Rezultati ajde prehrana

Kefir in ajde prehranaAjda prehrane (pa tudi njena raznolikost kefir, ajda prehrana) je že dolgo priljubljena med dietetičen zaradi rezultatov, in še to preprosto prehrana: jesti ajde in rastejo tanke, vendar na vprašanja o njenem izvajanju obstaja veliko.

  • Podrobnosti meni ajde prehrana za 7-14 dni, in svetovanje o njenem izvajanju ABC prehrane lahko najdete v članku ajde prehrana za hujšanje.

Na tej strani so nekatere kritike in rezultatih prehrane na ajdovo prehrane, obiskovalci naše spletne strani levo. Morda boste med njimi našli odgovore na svoja vprašanja.

Treba je opozoriti, da so rezultati prehrane na ajdovo prehrani tako pozitivne kot negativne, od tistih, ki ne morejo shujšati ali ki so se zdravstvene težave.
Zdravi ljudje bodo 7-14 dni normalno ajdovo prehrane.

    Če imate težave z ožiljem, težnja za slabokrvnost, nizek krvni tlak in druge zdravstvene težave, je potrebno posvetovati z zdravnikom.

Bodite prepričani, da pijete vitamine, da je bolje, če je kompleks vitaminov in mineralov.
Bodite prepričani, da jeste dovolj ajde ne muke lakote. Sicer ne gre za dieto, vendar stradanje, z vsemi svojimi pomanjkljivostmi.

Konvencionalna modrost je, da je ajda prehrana ni všeč lastnikom 3 krvne skupine, vendar pa so tisti, ki imajo 3 skupine in izgubili s to dieto.

Obstaja 2 meni ajde prehrana:

  • ajde, kefir prehrana vključuje jedo ajdove in brez maščobe jogurt,
  • Druga možnost - jesti samo ajde (ajdove paro).

Nasveti iz ABC prehrane: Ne sedi na eno samo ajdova kaša dlje kot 7 dni, drugi teden v prehrani ne pozabite dodati beljakovine: jogurt, skuto ali jajce. V nasprotnem primeru boste izgubili težo samo zaradi mišičnega tkiva, nato pa bo imela toliko kg, ampak maščobe, medtem ko je obseg boste izgubili veliko!

Več kot 2 tedna na monodiet sit, je brez pomena: telo navadi in teža ni več zapustil (več: planota učinek).




Kako lahko raznolikost prehrane meni ajde

V nadaljevanju so odlomki iz kritike o izgubljenem kefir teže, ajdovo prehrane.

  1. Zdravo dekleta želijo vse vas, da se priporoči, ki sedi na ajde ... Pijte čaj listov zelene z limono in ingverjem ... Ingver korenina je mogoče kupiti na trgu ali v rastlinskem tuširanje, jaz sem ga reši čaja na majhne koščke ... Občutek lakote je zelo dobro zatreti in čaj ingver spodbuja hujšanje.
  2. Za premagovanje depresije, jeste suho sadje (to pomaga veliko).
  3. Zjutraj sem jedel 4 suhe slive s travo Gull (v črevesju ter delovnih in glava ne boli, od pomanjkanja glukoze) in celodnevno ajde + zeliščni čaji. In vedno multivitaminski kompleks.
  4. Ponoči, po dnevu ajdove prehrane je bolje piti kozarec nemastnim jogurtom. Jaz juho boke brez medu in jogurt ponve lakote. Dan jesti 5-6 suhofruktin.
  5. Značilno je, da dva tedna sprint, da zdrži normalno, prav v sredini početje odmor ali dva Apple kefir dan. Pijte posebnih dodatkov - vitamine Vitrum lepote, kot so super za lase in nohte, itd in drugo pijačo "Essliver forte" na jetra, odstranjuje strupe iz telesa + še bolje na jod.
  6. Po 4. dan, ko je vroče najljubši ajda prenehala biti taka, sem začel je končal, otekle, pred uporabo, malo na suho skvorodochke pečenka temeljito, naravnost je bilo različnih okusov, včasih hrustljavo! Sedaj jedel v zabavo !!!
  7. In zjutraj, pol ure pred obrokom, takoj po vstajanju popijte kozarec tople vode z žlico medu, tako da možgani delujejo, in malo glava se ne vrti.
  8. Telo potrebuje hrano v tekoči, tako da je ajda ni bolan dva tedna, poskusite jesti kosilo poltarelki zelenjavni juhi, vendar brez krompirja (korenje, čebulo in zelje).
  9. Stradajo ponoči - ne muči sebe in pijejo isto vodo, razredčen jogurt ponoči, nič slabega se bo zgodilo, vendar je telo samo rečem, hvala!
  10. prva dva dni strašen glavobol (pomanjkanje glukoze in ogljikovih hidratov) in v načelo, na stranišče s to dieto je zelo težko hodi. Plus šibkost in nekaj zmede. Bolje je, da dodamo 200 gramov češenj plus nekaj, odvajalo. In ostali super dieto! Srečno! Survive prve 3 dni, in vse gre kot po maslu!

Kako priti ven iz prehrane ajde

Svet za izstop iz prehrane iz izkušenih dietchits :)

Da bi ohranili rezultate za hujšanje, morate tri dni jesti vse, ampak kalorij za 600, nato pa nekaj tednov 1200-1500kkal in teža ne bo vrnila.

Priporočamo ABC prehrane: kako priti ven iz prehrane ajde, da ne bi pridobili teže nazaj.

Zgodovina uspešno hujšanje, ki ga Toffees

Pozdravljeni vsi! Pred letom dni na višini 170 tehtal 95 kg, zdaj moja teža 61. Moram reči, da sem začel z ajdovimi dieto, mi je dala močan pritisk. Zdaj si lahko privoščim vse, kar je hkrati vem, da 2 krat na teden sem samo jesti ajde.
Najprej sem trdno 2 tedna strogo dieto ajde, slekel 8 kg. Potem se je začela poslušati svoje telo in jesti, ko lačni. Poskus, da ne preveč jesti, jesti enostavno nasičenja v želodcu. Če ste prepričani, da želite nekaj sladkega ali škrobna živila poskusite jesti na 12. Ne jesti po 6, razen, da je jogurt ali jabolko. In samo združljive izdelki jedel ves dan. Če sem iskren, da je izjemno težko zgraditi, ampak sem se navadil, da nič ne zanika. Toda vsakič, ko sem videl odsev v ogledalu zavedati, da ni vse zaman.
Še naprej sem sedel v Dumi, vendar le takrat, ko je menil, da sem lahko prenesejo ajde. Seveda, jaz jo ljubim, vendar ne v tem obsegu))) sem se izkazalo za 2 tedna v 3 mesecih.
Zdaj, leto kasneje, moj odnos do hrane se je spremenila, in če sem se omogoči, da nekaj več (ponavadi za praznike), nato pa eno (in včasih tudi dva) dni na teden, da poskrbi GD.

Delite svoje vtise o prehrani in rezultate, da izgubijo težo v podjetju lažje :)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ajdova kaša v multivarkaAjdova kaša v multivarka
Z žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefirZ žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefir
Kako izgubiti težo v 3 dneh 3 kgKako izgubiti težo v 3 dneh 3 kg
Ajda prehrana za 7 dniAjda prehrana za 7 dni
Dieta na ajdovo prehraniDieta na ajdovo prehrani
Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultatiLubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati
Ajde prehranaAjde prehrana
Dieta za ajdo in kefirDieta za ajdo in kefir
Ajda prehrane. Osnove in sorteAjda prehrane. Osnove in sorte
Ocene ajde prehraneOcene ajde prehrane
» » Rezultati ajde prehrana

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea