Diet marina Afrikantov

Diet Marina Afrikantov
Preberite članek:
Dieta-Afrikantovoj-otzyvy

Dieta Marina Afrikantov: ocene in rezultati shujšala

Pred kratkim je udeleženec projekta "Dom-2" Marina Afrikantov imel precej ukrivljene oblike, ampak samo nekaj mesecev ji je uspelo izgubiti okoli 25 kg zahvaljujoč posebno dieto.

Kako tanka Marina Afrikantov: razkriva skrivnosti ^

Mnogi oboževalci se sprašujejo, kako izgubljena teža Marina Afrikantov: nekateri so nagnjeni k verjamejo, da je imela plastično operacijo, in drugi pravijo, da izgubijo težo pomagal ji dieto.

Zadnja izjava je popolnoma res, poleg tega pa se je redno obiskoval telovadnico in da si vajo, tako da je bila sposobna zmanjšati težo od 78 do 53 kg, medtem ko je Marina predstavlja rast 177 cm.

Glavna skrivnost prehrana Afrikantov Marina je omejena uporaba kalorij in maščob, zato izguba teže se dogaja pospešeno. Pospešitev metabolizma, ki ga jedo zdravo hrano in šport prav tako igra pomembno vlogo.

Prednosti prehrana Afrikantov Marina:

  • Visoka učinkovitost: je možno zmanjšanje teže v zelo kratkem času;
  • Dobro čiščenje telesa zaradi prisotnosti samo mineralnih in naravnih izdelkov.

Tehnika je kontraindiciran za ljudi s katero koli kronične narave bolezni, kot tudi negi in nosečnice.

Koliko lahko izgubite na Marina Afrikantov dieto brez škode za zdravje

Deklica priznava, da je poskusil različne tehnike, od Hollywooda in konča s hudo ajde, vendar pa ni dala takšnih rezultatov, kot tistega, ki ga je svetoval Alla Duh. Pozneje je bila ona, ki ji je pomagal, da izgubijo težo za 5 kg na teden.

Kalorij diete Marina Afrikantov se giblje od 600 do 1000 kalorij na dan, tako da se lahko imenuje precej težko, saj da bi ohranili takšno dieto, morate dobro osvetlitev.

Za tiste, ki jih zanima, pojdite na dieti, če je obseg Marina Afrikantov dovolj primerjati fotografije njenega "pred" in "po": so razvidne velike razlike, zato je zmanjšanje pasu in stegen bodo lahko brez težav.

Kateri izdelki se uporabljajo za hujšanje Afrikantov Marina:

  • Trdi sir;
  • Nemastni mlečni izdelki: kefir, jogurt, skuta;
  • Zeliščni čaji;
  • Med (omejeno);
  • Zelenjava in sadje.

Strogo prepovedano je vse ocvrte, maščobne, slane in sladke hrane, saj preprečujejo dobili najbolj učinkovito dieto za hujšanje Afrikantov Marina.

Dieta Marina Afrikantov hujšanje meniji, pravila, recepti ^

Dieta-Afrikantovoj-recepty

Pravila prehrane iz Marina Afrikantov:

  • Da izgubijo težo hitro, boste morali, da se vsaj 20 minut na dan, jesti 5-6 krat na dan in piti veliko vode;
  • Priporočljivo je, da opazujejo spanec in spati vsaj 8 ur.

Diet Marina Afrikantov: Meni

Udeleženec "House-2", za nekaj mesecev sem uživala v tem meniju:

  • Zajtrk čaj z medom;
  • Jemo kosilo ali rezino skuto;
  • Kosilo Solata od zelja;
  • Večerja kuhane govedine in solate ne-škrobne zelenjave;
  • Če si lačen, si lahko prigrizek jabolka.

Recepti za dieto Marina Afrikantov

solata Recept:

  • Shinkuem zelje, jabolko rub;
  • Zmešamo, oblečeni z limoninim sokom.

Recept samostana čaja:

  • Zmešamo lipa cvetov, bezgov, regrata in kamilice poprova meta, seno in sadje iz koromača;
  • Izpolnite 1 liter vrele vode za 20 minut, piti čez dan.

Zelenjavna juha Recept:

  • Cut čebulo, korenje, papriko in zelišča;
  • Vremo, potresemo z zelišči in malo začimb.

Priporočamo tudi, da si preberete članek prehrana Pelagia

Hitra prehrana za hujšanje od Marina Afrikantov: ocene zdravnikov, rezultati pri hujšanju *

Nutricionisti ponavadi do soglasja, da je način, da izgubijo težo Marina Afrikantov nedvomno učinkovit, ker omejevanje kalorij in maščob, je še vedno eden izmed najbolj učinkovitih in priljubljenih možnosti. Kljub temu pa ne smemo pozabiti, da telo potrebuje uravnoteženo prehrano - kaj ne more biti imenovan prehrane Marina - tako uživa vse isti za več kot dva tedna, ne bi smelo biti.

Da bi še dodatno izključuje vrnitev kilogramov, dovolj držati pravilno prehrano, najti čas za uveljavljanje in bi pravilno izhod, ko je prehrana Afrikantov Marina:

  • V prvem tednu povečati količino sadja in zelenjave, vendar počasi;
  • Od 7 dni postopoma uvesti meso in ribje sorte z nizko vsebnostjo maščob.

Kot rezultat, prehrana Marina Afrikantov za hitro hujšanje, mnoge ženske je uspelo izgubiti 10 do 20 kilogramov, odvisno od njenega trajanja, kot tudi normalizirati presnovo.

Natalia, 30 let:

"Bila je zelo presenečena, ko je videla, Marina v novi podobi. Odločil sem se, da takoj poiskati informacije o tem, kako je shujšala. Sem naletel na številne različice, od uporabe razpršila in konča operacijo. Iskanje dieto, se je odločila, da ga preizkusite v akciji, in je bil presenečen: res znižale za teden znašala skoraj 6 kilogramov, vendar imam še vedno dvome "

Ekaterina, 33 let:

"Bil sem presenečen, preveč dramatično zmanjšanje telesne mase Marina, ko pa sem vzela prehrane, so se vsi dvomi izginili off: Sam sem izgubila 10 kg v 2 tednih. Vendar pa je bilo mi je dal težko, ker zelo lačni za mojo dieto, vendar kilogrami ne vrnejo več mesecev "

Oksana, 28 let:

"Hujšanje v Marina Afrikantov dieti res je bila zelo učinkovita v mesecu, sem izgubila približno 20 kilogramov. Zdaj bo postopen izhod, vendar ne mečite športov. Mislim, da teža ostane trenutno okoli dolgo časa "

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Keramični perilo tanek jelka: komentarji, rezultatiKeramični perilo tanek jelka: komentarji, rezultati
Reduxine lučReduxine luč
Tanek in zdravo telo z učinkovitim programom, "hujšanje" iz TrojiceTanek in zdravo telo z učinkovitim programom, "hujšanje" iz Trojice
Oksisayz z marino KorpanOksisayz z marino Korpan
Fitnes tureFitnes ture
Tajfun hujšanje: pregledi čaja in tabletamiTajfun hujšanje: pregledi čaja in tabletami
Pevka Maxim - podatki višina, teža in oblikaPevka Maxim - podatki višina, teža in oblika
Bodyflex vadba za hujšanje - Goodbye, kalorij!Bodyflex vadba za hujšanje - Goodbye, kalorij!
Hujšanje s pomočjo dihanja - najbolj nenavadno tehniko hujšanje!Hujšanje s pomočjo dihanja - najbolj nenavadno tehniko hujšanje!
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
» » Diet marina Afrikantov

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea