Kim Protasov prehrana - recepti in jedilniki

Diet Kim ProtasovZnan izraelski prehrano Kim Protasov je razvil popolnoma edinstveno prehrane, namenjene ne toliko v boju proti prekomerne telesne teže in centimetrov, kot v naravnem čiščenju telesa, normalizira presnovo in delovanje vseh organov in sistemov. V tem primeru, je meni prehrana spreminjala Protasov daleč od "stradanje mučenja" in prikrajšanosti, ki zagotavlja psihološko nelagodje. Protasov prehrana recepti omogočajo, da združiti dieto z aktivno uporabo telovadnice kot gorijo odvečne maščobe, ampak pomaga graditi mišice.

Dejstvo, ki je namenjen za 5 tednov, Diet Kim Protasov To je toliko meni hrano, kot si lahko fizično jesti kadarkoli. Ravno nasprotno, ostali lačni in jezni - slabo! Osnova prehrane prvega in drugega tedna do svežega sadja in zelenjave v neomejenih količinah, sir, mleko in mlečni izdelki 5% maščob in trdo kuhani jajci (1 na dan), ki se lahko uporablja tako individualno in jih pripraviti solate in prigrizki. V Protasov prehrana Meni vključuje vnos tekočine - bolj, boljši: voda - vsaj 2 litra na dan, čaj, kava - vse, kar želite, vendar brez sladkorja.

Glede na dieto Protasov v prvem tednu meniju lahko vključujejo, na primer, za zajtrk - solata s paradižniki, kumare, jajca in sir (cut, premešamo, potresemo s kisom, prisolit), nato ugriz zeleno jabolko. Kot lahko kosilo solato nariban korenja, zelja in jabolka, izperemo tla s steklenimi 5% jogurta. Na kosilo - drugo zeleno jabolko. Na večerji, si privoščite dokaj krepko malico iz kumar z zeleno in sveži sir. Ne morete zaspati na "prazen" želodec? Potem jesti tretjo zeleno jabolko z naravnimi skuto "premoženja". Naslednji dan prehrana Protasov lahko vsebujejo različne recepte za solate. Torej, za zajtrk lahko jeste jajce z zelenjavo, poplaknili z zelenim čajem. Jogurt prigrizek. Na kosilo - zelenjavna solata s sirom ali sadni jogurt, jabolko. Kot prigrizek - jabolko, večerja - sir z nasekljano jabolko. In tako da lahko eksperimentirate neskončno, ne pa da 2 tedna - preprostih in izvirnih receptov na morje!

V prehrani meniju Kim Protasov za teden od 3. do 5. veliko bolj raznolika in vsak dan že vsebuje 300 gramov rib, perutnine ali mesa (in to je poleg sira, jajca, jabolka, zelenjavo in žele). Zdaj meni v prehrani Protasov je vsak dan bolj gosto, izpolnjuje in hranljiva, bolj znane. Zajtrk - zelenjavna solata, jogurt. Kosilo - ribe (losos zrezek pour jogurt in potresemo s timijanom in pečemo v pečici v foliji), čaj. Večerja - jogurt in kumare hladna juha (turška kuhinja). Kot prigrizek - iste tri zeleno jabolko na dan.

Na tej stopnji, je dodana v meni in celo kašo na vodi (strnad obleko popolnoma), začinjena z medom in sveže ali zamrznjeno sadje in jagode - to je zajtrk. Kosilo - solata. Večerja - na žaru meso, marinirana s čebulo in začimbami. Ne pozabite, da jedo jogurt, kefir, mleko, sir, skuto, več, da se bo 5% zagotovila sitosti jedi.

Kot lahko vidite, je Kim Protasov meni prehrana zelo spreminja vsak dan, in hkrati, da ni lakote ali žeje. Namesto tega se je počutil sproščeno drugi teden, boste dobesedno prisili, da bom jedel meso ali jajca. V tem primeru, je želja, da bi jedli nekaj sladkega, maslo izgine.

Meni v prehrani Protasov je zgrajena tako, da:

  • popolnoma izključeni iz "balast" dieto ogljikovih hidratov,
  • umakniti toksine
  • in aktivira metabolizem.

Kot rezultat, tisti, ki so bili prekomerno telesno težo, "stopimo" v očeh po 3 tednih. Ko je ta rezultat stabilen.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Z žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefirZ žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefir
Ginger Alla Pugacheva prehrana za hujšanjeGinger Alla Pugacheva prehrana za hujšanje
Diet Nastya KamenskyDiet Nastya Kamensky
Dieta za akne, ki temelji na ajdo in kefir, tehniko Kim ProtasovDieta za akne, ki temelji na ajdo in kefir, tehniko Kim Protasov
Kako izgubiti težo 10 kgKako izgubiti težo 10 kg
Metode, ki se ukvarjajo s prekomerno težo v savniMetode, ki se ukvarjajo s prekomerno težo v savni
Dieta z dr Kim Protasov - opis prehrane, menije in rezultatiDieta z dr Kim Protasov - opis prehrane, menije in rezultati
Mlečno-banana prehranaMlečno-banana prehrana
Ameriški prehrana za hujšanjeAmeriški prehrana za hujšanje
Japonska prehranaJaponska prehrana
» » Kim Protasov prehrana - recepti in jedilniki

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea