, pomaranče.
Večerja: sadna solata.

Sedmi dan:
Kosilo: piščanec, paradižnik in grenivke 2.
Večerja: 2 jajci, solata zelenjava in oranžna.

V drugem in tretjem prehrana kosila in večerje lahko zelo postopno dodajanje izdelkov, kot so kozice in različne vrste mesa (vendar še vedno nizko vsebnostjo maščob), kakor tudi povečati raznolikost fruktov- dodamo sir. Kvantitativno je treba povečati dele s previdnostjo - še vedno poskušajo, da ne presega več kot polovico količine hrane, od drugega tedna.

Skuta prehrana Osama Hamdy

To sovpada z jajcem, vendar jajce se nadomesti z drugo dober vir hranilnih snovi - sira. Skuta skuta na dieti z nizko vsebnostjo maščob je treba izbrati in kako lahko svezhee- vsak dan za kosilo nujno, da bi jedli meso ali piščanca v kombinaciji s sadjem (v prihodnosti - s solato sadja), paradižnik ali 1 (v nadaljnjem besedilu: - zelenjavna solata), vendar večerja bo stabilna kot zajtrk - 1 sadja (veliki, na primer, enaka grenivke) ali sira z nizko vsebnostjo maščob z rezino kruha.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diet Osama HamdyDiet Osama Hamdy
Prehrana kemijske reakcije - meni, da rezultatiPrehrana kemijske reakcije - meni, da rezultati
Aqua fitnes - lepota, zdravje, harmonija!Aqua fitnes - lepota, zdravje, harmonija!
Bežite, da izgubijo težo!Bežite, da izgubijo težo!
Kavkaški teloh za hujšanjeKavkaški teloh za hujšanje
Diet Maggi skuta: meni, se rezultati in oceneDiet Maggi skuta: meni, se rezultati in ocene
Diet Taisiya PovaliyDiet Taisiya Povaliy
Diet "ne jesti" Maja PliseckaDiet "ne jesti" Maja Plisecka
Anna Johansson Diet "6 cvetnih listov." Mnenja in rezultati.Anna Johansson Diet "6 cvetnih listov." Mnenja in rezultati.
Beljakovine prehrana. Mnenja in rezultatiBeljakovine prehrana. Mnenja in rezultati
» » Osama Hamdy prehrana za meni hujšanje

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea