Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya

Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Preberite članek:
Evgenija-Dobrovolskaja-pohudela

Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya: prehrana in zdrav način življenja

Hujšanje Evgenii Dobrovol'skii igralčevo okolje je postal najbolj razpravljali temo, saj je vse v očeh drug drugega. Takšna drastične spremembe igralka je bila dosežena z dieto in spremembo življenjskega sloga.

Eugene Dobrovol'skaya izgubila 20 kg: skrivnosti filmska zvezda *

Eugene Dobrovol'skaya - znana ruska igralka, ki je igrala v številnih priljubljenih filmov in televizijskih serij, "načrtovanje", "Lethal sile", "Kraljica Margot", "Strange kraj", "Slovo od Slovana", "Mrtve duše", "vesel" in . itd. - njihov seznam je lahko zelo dolg.

Zdaj je veliko razpravljajo, kaj Eugene Dobrovol'skaya izgubil 20 kg, in za to, ji je uspelo v razmeroma kratkem času: do pred kratkim, je sijalo na publiko je bil precej debel, zdaj pa razen stroynyashkoy ne more biti imenovan!

Eugene Dobrovol'skaya tanjši in spremenila svojo podobo: začeli nositi neokusen, vendar elegantne obleke, svetlo pobarvane, in ni mogoče reči, da je - mati štirih otrok in potni list na dan na kraju samem rojstvu vrednosti leta 1964.

O tem, koliko tanjši Eugene Dobrovol'skaya različne govorice: nekateri pravijo, da je padla skoraj 30 kilogramov, v resnici pa se je igralka skine 20 kg v samo nekaj mesecih.

Druge govorice, ki imajo prav tako mesto, da se zaskrbljenost, da Eugene dal poseben uhan, ki deluje na akupunkturne točke in anorexics, ampak bistveno je bilo nikjer mogoče potrditi.

Eugene Dobrovol'skaya shujšala pred in po

Ko Eugene Dobrovol'skaya tanek, je postalo maso 55 kg s povečanjem 165 cm in njegova teža je prej vzdrževati pri približno 70-75 kg. Eugenia priznava, da je njena izguba teže spodbudilo več dejavnikov:

  • Ona frequents prenos zdravega načina življenja, in kot posledica se je odločila, da jo spremeni;
  • Ima vitko dekle starejši;
  • Poznavanje prehrano Mariyat Mukhina, ki ji je svetoval, da spremenite prehrano.

Po vsem tem, hujšanje Eugene Dobrovol'skaya rešili zelo hitro, saj je vse, kar je bilo potrebno - na moč volje, in ji ne da bi jo vzeli.

Kot Eugene zrasel tanko Dobrovol'skaya

Prva je, da se obravnava vprašanje, kako prehrane sedel Eugenia Dobrovolsky. Igralka prizna, da ne uporabljajte grobih metod, in še več kot to - da je proti njim, ker Verjame, da so škodljivi za zdravje. Isti Eugene le nekaj spremeniti svojo prehrano in uvedel nekaj omejitev.

To je za slednje skrivnosti hujšanje od Eugene Dobrovolskaya:

  • To ne jesti po 6 uri, tudi če je volja, da gredo v posteljo pozno v noč;
  • Boste morali dati gor slabe navade: Ne pijem alkohola, prenehati s kajenjem;
  • Da bi tabu na moko in slaščičarskih izdelkov: ne jesti testenine, sladkarije, čokolade in pecivo;
  • Namesto cvrtje hrane, je najbolje, da jo kuhamo v vreli vodi, obaro ali kuhanje;
  • Večjo telesno aktivnost: konstanten pretok in atletske vaje preprečuje povešanje kože po hujšanje.

Meni je priporočljivo uporabljati mlečne izdelke z nizko vsebnostjo maščob, stročnice, zelenjava, sadje, gobe, jagode, zelenjavo, pusto meso, ribe, zelenega čaja in kave.

Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya: Pravila, meniji in recepti *

Evgenija-Dobrovolskaja-pohudela-otzyvy

Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya: presenetljiv rezultat, minus 20 kg

Pravila prehrane iz Eugene Dobrovolskaya:

  • Ne jesti ponoči, saj je zadnja dovoljeno jesti najkasneje do 18.00;
  • Morate jesti 3-krat na dan, žal, v okolju igralčevega, je pogost pojav, in ne vedno dobili jesti vsake 3 ure, kot prehrano ponavadi priporočajo;
  • Zahtevana piti velike količine vode na dan: ne manj kot 1,5 litra mineralne vode brez plina.

Diet Eugene Dobrovolskaya: Meni

Z uporabo tega primera, lahko oblikujete svoj meni, da hitro izgubijo težo, kot igralka Eugene Dobrovol'skaya:

  • Jemo zjutraj 150 gramov posnetega sira in vseh sadja;
  • Mi kosilo zelenjavo in 200 g kuhanega, paro ali pečenega piščanca;
  • Večerja zelenjave solata.

Dietni recepti Eugenia Dobrovolskaya

Recept za zelenjavni solati:

  • Shinkuem zelje, cut sladko papriko in zbadanje korenje;
  • Premešamo, potresemo z limoninim sokom.

Recept za kuhanega piščanca:

  • Olupljen piščanec, vrgel v ponev z vodo;
  • Grind paprika, zelje, čebule, korenja, bučk, poda iz vrele brozge;
  • Dodamo sol in začimbe, kuhamo, dokler razpis;
  • Potem lahko jeste meso in zelenjavo skupaj ali ločeno drug od drugega.

Sadna solata Recept:

  • Na majhne rezine razrezane kivi, ananas in hrušk;
  • Mi mix, oblečeni z nizko vsebnostjo maščob jogurt.

Priporočamo tudi, da si preberete članek A. Faleev "Hujšajmo v trenutek".

Kot Eugene Dobrovol'skaya tankih: pregledi in mnenj za prehrano ^

Opozoriti je treba, da je tako kot tanka Dobrovol'skaya predvsem prispeval k dialogu z Mariyat Fly, in ona je za njen načrt obrokov. Drugi nutricionisti menijo, da je pravilno in zdravju neškodljiva, kot omogoča nemoteno zmanjšanje teže, brez nenadnih sunkov.

Mnenja o prehrani Eugenia Dobrovolskaya:

Tatiana, 29 let:

"Moja najljubša igralka je res veliko lepša, in sem se odločil, da sledijo njenemu zgledu. Sedaj tehtam 47 kilogramov na 65 let, ki so bili prej, in kot rezultat mi je uspelo doseči le 2,5 mesecev "

Alexander, 34 let:

"Včasih sem tudi prehrano, na kateri sedijo Dobrovol'skaya in absolutno ne zaman: za 4 tedne skine 8 kg, in zdaj moja teža je idealna"

Ekaterina, 45 let:

"Končno sem dobil, da bi vrgel 11 kilogramov, kar nisem mogel znebiti več kot dve leti. To je vse zaradi prehrane, ki se uporablja za igralko, in ona se prenese zelo enostavno "

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diet Permyakova: kako tanka, katero od pripravnikovDiet Permyakova: kako tanka, katero od pripravnikov
Diet Mila KunisDiet Mila Kunis
Diet Christina RicciDiet Christina Ricci
Kot Evgeny Gusev shujšala in spremenila po porodu?Kot Evgeny Gusev shujšala in spremenila po porodu?
Julija Menshov - masa, višina in parameter oblike igralkaJulija Menshov - masa, višina in parameter oblike igralka
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Dieta Jennifer AnistonDieta Jennifer Aniston
Kako tanka Marija buhunKako tanka Marija buhun
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. izkušnje Star: Pred in poKako tanka valjanje Kolesnichenko. izkušnje Star: Pred in po
"Poker prehrana" Eugene Katchalov: bodi popolno - zelo enostavna"Poker prehrana" Eugene Katchalov: bodi popolno - zelo enostavna
» » Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea