Kako tanka Olga kartunkova

Kako tanka Olga Kartunkova
Preberite članek:
Olga-Kartunkova-pohudela

Kot Olga zrasel tanko Kartunkova: razkriva skrivnosti

Pred nekaj meseci Olga Kartunkova tehtal kar veliko - 134 kilogramov. Po njenih besedah, je opomogla po rojstvu dveh otrok, vendar čez nekaj časa pojavil pred postroynevshey občinstva - ki ji je uspelo priti skozi posebno dieto.

Kako tanka Olga Kartunkova: zgodovina in skrivnosti ^

Olga Kartunkova je kapetan Pyatigorsk KVN, in vedno odlikuje z bogato Teleses. Nikoli ne utrpela zaradi tega kompleksa, in da ne nevšečnosti, dokler se ni zlomil nogo. Kot je sama priznala Olga, zdravniki ji je povedal, da če ne bi bilo prekomerno telesno težo - poškodba ni bila tako huda.

Olga Kartunkova shujšala pred in po

Ko gojijo v 168 cm od Olge Kartunkova Oio poprej stehtani 134 kg, vendar po hujšanja je začela tehta 116 kg, t.j. To je padla na 18 kg. Po njenih besedah ​​to ni končni cilj, in ona namerava vreči do 35 kg.

Olga mož Kartunkovoy priznala, da je kljub 17 let, ki živijo skupaj, še vedno zaljubljen vanjo, in hvaležen za dva otroka in nezadržno humor. Mimogrede, družina Olga se je navadili njenega novega načina življenja, saj je namesto običajnih mastne hrane na mizi zdaj kaže samo uporabne jedi.

Ko Kartunkova tanek, mnogi niso mogli verjeti svojim očem: se uporablja za prikaz v obliki krofov in hujšanje takoj opazen učinek na svoji sliki. Olga je dejal, da je bilo težko za njo, samo prvič, ko sem se moral navaditi na povsem novo dieto, dal svoje najljubše piškote in druge škodljive izdelke.

Najprej tanjši Olga Kartunkova dolgo časa ni dal svoje skrivnosti, ki jo utemeljujejo z dejstvom, da prehrana, ki se za to lahko poškoduje druge ljudi, vendar je še vedno skupni nekatere od njegovih značilnosti in pravil.

Opozoriti je treba, da je izguba teže Olga Kartunkovoy je le nekaj mesecev, saj Imela je veliko težo. Kot veste, več kilogramov - hitreje gredo, tako da, če lahko izgubijo težo na svoji moči sistema hitro, bodo drugi morali porabiti veliko več časa.

Na dieti sedel Olga Kartunkova

Olga sama pravi, da se ne uporablja za opredelitev znanih diet, saj zelo tehniko ji posebej razvita za prehrano. V svojem bistvu so živila, bogata z ogljikovimi hidrati in proteini, ki pa so imeli rastlinske in živalske maščobe, ki jih je treba zmanjšati.

Kateri izdelki se uporabljajo Kartunkova za hujšanje:

  • sadje;
  • zelenjava;
  • Lean vrste rib in mesa;
  • zelenicah;
  • Ovseni ali ajde;
  • jagode;
  • Mlečni napitki in sir.

Je morala odpovedati vse mastno, prekajene, nasoljene in druge visoko kalorično hrano, sicer ne bi bilo takšne jasne rezultate brez.

Hujšanje Olga Kartunkovoy: meniji in recepti *

Olga-Kartunkova-pohudela-otzyvy

Kako tanka Olga Kartunkova: prehrana, recepti, zgledno meni

Pravila prehrane iz Olga Kartunkovoy:

  • Treba je omejiti količino maščob, ogljikovih hidratov in proteinov do 30, 120 in 70 g oz;
  • Vir mora v istem času, prednostno vsake 3 ure in manjše dele;
  • Zahteva, da popijejo vsaj 1,5 litra vode brez plina na dan - to bo pospešilo postopek odstranjevanja odvečne tekočine in dobro očisti črevo.

Diet Olga Kartunkovoy: Meni

Kartunkovoy dietna prehrana lahko dosežemo, in jedi je dovoljeno spreminjati po lastni presoji, ki jo je seznam priporočenih izdelkov voden:

  • Zajtrk sadna solata in čaj brez sladkorja;
  • Kosilo kefir pijačo;
  • Dine kuhan piščanec brez dodane soli;
  • Na kosilo - sadje ali jogurt;
  • Večerja 100 g posneto skuto.

dietni recepti Olga Kartunkovoy

Sadna solata Recept:

  • Očisti in narežemo na rezine jabolka, hruške in pomaranče;
  • Mix, vlijemo jogurt z nizko vsebnostjo maščob.

Recept juha prehrana:

  • Shinkuem zelje, cut krompir, čebulo in koromač, korenje zbadanje na Rende;
  • Daj vse v lonec, prelijemo z vodo in zavremo, vrgel nazaj malo prosa;
  • Kuhamo na majhnem ognju, dokler razpis.

Recept piščančje prsi z baziliko in paradižnikom:

  • Vzemite 2 piščančje fileje, pranje, da je rez v sredini, ki je nameščena v notranjosti na kocke paradižnik in sesekljano listi bazilike;
  • Stabs rob zobotrebci segreva ponev, vlijemo olivno olje in Fry filetov na vsaki strani 3 minute.

Priporočamo tudi, da si preberete članek Kako tanka Maria Buhun.

Olga Kartunkova tanka: Glede na prehrano in pregledov ^

Pred navijači naučili shujšal Olga Kartunkova, se jim je zdelo, da je morala doživeti veliko strogih diet. To ne drži: kako sami prehrano priznati, lahko hrano Olga se imenuje popolnoma pravilna in neškodljiva, vendar je drastičen upad pri teži ni treba pričakovati.

Ne vedo, kako tanek Olga Kartunkova iz njene prehrane, lahko pričakujemo zelo dobre rezultate:

  • Gladka odstranjevanje kilogramov;
  • Dobro zdravje;
  • Pospešitev metabolizma.

Glavna skrivnost hujšanje prehrane Olga Kartunkovoy preprosta: jesti pravico in ne sebe ne omogočajo, da škodljivo hrano, ker ne prinašajo ničesar več, razen prekomerne telesne teže.

Diet Olga Kartunkovoy: pregledi

Tatiana, 23 let:

"Odločil sem se, da poslušate nasvet Olga, ker Imam tudi težave s težo. Zahvaljujoč tej tehniki, sem samo nekaj mesecih izgubila 10 kilogramov, toda poleg diete, se je začela ukvarjati s športom "

Valentina, 33 let:

"Osnovna pravila Kartunkovoy hrane prišel in se mi nekaj tednov sem slekel 3 kg, ki jih ni bilo mogoče prej storiti. Zdaj zapusti isto dieto za dolgo časa, saj boste morali izgubiti več kilogramov na 10 "

Natalia, 39 let:

"Prinesel sem v formi z dieto, ki uživa Olga. Za 3 mesece sem lahko izgubila 17 kilogramov, vendar pa to ne bo ustavilo, tudi - treba izgubiti vsaj še 10, da bo v obliki "

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako tanka Alina KabaevaKako tanka Alina Kabaeva
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Diet Permyakova: kako tanka, katero od pripravnikovDiet Permyakova: kako tanka, katero od pripravnikov
Kako, da izgubijo težo, ne da bi stradaliKako, da izgubijo težo, ne da bi stradali
Molokochaynaya prehrana preglediMolokochaynaya prehrana pregledi
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Turboslim Express: ocene, rezultatiTurboslim Express: ocene, rezultati
Kako izgubiti težo v 3 dneh?Kako izgubiti težo v 3 dneh?
Kako tanka Marija buhunKako tanka Marija buhun
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. izkušnje Star: Pred in poKako tanka valjanje Kolesnichenko. izkušnje Star: Pred in po
» » Kako tanka Olga kartunkova

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea