Moj prijatelj shujšal in se ne bojim, da izgubijo težo!

Moj prijatelj shujšala"Moj prijatelj shujšala ..." Nekdo izgovarja te besede zavisti nekoga s ponosom, in skoraj vsi hitenja Iščačkati skrito čarobno prehrane ali vadbe programa. Medtem, ni za nič pravijo: "Vsak zelenjave - njeno pripravo zelenjave."

Kaj je delal z izgubo teže ni nujno prijatelj, da vam pomaga. In izgovori v stilu "na vseh različnih telesa" tukaj ne povsem zajame bistvo problema. Dejstvo je, zelo malo ljudi lahko razume, kaj je res mišljeno v vseh teh priporočil za hujšanje.

Moj prijatelj je shujšal s športom

Pravi, vpisanih v fitnes klubu, postal sprehod v času kosila in se igral z otroki v igre na prostem.

Slišite: več! Močnejši! Višje! Hitreje! In ne skrbi, da je zadnji čas, da so delovali na telesni vzgoji v šoli. Na koncu, greš sam trener-sadist in diskretno prikriti od njega, da sem bil športni ste ločila.

Kot rezultat, vas bo program za napredno fitnessistov in umrli boste v dobri veri v telovadnici 3-5 krat na teden, nato pa jedo obilo za okrevanje. Kot izgubo je posledica, teže, boste morali počakati, kot Božička na Silvestrovo. To je dolga doba in vidim nobenih možnosti.

Kaj je imel v mislih: To ni sadistični trener. Ali pa ga, vendar le, če ste končali študij brez prekinitve vsaj šest mesecev. Ko večina ljudi reči "hujšanje s športom", pa pomeni nekaj ur razdalja na teden peš plus Pilates, joga, callanetics ali srednje intenzivnosti vadbe v telovadnici nekajkrat na teden.

vaša dejanjaV telovadnici gremo. Toda trener izbere strokovne in prijazne oči, in iskreno pojasnite, da nič težji kot kos pogače v naslednjih 10 letih se ni uveljavljala. Ali pa gre, vendar ne v telovadnici, in preprosto sprehod - sprehod v času kosila, pojdite peš na delo in z dela.

Moj prijatelj shujšala na dieti

Ona pravi: Izključi maščob in sladko, prenehal jesti tri ure pred spanjem in snacking med delom na računalniku. Začel sem brati sestavo oznakah živil in pripravo zdrave obroke doma.

Slišite: Diet - to je stroga omejitev pot kompleksnosti primerljiv s poti samurajev. Da bi torej, da izgubijo težo, morate piti kefir. Ali pa izberite eno ajde. Ali zdi bizarno dieto s prehrano z milijon priporočili. Vse to se opravlja dosledno in izmenično trpljenje, in nato -pereedaete in ponovite postopek od začetka. In to vse ni videti konca.

Kaj je imel v mislih: Lak - enkrat na dan, tako da tisto, kar želimo, in pol delov. Želite piškotki - odlično, bi ena majhna stvar, kruh in maslo - pol. Vse ostalo - samo zdrava prehrana z nizkokalorično šteje vnaprej. Michael Ginsburg prebral knjigo, so precej enostavno razložiti, kot je, da niso na tešče in hujšanje.


vaša dejanja: Vzemite svinčnik in papir in sestavila seznam živil, ki jih jemo vsak dan. Expunges vsega, kar obsega majonezo, maslo, polizdelkov ali pripravimo z veliko količino maščob. Prečrtati pred vsako točko smo prišli do zdrave alternative.

Na primer,

  • "Kupljene cmoke s svinjino" - domače raviole s piščancem in gobami s jogurta omako;
  • ali "čokolada" - 4 slive jagode.

In tako naprej, in spremeniti običajne izdelke podobne okusa in nizkokalorične nizko vsebnostjo maščob prehrane, zmanjšanje dele za razumen znesek, in boste izgubili težo.

In postaja mora biti strah odgovoren odnos do njihove prehrane in pestro punco!

Fitnes trener Elena Selivanov - za https://AzbukaDiet.ru/.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vaje za hujšanje za otrokeVaje za hujšanje za otroke
Fitnes: Kako motivirati sebe?Fitnes: Kako motivirati sebe?
Avtorjev sistem hujšanje "lepote"Avtorjev sistem hujšanje "lepote"
Fitnes v program hujšanja margarita kraljicoFitnes v program hujšanja margarita kraljico
Pes, lososPes, losos
Preprosta vaja, da bi dobili "lepe duhovnike"Preprosta vaja, da bi dobili "lepe duhovnike"
Izguba teže po porodu: vadbo v fitnes klubuIzguba teže po porodu: vadbo v fitnes klubu
Osebni fitnes trener za proračunOsebni fitnes trener za proračun
Zdrav način življenja in fitnesZdrav način življenja in fitnes
L-karnitin (L-karnitin)L-karnitin (L-karnitin)
» » Moj prijatelj shujšal in se ne bojim, da izgubijo težo!

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea