Dekleta, ne bojte se, da se kot nasilneži!

Pred kratkim sem kupil CD z video na fitnes. Napisi na pokrovu, so zapeljive fotografije vitke deklice obljubil produktivno in prijetno doživetje. Ampak takoj, ko sem videl gospo, ki vodi usposabljanje, sem zbolel za opravljanje teh nalog. To ni bilo všeč ženske, in na pitching! In, nasmejan sladko, to pošast mi je povedal, da je po tem programu, lahko vsakdo postane kot ona.

Vabljivo možnost, ne pove ničesar. In vem, da je veliko žensk, ki so pripravljeni za resno sodelovanje s svojim telesom, ki so navajeni, da stalni fizični stres, skrbi, da ne bodo več kot ženske, in bodo zajeti z opredelitvijo prekomerno mišic. Mimogrede, tudi tisk zmlet ne preveč okrašena z žensko ... Ampak to je moje osebno mnenje.

Torej, kako si ne gredo to vrstico in kako naj se v fitnes, da bi napeta in tanek, vendar ne napihnjena telo? Odločil sem se, da si v ta problem in je določeno s svojim vprašanjem v fitnes klubu. Inštruktor, sladko in ne izčrpajo punca mi je razložil, da so moji strahovi neutemeljeni in da bi dobili super mišice potrebujejo olajšave za dolgo časa, da se sistematično ukvarjajo s treninga za moč, piti posebne dodatke in krme na strogo določenem sistemu.

Pomiril malo, sem šel domov in začela brskati po internetu. Sem mogel ugotoviti, kaj na usposabljanju ne poveča količine povezanih mišic Pilates, Callanetics, fitnes joga - mojih najljubših področjih fitnesa! Prav tako, strokovnjaki pravijo, da je še vedno potrebna telesna vadba, vendar v zmernih količinah. Izkazalo se je, da je aerobna vadba kuri maščobe samo med vadbo, in moč - in potem, med počitnicami. To pomeni, da gre za dve vrsti obremenitev lahko izgubijo težo hitro. Niz mišične mase je odvisna od števila nizov in vaj. Če želite odstraniti odvečno treba ponavljati vajo v nekaj sklopov 15-20 krat, in gradnjo mišic se dogaja v zadnjem času, ki so podani maksimalni napor, zato je pomembno, da ne količina, ampak kakovost in vrednost uteži. Pravzaprav, sem prišel do zaključka, da bi neverjetno vztrajnostjo posebnega vodnika, izčrpavanje vsakodnevno vadbo in posebno prehrano nasilneži postalo nemogoče.

Na različnih forumih, sem ugotovil, da oboževalci in nasprotniki črpa ženske nanašajo okoli 30/70, nato pa so poznavalci takšne "lepote", je še vedno tam. Toda večina moških in žensk raje še žensko, gladko, okroglo obliko. Videti, da postanejo nasilneži, kljub vsem obljubam mojega virtualnega fitnes trener me ne ogroža, sem navdušeno lotil vaje. In kaj hočeš!

Priporočamo:
Želite kupiti fitnes opreme? V ActivSport.ru Spletna trgovina je široka paleta srca in opreme (vključno s kolesi), Oprema za vadbo moči, otroške športne tabore in druge športne opreme.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Osebni fitnes trenerOsebni fitnes trener
Novi aerobika za ženske - ples preproge in platformNovi aerobika za ženske - ples preproge in platform
Fitnes: Kako motivirati sebe?Fitnes: Kako motivirati sebe?
Ples na droguPles na drogu
Fitness v Rublevskaya: usposabljanje Ilze LiepaFitness v Rublevskaya: usposabljanje Ilze Liepa
Body baletBody balet
Fitnes s Carmen ElectraFitnes s Carmen Electra
Aqua fitnes - lepota, zdravje, harmonija!Aqua fitnes - lepota, zdravje, harmonija!
Fitnes po porodu: kako shujšati po carskim dobave ali med dojenjem?Fitnes po porodu: kako shujšati po carskim dobave ali med dojenjem?
Mreženje klube: prednosti in slabostiMreženje klube: prednosti in slabosti
» » Dekleta, ne bojte se, da se kot nasilneži!

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea