Beljakovine Dukan Diet meni za teden

Beljakovine Dukan Diet meni za teden

Z namenom, da izgubijo težo na Dukan Diet vedo, da bodo maraton v nekaj tednih dolgo. Vendar pa je varianta, ki traja le en teden, vendar je zelo učinkovit. Njegovo načelo - vsak dan v tednu dovoljeno jesti tisto, kar je bilo v preteklih dneh, plus novi izdelki za ta dan. Vsak ponedeljek, se lahko cikel začeti znova.

Meni vzorec Ducane prehrana za en teden


ponedeljek
- je dan čistih proteinov, ki imajo nasičenje in pohudatelnye anabolne lastnosti. Proteini se borijo z maščobo, ne samo kurjenje kalorij: stimulirajo sproščanje naravnih hormonov, ki spodbujajo izgubo teže. Ta dan je treba jesti pusto meso in ribe. Ne smemo pozabiti na dnevni odmerek otrobov.


torek
za izdelke iz čiste beljakovine do beljakovin meni Dukan Diet pridružili zelenjave - tiste, ki so dovoljene v drugi fazi klasičnih tehnik Ducane. Najbolj "resna" zelenjave v tej fazi je por. Velike količine vitaminov A in C, vsebovanih v njem spodbuja izločanje vode iz telesa, poleg tega pa por ustvarja učinek nasičenosti in nudi malo kalorij.


V sredo,
za proizvode iz prejšnjih dveh dni dodatkom sadja (ne samo za grozdje, banane ali katero koli suho sadje) - samo eno porcijo, ali približno 150 g Ena porcija sadja - je ena jabolka, pomaranče, hruške in grenivke, mandarine tri majhna, majhna košarica maline ali jagode, kivi velika. Bolje je, da jedo sadje, kot piti sok iz njih. Lahko imaš vse, kar je dovoljeno v 3. faze Dukan Diet. Odlična izbira na ta dan bo kivi in ​​agrumi zaradi vsebnosti vitamina C, jabolka zaradi svojih ozkih lastnosti ali jagode, označen z nizkim glikemičnim indeksom.


četrtek
za izdelke iz preteklih dneh pridružil polnozrnati kruh polnozrnate. Lahko jeste dve rezine na dan ali okoli 45 gramov. Celih zrn kruha več vlaken in mineralne snovi, v kruh kot belom- ima tudi antioksidativne lastnosti.


V petek,
Sir fans bo končno dobil svojo najljubšo poslastico - vendar ne več kot 40 gramov. Sir - ni le okusen izdelek, ampak tudi vir vitamina D in kalcija. je Beljakovine Dukan Diet meni za tedenmalo laktoze (naravni mlečni sladkor), tako da je med najbolj nesladkanega mlečnih izdelkov. Na ta dan lahko plošča obiščejo enega kosa trdega sira, na primer ementalec, parmezan, robljenje, grojer ali en del sveži sir, na primer, Camembert, sira Brie iz kozjega mleka. Prav tako je mogoče jesti odsek Skutni z največjo vsebnostjo maščobe 20 odstotkov, na primer feta ali mozzarella.


V soboto,
Meni se pridružijo škrobnih živil - eden služi na dan, ne več kot 200 gramov. Ta živila so prebavi za dolgo časa, in tako zagotoviti neprekinjeno oskrbo z energijo možganov in mišic. Škrob je dobro nasičena. Najboljši izdelki v tej kategoriji so grah, leča, rdeči fižol, grah, riž ali balzamični rjava, polnozrnat testenine, ajda. Vendar pa je treba število krompirja omejena.


nedelja
- tokrat je "praznik trebuh". Danes, med obrokom, lahko jeste kaj vam je všeč, vendar brez prenajedanje. Lahko dobite v kavarni, restavraciji, jesti vaš najljubši sladoled in celo piti alkohol. Vendar bo le en obrok, ki je sestavljen, na primer, za predjed, glavno jed, sladica in kozarec vina. Preostali del obroka mora biti sestavljena izključno iz proizvodov, dovoljenih na stopnicah 1-6.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".
Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)
Druga faza Ducane prehrana. "Zarisovanje črt". Značilnosti faze in dovoljenih izdelkov.Druga faza Ducane prehrana. "Zarisovanje črt". Značilnosti faze in dovoljenih izdelkov.
Diet Pierre Ducane: preglediDiet Pierre Ducane: pregledi
Piščančje kotletiPiščančje kotleti
Juhe zelenjaveJuhe zelenjave
Recept za Dukan Diet napad faze: piščanec pečenje s česnomRecept za Dukan Diet napad faze: piščanec pečenje s česnom
Recepti za, stabilizacijo fazo Dukan DietRecepti za, stabilizacijo fazo Dukan Diet
Dukan Diet in alkoholDukan Diet in alkohol
Beljakovine Dukan DietBeljakovine Dukan Diet
» » Beljakovine Dukan Diet meni za teden

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea