Avtorjev sistem hujšanje "lepote"

Moj prijatelj Sveta je bil vedno suh dekle, vendar po rojstvu otroka, ki se začne pridobiti težo in postopoma pridobil 23 kg. Sveta dojiti šest mesecev, tako da se ne omejuje na hrano, predvsem skrbi, da otroci dobijo potrebno količino vitaminov.Odnako sčasoma je začel opažati, da je moj mož začel rasti mraz z njo, kaže manj pozornosti. In potem ona prosi prižgal misel o tem, kako hitro izgubiti težo. Vzemite tableto kategorično ne želite, nato pa je našel čudovitega avtorja sistem "Pretty Woman", s katerim lahko res izgubijo težo hitro, in kar je najpomembnejše, ne ogroža zdravja.

Pred tem je prosi jesti noč in dan, še posebej všeč jesti pred spanjem. Zahvaljujoč sistemu "Pretty Woman" je pobral zase uravnotežen nabor izdelkov na dan. Prvi teden je bil najtežji, saj se telo obnovili. Toda zdaj na hladilniku pri Svetka visi plaketo s seznamom proizvodov, v katerih se udari, ki so jedli, in kaj še lahko privoščijo.

To je škoda, da smo kasneje izvedeli o sistemu "Pretty Woman", ker bi dobili Monter lahko še vedno med dojenjem. Ker sistem vsebuje nabor izdelkov, ki je idealen za doječe matere. V tem primeru otrok dobi vse potrebne vitamine, in moja mama je hujšanje.

Zelo pomembna točka, da se doseže popolno sliko sistema "Pretty Woman" je vaja. Sistem, ki ga je avtor med dihalnimi vajami z imenom telling razvili: "Mišice dobijo močnejše, maščobe liste". Morate sodelovati zjutraj. Medtem ko otrok spi, ona prosi odpre balkon in diha na svežem zraku, drži dihalne vaje. In še en pomemben vidik hujšanje za sistem "Pretty Woman" - dnevni sprehod. Ker dekle majhen otrok, skuša vsaj 2-krat na dan na sprehod z dojenčkom. Ampak to je zelo pomembno, da izberete pravi tempo hoje: še vedno lahko govorimo, vendar zapeti nekaj - ni.

In še, vidim prizadevanja njegove žene, njen mož je njen tek. In zdaj je, da lahko izvaja vaje, ne da bi zapustili svoj dom.

2 meseca Svetke uspelo izgubiti 8 kg. Menim, da je odličen rezultat. In kar je najpomembneje, da vse to je bilo doseženo z lastnim delom, pravilno prehrano in telesno vadbo, ne tablete in kirurgije.

Rad bi se zahvalil avtor tega velikega sistema hujšanje. ti in "babe" da ljudje tisti, lepoto, zdravje in ljubezen.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kaj lahko in ne more imeti doječe matereKaj lahko in ne more imeti doječe matere
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Fitnes po porodu: kako shujšati po carskim dobave ali med dojenjem?Fitnes po porodu: kako shujšati po carskim dobave ali med dojenjem?
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
Moj prijatelj shujšal in se ne bojim, da izgubijo težo!Moj prijatelj shujšal in se ne bojim, da izgubijo težo!
Knjige o hujšanjuKnjige o hujšanju
Ali obstaja mantra za hujšanje?Ali obstaja mantra za hujšanje?
Če ne jesti po 6, o tem, koliko lahko izgubijo težo?Če ne jesti po 6, o tem, koliko lahko izgubijo težo?
Koristni nasveti: kako zmanjšati želodecKoristni nasveti: kako zmanjšati želodec
» » Avtorjev sistem hujšanje "lepote"

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea