Ajda prehrana kefir

ajde prehranaAjda prehrana je najbolj priljubljena med dietetičen, in čeprav tega enostavno dieto: jesti ajde in rastejo tanke, vendar na vprašanja o njenem izvajanju obstaja veliko.

Na tej strani so nekateri komentarji so prenašal ajdove dieto z kefir in brez njega, rezultati za hujšanje, ki so jih obiskovalci naše spletne strani levo. Morda boste med njimi našli odgovore na svoja vprašanja.

Kaj se lahko doda v meni ajdovega prehrane

Zina
Sedim na ajdo prehrane četrti dan! Prva dva dni je bilo samo ajde in zeleni čaj. Včeraj je bil kisel okus v ustih in slab zadah, vendar pred tako nikoli ni bilo. Kot je zdaj, da se znebite teh občutkov - Ne vem, morda bo kdo povedal.

Natalia
Dragi Zina. Odgovor na vaše vprašanje: kurjenje ogljikovih hidratov odlikuje vonjave - ketoni, ki dajejo poseben okus dih.
Sem ves čas sedel na dietah, zato se soočajo s tem problemkoy (izdihanega zraka), ki mi je strah malo))) Ne skrbi, da bo minilo, vendar ne takoj, ker je čiščenje telesa - dolgotrajen proces!

Tatashev
Lep pozdrav! Danes sem ven iz prehrane ajde - sedel 12 dni. Rezultat v zneskih, porabljenih na teži pa se malo. Sedel sem za drugič - pred mesecem dni. Prednosti: tanjša vse. Boki, noge, ramena - nisem vedel, moja mama in je dejal, da podobne sleda kožo v odličnem stanju - zapušča vse vrste mozolji in udarci.
Med nekaj slabosti: v prvih dveh dneh strašno glavobol (pomanjkanje glukoze in ogljikovih hidratov) in v načelo, na stranišče s to dieto je zelo težko hodi. Plus šibkost in nekaj zmede. Bolje je, da dodamo 200 gramov češenj plus nekaj, odvajalo. In ostali super dieto! Srečno! Survive prve 3 dni, in vse gre kot po maslu!

Lena
V prvih dneh primera in šibkosti in letargija, ter slabost in morda nekdo všeč - depresija, agresivnost, itd Bodite potrpežljivi, ne dajejo v. Nakup in pijačo vitamine. Če je absolutno ne tako dobro, nato dodamo nekaj (jajce, kumare, jabolko). Tudi jaz, tako da za prvič je bilo to dieto. In zdaj drugi dan konča - normalek, tečem kot konj in sploh ne želijo jesti, čeprav žejen neskončno (pijačo vode).

Chundra
Za raznolikost - jesti ajde palčke. Tisti, ki ne morejo za prehrano - učenje. Palčke Presenetljiva majhen ščepec in ustavi, dokler naslednji -first temeljito prežvečimo. občutek polnosti pride hitro in proces prehranjevanja postane prazna ajde zabavno

Rezultati Hujšanje in Iz prehrane ajde

Vlad
O ajdove dieto z kefir po naključju naučili, šele potem, ko je postalo hitro dražji. Sem se odločil poskusiti. Učinek je omamljanje. Se počuti čudovito. Pritisk je bil 13.080, kot v mladosti. In sem že 62 in teža 110 kg. In nobeden od zdravnikov ne bi mogel povedati tako čudežno zdravilo, kot ajde. Dejansko: reševanje utopitve - ročno delo utopitve.

Natalie
Pozdravljeni vsi !!! Sedel sem na dieti ajde 14 dni, je padla 7 kg, na začetku je bilo težko, in ajda ni spodrsnilo gor ... se doda k prehrani kumare, paradižnik, jabolka, zdaj držijo, ne jejte po 7. uri ... sladka je postal veliko manj že in ne želijo in v resnici je bilo grozno sladek zob, organizira tedenske tešče dni, samo kefirchik. Obseg zmanjšal, kar je zelo lepo.

Olya
Ajda prehrana z kefir je zelo koristno in učinkovito. Poskušal sem nekaj let nazaj. To je trajalo 5 dni na njej. Prva 2 dni - samo ajde in vode, 3. dan - ajde z jogurtom, 4. dan - ajde, paradižnikov sok, 5. dan - ajde z mlekom in sladkorjem)) Rezultat minus 3 kg. Imam približno toliko, in je bilo treba ponastaviti. Rezultat je trajala zelo dolgo časa, brez dodatnih omejitev glede hrane.

Lena
Sedel sem na tej dieti za 6 dni izgubila 4 kg. Ampak potem se je festival je nekaj drugega, je prišel težo nazaj. Sklepamo, da morate upoštevati dieto! Poskusi, da ne jesti po 18 urah in en dan za raztovarjanje na teden !!! in ne jedo vse.

Natalie
Jaz sem več kot mesec dni nazaj je sedel na tej dieti za teden odpeljal 6 kg. Jutri želim poskusiti, da bi sedel še en teden. Zadnja pojedel ajde 5, šesto nadstropje. Toda kefir lahko pijejo pred spanjem ali jesti jabolko.
Padla funtov nikoli vrnil, kljub temu, da imam nekaj tednov, da vse, kar je. Prejšnji teden sem sedel na dieti ajdo z kefir, nato pa približno teden dni, ki prihajajo iz nje, kar pomeni, še naprej piti čaj samo z medom, kruh jedli samo 1 košček, prve dni vse, kar je vrgel zelena. Pravzaprav, sem se odpeljal na dieti 5 in zadnji kilo sem odpeljal, ko je bil tekoč. In kar je najpomembneje, ne jesti po 6, samo jogurt.

Catherine
Lep pozdrav! Danes je 6. dan diete. Prva 2 dni vrgel enega kilograma. Zdaj, 400 gramov že, vendar še vedno ni slabo. Počutim se dobro, ampak lakoto. Sedim na tej dieti že drugič. Ko prvič skoraj leto dni ne bo bolje. Če samo malo, vendar sem vedno imela 1 dan na dan teden na tešče. In meso se dolgo časa ni jedel večinoma zelenjavo, ribe lahko kuhana, paro. Toda ob koncu leta, sem bolj sproščeni začeti jesti vse, kar je, ne bom rekel, da je veliko dodal.
Dekleta ne sedi dolgo na dieti, je zelo škodljivo. Enkrat na leto, mislim, da je norma, ampak nič več.

Leila
Za mene osebno je bila ajda prehrana zagon, sedaj 2. dan teže ne poveča, v skladu z dieto, po 18. samo jogurt. In kar je najbolj zanimivo, ni povsem vlecite za hitro hrano, želijo sadja in zelenjave! Toda iz ajde sem popolnoma ne zavrne, vsaj enkrat na dan, ampak ga piti.

Irene
Dekleta imajo lahko ajdo in brez diete. Pojedel sem ajde v zadnjem tednu Lent v 5 dneh - 3 kg. Ajda kuhana s kumaricami ali zeljem, medtem ko še vedno jedo jabolka, banane, pomaranče in kuhana zelenjava, je občutek lakote ni opaziti.

Ajda prehrana, možne težave

Malvina
Že 2 tedna, odkar sem končal svojo prehrano, jesti malo, ampak vse killogramchiki vrnil!

Vikulya
Dieta vsekakor dobro, vendar je težko za njo, skoraj omedlevica, pa tudi - dobro!

vita
Dieta je poskušal na sebi več kot enkrat. Rezultate sem bil zelo zadovoljen, 7 dni na dieti ajde je trajalo 5-6 kg !!! Vendar pa nadaljnji učinki niso zelo dobro, sem začel imajo težave z ledvicami. Torej dekleta, bodite previdni !!!
Osebno moje mnenje: prehrana ne sme trajati več kot 10 dni, potem je verjetno, da bi imeli koristi. In vendar bi bilo ajde prehrana ponoviti več kot 1P. v šestih mesecih. Bolje je, da poskrbi tešče dni na ajdo in uravnoteženega prehranjevanja!

Pozdravljeni vsi. Sedel sem na ajdo prehrana 3 dni (jogurt ni pitna), izgubila 3 cm okoli pasu in 1,5kg ... .konechno vse kul, ampak 3 dni zaprtje (žal seveda, ampak sem napisal, saj je) in želodec Stavke trdega zdaj kašo in mesne juhe sedi, da pomiri želodec ... kg nazaj, tukaj je, kako sedi na tej dieti brez škode za zdravje?

Najbolj priljubljena vprašanje: "Ali noge Smršati na ajdovo dieti?"

Layla
Še vedno tanjši, načeloma, vendar v skladu z ustavo, nekaj več, nekaj manj. Osebno za mene, zelo dobra stran shujšal in celulita, mimogrede, na stegna izginil. Vizualno dostojno zmanjšal obseg.

Lelia
Resnično mi je ostal en teden na dieti ajde. Trajalo je 4.2 kg. Mislim, ko je bila rast 168 58,5 kg. Noge tanjše in nasveti celulita vse šlo.

Anastasia
Boki in jo pustimo 2 mesecih hujšanju in prehrani, predvsem ajde prehrane, šla: 9 kg vse, 5 cm v bokih, 3 cm v pasu, 5-6 cm v nogah, in v prsih oz

Nasveti iz ABC prehrane: poskusite prehrana za hujšanje noge in vaje za hujšanje noge.

In še eno vprašanje, s Ocene ajde prehrane.

Delite svoje vtise o dieti, da izgubijo težo v podjetju lažje :)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ajda prehranaAjda prehrana
Z žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefirZ žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefir
Rezultati ajde prehranaRezultati ajde prehrana
Ajda-kefir prehranaAjda-kefir prehrana
Dieta za akne, ki temelji na ajdo in kefir, tehniko Kim ProtasovDieta za akne, ki temelji na ajdo in kefir, tehniko Kim Protasov
Ajda prehrana za 7 dniAjda prehrana za 7 dni
Dieta na ajdovo prehraniDieta na ajdovo prehrani
Ajde prehranaAjde prehrana
Dieta za ajdo in kefirDieta za ajdo in kefir
Ajda prehrane. Osnove in sorteAjda prehrane. Osnove in sorte
» » Ajda prehrana kefir

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea