Prehrana šarmer

Šarmer - je še prehrana, ki uporablja načela beljakovine menjavanje ogljikovih hidratov hujšanje (Butch). Kot rezultat, ni več na voljo planota in prehrana se lahko ponovi več tednov in shujšati.

    O prehrane koristi, ki jih je meni, zgrajenih na menjavanja monodney, preberite članek prehrana 6 cvetnih listov (Razvite dietetik).

Kaj je prehrana šarmer?

Meni "čarovnica", ki je zasnovan za en teden, vsak dan ima svoje ime:

bela ponedeljek
sladko torek
Izvrsten sreda
četrtek juha
Kashevarnaya petek
tekočina sobota
solata nedelja

Dieta podrobnosti menija šarmer

Binkoštni ponedeljek:

Lahko jesti: sir, mleko, kefir, jogurt brez polnil, vse mleko in mlečne bele živila (torej brez sadja!)

sladko torek

Rešiti: sladko sadje, sladko zelenjavo (korenje, pesa), suho sadje, jagode, medu, žele brez sladkorja (samo iz želatine, sadja in sadnega soka!), Sadja marmelado (na dan, ne več kot en krožnik!), Temna čokolada (ne več kot 50 gr. na dan!)

Izvrsten sreda

Lahko: pusto meso, perutnina, jajca, ribe in morski sadeži.
Konzervirane hrane ne uporablja!

četrtek juha

Rešiti: mesne juhe na osnovi mesa ali perutnine, z nizko vsebnostjo maščob juhe brez kakršnega koli cvrtje (juha, boršč, in ušesa, itd), kremne juhe, zelenjava in morski sadeži.

Kashevarnaya petek

Lahko jesti: vsako kašo brez masla in visokokalorične prelivi.

tekočina sobota

Rešiti: čaji, sokovi, nektarji, sadne pijače, mlečni napitki, pitna voda ali mineralna voda.
Prepovedano je vse pijače s sladkorjem, soda!

solata nedelja

Kaj je lahko: vse zelenjavne solate in z nizko vsebnostjo maščob sort sira (tofu, granulat skuta, feta sir, feta sir, Gaudette, Cecilia, ricotta, itd). Vsebnost maščob v siru, ki si dal v solato ne sme biti več kot 20% (glej v paketu, ko kupiš!).
Če vam ni všeč, ali pa preprosto ne želite solate s sirom, jedo solato z zelenimi in zelenjave (najbolje olivnim!) Olje. Solata lahko dodamo sojino meso in sojine omake, nizka vsebnost maščob kislo smetano.

Velikost jedel delov v času, ki ste ga sami določi! Čarovnica Diet predlaga, da se boste morali zanesti na svojo sposobnost, da "ustavi v času in ne jejte preveč!"

V vsakem od sedmih dneh od prehrane, lahko pijete vodo v takih količinah, da tisto, kar želite.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Montignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkovMontignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkov
Prehrana №1Prehrana №1
Diet 10 tabelaDiet 10 tabela
Diet 9 mizaDiet 9 miza
Diet 900 kalorij - pravilno in učinkovito hujšanjeDiet 900 kalorij - pravilno in učinkovito hujšanje
Butch prehrana (beljakovine, menjava ogljikovih hidratov)Butch prehrana (beljakovine, menjava ogljikovih hidratov)
Učinkovito prehrana za 7 dniUčinkovito prehrana za 7 dni
Mešana prehranaMešana prehrana
Jogurt v multivarkaJogurt v multivarka
» » Prehrana šarmer

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea