Kako tanka Eva Polna

Kako tanka Eva Polna
Preberite članek:
Eva-Polna-pohudela

Kako tanka Eva Polna: Secrets pokazala harmonija pevka

Ruska pevka Eva Polna nikoli ni bila tanka, vendar je pridobil veliko teže po rojstvu dveh hčera in nosečnost sledijo ena za drugo. Celoten Skrivnost je v prehrani Eve, se je odločila, da bo, da izgubijo težo na svoje 40. obletnice.

Eva Polna tanek: skrivnosti in posebnosti moči ^

Znan 40-letna pevka Eva Polna je bil vedno nagnjen, da se s prekomerno telesno težo, vendar je bil okusne oblike. Po njenih besedah, "tanka krave - še ne gazela," tako da je ne bo, da se izčrpa s strogimi dietami, še posebej zato, ker bi lahko mleko prepad.

Dejstvo, da je nekdanji pevec skupine "Gostje iz prihodnosti" Eva Polna shujšala, je postalo jasno, ko so izdali video za solo pesem "Mirage", kjer se je pojavil v povsem novi obliki: slika se je spremenila in, seveda, postroynela.

Veliko ljudi je takoj začel govoriti, da je Eva Polna shujšala in spremenila svojo podobo. Pevka pravi, da je ta številka je popolnoma zadovoljna in nič spremeniti, da se dogaja. Zelo pogosto, njena teža niha navzgor ali navzdol, vendar je najvišje število kilogramov ji je pridobila v času dveh nosečnosti, zdaj pa je začela spet pridobili težo.

Eva Polna shujšala pred in po

Z rastjo cm pevke 163 je sedaj tehta 65 kg, medtem ko je bila prej ta številka je enaka 80 kg. Zato, Eva Polna shujšala za 15 kg, in ji je uspelo v le nekaj mesecih, ne tako dolgo nazaj je bila na pyshechki javnosti.

Veliko se sprašujem, na kakšni dieti sedel Eva polna, ko je bila sposobna doseči takšne rezultate v rekordnem času. Pevka pravi, da je neka metoda ne uporablja, vendar je uvedel številne omejitve v vaši prehrani, in ki je prispeval k izgubi teže.

Izčrpanosti Eva Polna lastna skrivnosti pokazala moč, ki je kmalu pojavila v številnih medijih, zdaj pa so na stotine žensk uporablja.

Hujšanje Skrivnosti Eve Polna

Za tiste, ki jih zanima, kako izgubi teže Eva Polna je pevka odprla tančico skrivnosti:

  • Ustavila se je, da jedo junk kalorij hrane: sladkarije, meso, ocvrta živila, kruh, kumarice;
  • Je dal gor sol, in sicer, jesti svežo hrano;
  • To se je spremenilo z dieto in zdaj poje 5-krat na dan.

Seznam priporočenih izdelkov so: z nizko vsebnostjo maščob fermentirani mlečni napitki, pusto meso in ribe, zelenjava, jagode, sadje, zelišča, kosmiči, otrobi, zeleni čaj, z nizko vsebnostjo maščob skuto, testenine iz durum pšenice, trde sire.

Hujšanje Eva Polna ni ostalo neopaženo, zdaj pa ne piše samo leni, in nekateri celo kažejo, da je deklica videla tablete, čeprav je pevka v celoti zavrnjen.

Hujšanje Eva Polna: Pravila, meniji in recepti *

Eva-Polna-pohudela-otzyvy

Eva Polna zelo tanke minus 15 kilogramov, odličen rezultat

Hujšanje pravilih krakov večer:

  • Potreba po odhodu v delno moč, to je, jesti 5 krat na dan, vendar odseki morajo biti 200 g;
  • Ne uporabljajte soli pri kuhanju;
  • Treba je štetje kalorij: na dan ne more jesti več kot 1200 kcal na zmerne telesne dejavnosti;
  • Enako pomembno je psihološki pristop: vsakič pred obroki morajo biti pripravljeni tudi sam, da uživajo svoj obrok, psihično obravnavo za svoje telo: izboljša njeno učinkovitost in uporaba preusmeri kalorij kot kopičenje maščob, ter sodelovati pri porabi energije.

Eva Polna Prehrana: Meni

Spodaj je le prehrana vzorec, na kateri Eva Polna zelo tanka. Na zahtevo se lahko spremeni z uporabo seznam priporočenih izdelkov:

  • Kaša zajtrk, zeleni čaj in kuhano jajce;
  • Mi kosilo 100 g jagod ali sadja;
  • Kosilo zelenjavna juha, solata in kos mesa;
  • Popoldne piti kozarec kefirja;
  • Večerja kuhane ali pečene zelenjave.

Eva Polna prehrana recepti

Paradižnikova juha Recept:

  • Narežemo na majhne koščke paprike, čebule, nekaj paradižnika, Pare sveža zelišča;
  • Smo se paradižnik v pečici in rahlo pečemo, nato odstranite kožo in nato v pire;
  • Olivno olje ocvrte čebule;
  • Vlijemo v ponev z vodo, zavremo, da vrže 300 g riža in ajde;
  • Po 15 minutah, vrgel ostalo zelenjavo, dodamo zelišča in kuhamo do mehkega.

Recept za pečen jabolka:

  • Operite jabolka, polnjena;
  • Ponovno polnjenje mešanice skute in rozin;
  • Pečemo v pečici do zlato rjave barve.

Recept piščančje mesne kroglice:

  • Segrejemo 100 g kreme, namočeno v svojih hlebec rezine;
  • Twist v mlinčkom za meso piščanca in dodal, hkrati štruce;
  • Končni masa poper, tvorita pleskavice in ocvrte v olivnem olju.

Priporočamo tudi, da si preberete članek Kako tanka Ekaterina Skulkina.

Kako tanka Eva Polna: pregledi ^

Če pogledamo, kako tanka polna, veliko ljudi misli, da ji je sedel na togo prehrane, vendar to ne drži: Pevka ne prepozna stroge omejitve za proizvode, in zaradi svojega poklica je nenehno potrebuje energijo. Po nekaterih poročilih, Eva je oboževalec dietah Elena Malysheva, in je možno, da se zmanjšuje težo to na njo, ker to ni težko.

Ocene Eva Polna prehrane:

Irina, 34 let:

"Ni čudno, da je Eva na tej dieti skine 15 kilogramov: Sam sem shujšal zaradi svoje prehrane skoraj 11 kg v samo nekaj mesecih. Moram reči, da na tešče je absolutno ne obstaja, zato sem zlahka preusmerila "

Tatiana, 29 let:

"V celoti dieti sem izgubila le 8 kilogramov, vendar je ta rezultat je prejela samo 1 mesec. Mislim, da je nekaj, da si prizadevajo za bolj, ker prekomerno telesno težo, je še vedno tam "

Žana, 38 let:

"Pomagal sem sistem oskrbe, ki ga Eva Polna uporablja: na njem sem izgubila 12 kg. Mimogrede, sem na dieti, sem se naučil, samo zato, ker opazil, koliko pevec izgubil "

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako tanka Alina KabaevaKako tanka Alina Kabaeva
Kako tanka Angelina JolieKako tanka Angelina Jolie
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Diet Permyakova: kako tanka, katero od pripravnikovDiet Permyakova: kako tanka, katero od pripravnikov
Diet Eva PolnaDiet Eva Polna
Polna jajca: kako izgubiti težoPolna jajca: kako izgubiti težo
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Subtilnosti in harmonija japonskih kozmetikeSubtilnosti in harmonija japonskih kozmetike
Poncho za debelih ženskahPoncho za debelih ženskah
Kako tanka Marija buhunKako tanka Marija buhun
» » Kako tanka Eva Polna

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea