Kako tanka Ekaterina Skulkina

Kako tanka Ekaterina Skulkina
Preberite članek:
Ekaterina-Skulkina-pohudela

Kako tanka Ekaterina Skulkina: kaj je skrivnost uspeha TV zvezde

Udeleženec v oddaji "Comedy Woman» lani spomladi obljubil, da izgubijo težo in uspešno izpolnil svojo obljubo: skozi prehrana in fitnes Catherine Skulkina postal opazno vitkejši.

Catherine Skulkina izgubi teže: prehranjevalnih navad *

Poleti 2015 Catherine tanjši Skulkina nastopila pred občinstvom: spreminjanje le slepega ni bilo videti njeno sliko. Pred tem je imel zelo ukrivljenih obliko, ki pa ji ne preprečuje, da zgraditi uspešno televizijsko kariero in postal znan.

Kaj je prisililo hujšanje Catherine Skulkinu- zvezda oddaje Comedy Woman, nihče ne ve, toda dekle je še vedno v pomlad začela usposabljati v elitnih fitnes klubov, kakor tudi uporabite posebno dieto.

Mož Catherine Skulkina njegove spremembe ne komentirajo - to je znano le, da je družina so se harmonija in razumevanje: Catherine in Denise dvignila sina, ampak zaradi natrpan urnik v star tv ne dela z njim pogosto klepet v resnici, v večini sestankov primerov omejena govoriti na Skype.

Catherine Skulkina shujšala pred in po

Pred Catherine Skulkina shujšala, je tehtal 75 kg, s povečanjem 174 cm, zdaj pa njena teža je 55 kg je za 2-3 mesece izgubila 20 kg, vendar je deklica sama priznava, da je želela, da bi vrgel še 2-3 kg.

Hujšanje Catherine Skulkina ni mogoče obravnavati strogo: kot je sama prehrana, ki temelji na pravilno prehrano, pa tudi pomembno vlogo za fitnes. Treba je opozoriti, da je metoda moči, ki jo za prehrano razvit posebej za Catherine, ne hitro, tako da izgubijo težo, ki jih lahko uporabite samo postopoma, vendar brez škode za zdravje.

Na dieti sedel Catherine Skulkina

Catherine Skulkina Gum ŽENSKE shujšala na dieti z omejenim vnosom maščob in popolne prepovedi hitrih ogljikovih hidratov. Vključujejo naslednje izdelke: beli riž, krompir, pecivo, sladkor, sladice, torte in pecivo. Prav tako ne more jesti grozdje in pijačo pakirane sokove - ker vsebujejo veliko kalorij.

Glavna skrivnost hujšanje Skulkina Catherine je, da je jedel le nizko kalorično hrano:

  • Brez maščobe mlečni napitki in sir;
  • Pustega mesa (prednostno vreti ali kuhamo);
  • Mastna riba - veliko esencialnih aminokislin, ki jih vsebuje;
  • Ali ne sadje sladkorja;
  • zelenjava;
  • Stročnice.

Da bi zmanjšali težo kot učinkovito kot tanko Skulkina, je priporočljivo, da se pripravi obrokov za par ali kuhar, vendar s kuhanjem bi omejili ali odpravili.

Kako tanka Ekaterina Skulkina: Pravila, meniji in recepti *

Ekaterina-Skulkina-pohudela-otzyvy

Kako tanka Ekaterina Skulkina: odličen rezultat

Pravila prehrane iz Catherine Skulkina:

  • Najprej, kar potrebujete, da izboljšate svojo telesno dejavnost;
  • Vaša prehrana je predvsem zelena zelenjava;
  • Forum 5 obrokov v majhnih porcijah, za večerjo tem mora biti vsaj 3 ure pred spanjem
  • Namesto kruha iz rafinirane moke je najbolje jesti polnozrnat kruh;
  • Nadzorujte količine porabljene vode: na dan je treba dobiti vsaj 1,5 litra.

Diet Catherine Skulkina: Meni

Tisti, ki želijo, da se doseže enak uspeh kot Skulkina Catherine shujšal, lahko izkoristite primeru izvedbe njegovega menija prevesti svoje prehrane:

  • Zajtrk zelenjave, kuhano meso in kavo z toast;
  • Kosilo kuhanega fižola, piščančje prsi in svetlobe juho;
  • Popoldanski prigrizek kumare ali paradižnik;
  • Večerja kuhane ribe in kozarec nemastnim jogurtom.

Dietni recepti Catherine Skulkina

Zelenjavna juha Recept:

  • Put piščančjo obaro brez kože in maščobe v 2 litra vode;
  • Očistite in zbadanje korenje, rezano čebulo, papriko, fižol namoči v vodi;
  • Ko juha zavre - sol, metati zelenjave;
  • Za 5 minut, dokler kuhani potresemo z zelišči.

Recept solata s fižolom:

  • Vremo 100 g fižola;
  • Cut paradižnik, kumare, bazilika, papriko;
  • Zmešamo vse, nalijemo olivno olje, sol in potresemo z zelišči.

Recept kuhane ribe:

  • Cut gredi, pesa, korenje in čebulo;
  • Daj vse v lonec z 500 ml vode;
  • Sol, dodamo lovorov list;
  • Kuhamo na majhnem ognju, občasno mešamo 20 minut pred izlivne 50 ml mleka in 1 žlica. l. olivno olje.

Priporočamo tudi, da si preberete članek Kako tanka Olga Kartunkova.

Hujšanje Catherine Skulkina: ocene in mnenja za prehrano in dietetičen ^

Sodeč po tem, kako izgubljena teža Skulkina Catherine, njena prehrana ne more šteti nevarno: Prišlo je zmanjšanje telesne teže postopoma, ne da bi preveč ostrih skokov, kot je to primer z drugimi metodami. To mnenje je v skupni rabi in prehrano: trdijo, da je Catherine dosegli dober učinek zahvaljujoč nizkokalorično večerjo, sicer pa njegova meni je vse prej kot tog.

Mimogrede, koliko lahko tanjši Catherine Skulkina, je treba presojati na podlagi rezultatov njenega prehrane:

  • Optimalna hujšanje;
  • Aktiviranje metabolizma - brez njega, da izgubijo težo v nobenem primeru ne bo delovala.

Ocene Catherine Skulkina prehrane:

Marina, 29 let:

"Poskušal sem, da bi sedel na dieti Katarine - mi je všeč. To je zelo enostavno, in se navadiš na nesytnomu večerjo na tretji dan. Tudi na to sem sprožil 8 kilogramov v enem mesecu, ni več naraduyus "

Valentina, 33 let:

"Skulkina prehrana - to je nekaj! Enostavno, ni lačen, in kar je najpomembneje - učinkovito! Izgubil sem 10 kg v 1,5 meseca in ne sprašujem, zakaj bi najbolj Catherine tako hitro preoblikovati, čeprav prej je bila lepota "

Daria, 43 let:

"Načeloma Skulkina prehrana ni nenavadno, vendar to ni izgubilo svoje učinkovitosti: v 2 mesecih se mi je 15 kilogramov, in da ne bom ustaviti"

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diet Mila KunisDiet Mila Kunis
Avtorjev sistem hujšanje "lepote"Avtorjev sistem hujšanje "lepote"
Callanetics s Catherine RykovaCallanetics s Catherine Rykova
Knjige o hujšanjuKnjige o hujšanju
Diet Svetlana PermyakovaDiet Svetlana Permyakova
Katya Kolesnichenko kako tanka?Katya Kolesnichenko kako tanka?
Prehrana meni Catherine Mirimanova "minus 60 & # 8243-Prehrana meni Catherine Mirimanova "minus 60 & # 8243-
Kako tanka Marija buhunKako tanka Marija buhun
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. izkušnje Star: Pred in poKako tanka valjanje Kolesnichenko. izkušnje Star: Pred in po
Kako tanka Graham ElliotKako tanka Graham Elliot
» » Kako tanka Ekaterina Skulkina

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea