Beljakovine prehrana meni za 7 dni

Nutricionisti menijo, da je prehrana z veliko beljakovinami eden najbolj učinkovit. Uživanje velikih količin mlečnih izdelkov, smo lahko prepričani, da niso vse kalorije, ki prihajajo v telo, se pretvori v maščobo

Beljakovine prehrana meni za 7 dniToda ta metoda hujšanja je treba uporabljati previdno in ne več kot 3 - 4 tedne. V nasprotnem primeru lahko škoduje zdravju, kar vodi v slabitev telesa, in, končno, čezmerno obremenitev trebušne slinavke in ledvice, kar lahko povzroči, na primer artritis. Zato strokovnjaki svetujejo nam želijo izgubiti težo s to dieto, mesec dni kasneje pa ga nadomestiti z nobenim nizkokalorično dieto.

Ponavadi ga podpiše dieto za en teden, tako da večino svoje imenuje - proteinsko dieto za en teden. Pomembno je, da eksaktno izpolnjevanje nekaterih jedi kalorij.

Tu so približne varne meni hrano za teden dni. Jedi ne solimo.

1 dan
• Prva zajtrk: 260 kcal (25 g proteina, 10 g maščob), embalaža granulirani skuto z dodajanjem žlico paradižnik in čebulo.
• v drugem zajtrk: 216 kcal (8,8 g proteina 4 g maščob), pri čemer skodelica (175 g) navadnega jogurta, pol grenivke, banana.
• Večerja: 356 kcal (56 g proteina, 7 g maščob), 2 majhni piščančjih prsi s brokoli polstakana jogurt.
• Večerja: 149 kcal (9,6 g proteina 4 g maščob), pri čemer skodelica (175 g) navadnega jogurta z velikim nariban korenja.

Kaj piti:

• vsak dan - približno 1 liter mineralne vode brez plina
• Dnevi 1 in 7 - kozarec jabolčnega soka
• 2. dan - kozarec črnega ribeza soka
• Dan 3 in 5 - kozarec pomarančnega soka
• 4. dan in 6 - kozarec črnega ribeza soka

2. dan
• Prvi zajtrk: 198 kalorij (9 g proteina 4 g maščob), pri čemer skodelica (175 g) navadnega jogurta, banane.
• v drugem zajtrk: 220 kcal (27 g proteina, 3,7 g maščob), 100 g mesa, belega sira in paradižnikove velike rdeče paprike, 125 g jogurta.
• Večerja: 224 kcal (35 g proteina, 1,3 g maščob), 200 g kuhanega solata trske pripravimo iz velikega korenje, zeleno in jabolka polovico.
• Večerja: 162 kcal (13,6 g beljakovin, 11 g maščob), pol Solata ledenka 2 trdo kuhana jajca, žlica peteršilja, oblečena s limoninega soka.

3. dan
• Prvo zajtrk: 237 kalorij (13 g beljakovin, 6 g maščob), skodelico navadnega jogurta pomešamo s jagode steklom (lahko zamrznjen) in žličko sladkorja.
• v drugem zajtrk: 182 kcal (21 g proteina, 5 g maščobe) posneto pakiranje zrnat skuto, z dodatkom rdeče paprike, paradižnikov pire in jedilna peteršilja žlico.
• Večerja: 334 kcal (55 g proteina, 7 g maščob), 2 majhni piščančjih prsi, eno skodelico špinače (z vodo), steklene jogurt.
• Večerja: 185 kcal (10 g proteina, 13 g maščob), dušeno dušimo (majhni koščki mesa ali perutnine) na eni žlici oljčnega olja z bučkami, velika paradižnika, 2 žlici kopra, 2 tanke rezine stegna.

dan 4
• Prva zajtrk: 141 kcal (19 g proteina, 4,7 g maščob), posneto embalažo granulirani skuta, 6 redkev.
• v drugem zajtrk: 198 kcal (12 g proteina, 6,5 g maščob), pinjenec stekla pomešamo z maline steklom (na voljo zamrznjen).
• Večerja: 319 kcal (41 g proteina, 9,7 g maščob), 200 g piščanca dušena pupochke v olivnem olju z visoko korenje, zelena polovica spravljen 1/3 skodelice mleka (1,5 odstotka) in čajne žlička moke a.
• Večerja: 260 kcal (16 g proteina, 12 g maščob), solata iz polovic Solata ledenka, paprika stroki, 2 kuhano jajce 1 žlica peteršilja napolnjena z limoninega soka.

dan 5
• Prva zajtrk: 204 kcal (8,6 g proteina 4 g maščob), pri čemer skodelica (175 g) navadnega jogurta, banane, 2 mandarine.
• v drugem zajtrk: 282 kalorij (7 g proteinov, 9 g maščob), posneto 2 embalažo zrnat skuto z kumare in česna.
• Večerja: 278 kcal (42 g proteina 4 g maščob), 200 g kuhanega in solate KPK: majhne rdeče paprike, 2 paradižnika, zelene čebulo, skodelice (125 g) navadnega jogurta.
• Večerja: 201 kcal (19 g proteina, 5 g maščobe) posneto pakiranje zrnat skuto, z velikim, nastrganim jabolka in korenje.

dan 6
• Prva zajtrk: 146 kcal (19 g proteina, 4,7 g maščob), embalaža granulirani skuto, posneto mleko, solatni paradižnik z veliko žlico in potresemo peteršilj.
• v drugem zajtrk: 222 kcal (11 g proteina, 7 g maščob), pinjenec stekla zmešamo s kozarcem borovnice (lahko zamrznjene).
• Večerja: 376 kcal (56 g proteina, 7 g maščob), 2 majhna kuhano piščančje prsi, stročjega fižola, pločevinkah 200 gramov, skodelica (175 g) navadnega jogurta.
• Večerja: 185 kcal (20 g proteina, 12 g maščob), solata z brokoli, 2 rezini Turčija ham, 2 žlici pločevinkah koruze, jajca, oblečena s limoninega soka.

dan 7
• Prva zajtrk: 198 kcal (12 g proteina, 6 g maščob), pinjenec stekla pomešamo z maline steklom.
• kosilo: 203 kcal (22,5 g proteina, 8 g maščob), brez maščobe skuto embalažo z majhno količino rdeče paprike, tanko rezino stegna.
• Večerja: 337 kcal (40 g beljakovin, 13 g maščob), 200 g piščančjih jeter, dušena z veliko narezan jabolka in čebulo, pol ledene gore solate z okusom z limoninim sokom.
• Večerja: 309 kcal (8,5 g proteina, 3,5 g maščob), solata pripravimo iz banane, pomaranče, hruške, kivi dodajanjem navadnega jogurta (125 g posodo).

Treba je opozoriti, da je prehrana beljakovine za 7 dni ne omejuje sprejem vitaminov in flavonoidov - antioksidantov. Prisotnost antioksidantov v telesu omogoča, da telo lahko prenese katero koli dieto. Čeprav je ta proteinska dieta meni za teden ni neka zapletena.

Člen, ki ga je silalesa.ru mestu.

opozorilo: proteinske diete imajo kontraindikacije, posvetujte s svojim zdravnikom.

In tudi: ki vsebujejo protein

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Nizkokalorično dietoNizkokalorično dieto
Nutricionisti: uporabiti ravnotežje vsaj enkrat na tedenNutricionisti: uporabiti ravnotežje vsaj enkrat na teden
Kako hitro shujšati za 4 kgKako hitro shujšati za 4 kg
Prehrana najljubšiPrehrana najljubši
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Montignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkovMontignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkov
Hollywood prehranaHollywood prehrana
Prehrana AfroditaPrehrana Afrodita
Diet Maggi skuta: meni, se rezultati in oceneDiet Maggi skuta: meni, se rezultati in ocene
Dieta za poslovnežeDieta za poslovneže
» » Beljakovine prehrana meni za 7 dni

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea