Diet Nastya Kamensky

Diet Nastya Kamensky
Preberite članek:
Dieta-Nasti-Kamenskih-otzyvy

Dieta Nastya Kamensky: ocene in rezultati hujšanje

Ukrajinski pevka Nastya Kamensky zanika, da uporablja nobene diete, ampak dejstvo, da je bila v kratkem času uspelo shujšati, v celoti zavrača njen zahtevek.

Dieta za hujšanje, ki ga Nastya Kamensky: opis prednosti in slabosti *

Na vprašanje, "kako izgubiti težo Nastya Kamensky" lahko odgovori samo pevec, ampak njeni prijatelji in znanci trdijo, da ne gre brez diete.

Obstaja več načinov, ki jih Nastya uporabljajo: stradanje, hrano zelenjavne juhe, ovsena kaša in pusto meso. In lahko, če hujšanje je treba doseči v prvem primeru, v drugih - posebno korist za organizem.

Višina in teža Nastya Kamensky zanimive za veliko njenih oboževalcev, in po nekaterih poročilih, ona tehta 67 - 68 kg, in njena višina je 175 cm, to je optimalno razmerje, ki omogoča, da pevka ne izgleda preveč tanek, in imajo okusno obliko, ne da bi se oddaljili od idealnega sliki ..

Prednosti in slabosti diet Nastya Kamensky

Glede prednosti prehrane Nastya Kamensky, obstaja nekaj utrinkov:

  • Visoka učinkovitost;
  • Prehrambeni izdelki uporabne normalizira presnovo in presnovo;
  • Prikaže vse toksine.

Kontraindicirana za uporabo stroge metode hujšanje za tiste, ki trpi zaradi gastritis ali razjeda. Če se meni vključuje nabor izdelkov, nima kontraindikacij.

Koliko lahko izgubite na dieti Nastya Kamensky

Vem, koliko tanjši Nastya Kamensky natančno, pa ni mogoče, saj je pevka skrivajo to dejstvo. Če štetje kalorij ni preveč mehka meni, lahko na teden vrgel do 7 kg, in z uporabo trdega dieto traja približno 1,5 kg na dan.

Nastya Kamensky in njena prehrana: podrobno meni, pravila, recepti ^

Dieta-Nasti-Kamenskih-recepty

Diet Nastya Kamensky: možnosti in dietna hrana

Pravila prehrana Nastya Kamensky:

  • Preden začnete s prehrano, kar morate storiti, je dan na tešče, piti 2 litra jogurta, ki so razdeljene na več delov;
  • Skozi hujšanje prehrane dnevno pitje 2 litra vode brez plina;
  • Odstrani iz prehrane vse maščobne, sladke, slane, ocvrte in prekajene hrane in pecivo.

Prva izbira: stradanje

Hitro sama traja 2 dni, ko je mogoče piti samo vodo, vendar pa je potrebno pripraviti telo pred njim:

  • Teden dni pred lačnih dni, odstranite iz prehrane vseh beljakovinskih živil: meso, jogurt, ribe, mleko, skuto;
  • Jemo v tem času samo zelenjavo: kumare, zelena, fižol in druge. Morajo vsebovati toliko vode, kot je mogoče.
  • Nemogoče je, da v tem trenutku piti alkohola, kave in čaja, kakor tudi kajenje cigaret.

Druga možnost: juha prehrana Nastya Kamensky

Dieta traja 5 dni in v tem času morate jesti 4-5 obrokov različne juhe vsak dan:

  • Prvi dan: kuhamo zelje juho;
  • Drugi dan: jemo juho z zeleno in gobe;
  • Tretji dan: jesti juho z brokolijem in zeleno;
  • Četrti dan: priprava jedi iz zelja, paradižnik in krompir;
  • Peti dan: jemo zelje juha, jajca, poper, korenje in paradižnik.

Tretja možnost: ovsena kaša prehrana Nastya Kamensky

Hujšanje Nastya poudarek v prehrani za kašo in pustega mesa, in poje tako približno teden dni:

  • B del kaša z jabolčnih rezin in matice;
  • Kosilo s kosom kuhanega mesa z zelenjavo;
  • Enostavna večerja solata.

Četrta možnost: rastlinska prehrana Nastya Kamensky

V treh dneh pevec razrešnice poje vse zelenjave, razen krompirja: kuhanje ali jih pogasiti, zaradi česar solate oblečeni z limono juho, ali jesti samo surovo.

Vzorec meni:

  • Zajtrk kumare, paradižnik in zeleni čaj;
  • Za kosilo, jesti krožnik solate;
  • Prigrizki in večerja - zelenjava v kakršni koli obliki.

Recepti za hujšanje, ki ga Nastya Kamensky

Zelje juha Recept

  • Shinkuem zelje, paradižnik in pesa shred, napolnite z vodo in kuhamo;
  • Zelišča in potresemo obdelano z jogurta (1 žlica. L.).

Recept solata z zeleno

  • Rub zelena (200 g), počne isto z korenje, reši gobe (100 g);
  • Zmešamo vse, pour sok iztisnjen iz polovice limone.

Recept juha z zeljem in jajcem

  • Rez zelje (300) g-, korenje, paradižnik in paprika;
  • Cook, Spiralni mešalnik;
  • Pred jedjo, potresemo z naribanim kuhanim jajcem.

Priporočamo tudi, da si preberete članek prehrana Valeria.

Nasty Kamensky dieta za hitro hujšanje: komentarji, rezultati pri hujšanju *

Mnenja zdravnikov o prehrani pevca razlikujejo: nekateri pravijo, da nobena od teh metod niso primerne za pogosto uporabo, drugi pa svetujemo, da uporabite tudi za enostavno vzdrževanje teže katere koli menija za vsakogar. Vsi dietetiki priporočajo, da v skladu s pravili o izstopu iz prehrana Nastya Kamensky:

  • Prva 2 tedna jem samo zelenjavo;
  • Ne preobremenite svoje telo z maščobnimi živili.

Rezultati prehrana Nastya Kamensky so zelo učinkovite:

  • Učinkovito hujšanje;
  • Odsotnost ponovno pridobivanje teže zaradi dan razrešnice.

Ocene dieto za hujšanje, ki ga Nastya Kamensky naši redni bralci so zelo pozitivni:

Galina, star 27 let, "Užival sem v 5-dnevno juho prehrane. Ne pomeni, da imajo te juhe poseben okus, vendar je mogoče. Zame je najbolj pomembna stvar - je, da sem končno odpeljal 6 kilogramov, in kako - to je stranski vprašanje "

Rimma, 37 let:

"Poskušal stradanje o postopku Kamenskih. Dejansko, brez usposabljanja, ne bi stati ti 2 dni. Jaz olajšali njihovo trpljenje, in odšel v vasi - potem ko je vse na prostem pomanjkanje hrane bolje prenašajo. Ob prihodu domov, sem spoznal, da ni poskušala zaman: lestvice pokazala minus 3,5 kg! "

Natalia, 43 let:

"Imel sem zelenjavno dieto za dušo: in ne bi bilo treba stradati, in teža je vztrajno zmanjšuje. 3 dni mogel metati skoraj 3 kg, in za mene, da je dovolj "

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Diet LolitaDiet Lolita
Diet Edita PiekhaDiet Edita Piekha
Stroga dieta bo hitro shujšatiStroga dieta bo hitro shujšati
Diet 6 cvetnih listov - Meni za vsak dan + pregledovDiet 6 cvetnih listov - Meni za vsak dan + pregledov
Rezultati prehrane jajc za 4 tedneRezultati prehrane jajc za 4 tedne
Oatmeal prehrana: siljenjem na tedenOatmeal prehrana: siljenjem na teden
Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultatiLubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati
Diet zdravnik GavrilovaDiet zdravnik Gavrilova
Diet Haley Pomeroy, da pospeši metabolizemDiet Haley Pomeroy, da pospeši metabolizem
Prednosti in slabosti dieti beljakovinPrednosti in slabosti dieti beljakovin
» » Diet Nastya Kamensky

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea