Top 10 najbolj učinkovite diete za hitro hujšanje

Top 10 najbolj učinkovite diete za hitro hujšanjeDeset drugačna prehrana hujšanje za vse okuse! Ampak, izbiri prehrane, se zavedajo nekaterih splošnih kontraindikacij: v prisotnosti kroničnih bolezni, kot so sladkorna bolezen, lahko izberete dieto, morate posvetovati s svojim zdravnikom.

Naš seznam ne pomeni, da je vsaka od teh diet bolj učinkovito in zato predstavlja prvo številko, in drugi - slabše, in zato so na seznamu.

Vprašanja učinkovitosti je vedno individualno in je odvisno od vas, dieto pravila vi in, seveda, značilnosti vašega telesa. Izberite idealno dieto za sebe!

Diet 1200 kalorij

prehrana z nizko vsebnostjo maščob. Preprosta, a učinkovita - "jedo manj" eden od dveh starih pravil prehrane! Vse izdelke, vendar v omejenem obsegu do 1200 ccm. In to je, koliko kalorij, po ocenah britanskih znanstvenikov, da je na dan potrebno zaužiti žensko, kar je neaktiven način življenja. In, seveda, ni odveč dodati fizičnim naporom!

Preberi več

Komentarji:

Lyudmilka 2013/04/02 ob 10:21 Pozdravljeni! Danes se je v jutro 58,5.S 30yanvarya padla 1kg.Ne zelo vesel, čeprav načeloma zdravo izgubo teže samo zato, da bi moralo biti. Vsi enaki, ta hrana disaccustoms iz prenajedanje!

Nastya 2013/04/02 ob 20:40 Pozdravljeni dekleta! Jaz sem z vami! Sem sedel na tej dieti, je čudežna! Shujšala 6 kg na teden je enostavno! Potem sem zbolel malo Lialechka nas v bolnišnico in mu na podlagi stresa spet Zadel (((Sedaj trdno vpeta! Izguba teže! Danes sem 72! Začne jutri!

Pet dni Sredozemska prehrana

Pet dni Sredozemska prehrana - strogo nizkokalorično dieto, izračunan na 1000 kalorij na dan. Meni je zelo raznolika, vendar se osredotoča na mediteranski kuhinji (morski sadeži, sadja in zelenjave v izobilju, mesa, rib in jogurt). Poskrbi za to, da se meso ali riba ni masten, poskusite, da jih pečejo na žaru in le poskrbite, da na dan, ko se uporablja največ tisoč kalorij - to je vse, kar je potrebno za to dieto. Ne pozabite olivnim oljem - ima veliko vitaminov, ki jih potrebujejo.

Preberi več.

Komentarji:

Manya 2013/12/07 ob 10:01 podlagi sredozemske prehrane - to je ogljikovih hidratov za zajtrk, beljakovine za večerjo, obstaja veliko nedoslednosti s tem elektroenergetskega sistema. In beli kruh nima nič opraviti s to dieto, sredozemska prehrana vključuje kruh, otrobi, polnozrnat, žita, trdo makarony.iz, ribe, morski sadeži, perutnina, veliko zelenjave, sadja, nemasten sir in jogurt, oljčno olje in rdeče vino, in in celo oljk, ne sme biti krajši od prehrane in zdravega prehranjevanja.

Ječmen prehrana za hujšanje

Monodiet na ješprenj je za pet ali sedem dni, in prva je precej monotono (ječmen kaša brez dišav + zeleni čaj trikrat na dan, in nemasten jogurt za noč). V drugem izvedbenem primeru se dodajo drugi proizvodi (npr slive in jabolka). "brezplačno" isti tip dietnih izdelkov, še več (na primer, dodati zelenjavo in z nizko vsebnostjo maščob, ne ocvrt mesa), in tukaj je najbolj pomembna stvar - majhnih obrokih hrane. Na tej dieti, je treba piti veliko vode - vsaj 2 litra. na dan. Za ljudi, ki imajo težave črevesja, da ne bi bilo primerno (morda napenjanje).

Preberi več

Komentarji:

Olchik 27.08.2012 13:00 Zdi se, da sem sam na tem. Zjutraj sem pojedel perlovochku. Večerja solata s svežim zeljem in jabolko. ječmen za večerjo, preveč. pa ne želi. pridružite !!!!!

Elena 2012/08/24 ob 12:48 Če ste omejili porabo kruh, piškoti, sladkarije, klobase, maščobno mesa in velikost obroka, se lahko imenuje prehrana. Na splošno so žitni porridges imajo sposobnost, da očisti telo, zaradi te mase se izgubi, ampak malo. Verjamem, da je "brezplačna različica prehrane", ki omogoča, da razširijo menija, zeliščne izdelke, primerne za telo kot tudi zelenjava in sadje krepijo telo. izboljšanje imunosti.

Kefir in kumare prehrana

Hitro in dokaj toga prehrana. Moč je omejena kumare in jogurt - v katerikoli kombinaciji. Več kot teden dni je nemogoče izvesti. Norma je vsak dan na tej dieti - 1,5 litra. 1,5 kg jogurta in kumar. Če vam je težko, še posebej v prvih dneh, lahko dodate v "kosilo" nekatere ribe za par.

Preberi več.

Komentarji:

Žirija 18/06/2013 ob 22:20 Pozdravljeni vsi sedel že teden, vendar sem jesti in piti kumare ogurtsom dokler res slekel 3 kg, me molži je super višina je 190, teža 102,5 že 12,5 kg srečo)))

Diamond 2013/07/15 ob 5:04 na jogurt z kumare teža pravzaprav gre, sem do 19 ur po zaužitju običajno manj mastno hrano, in zvečer (še posebej po športu) videli malo sladkorja, jogurt s kumaro in drobno rezani in stepeno blendere.Tak veliko lažje prenesejo prehrana.

Sabi 18/07/2013 ob 15:26 Pozdravljeni vsi, danes 3 dan sedel na jogurt z kumare ... slabem počutju strašno slabost upam, da bo potekala po vsem telesu.

Bonchik 15/06/2013 ob 9:16 dekleta danes že tretji dan, prehrana znižale 2200 kg !!! Jem ajde poleg koktajl ali lahke juhe !!! počakaj, želim metati 6 kg

6 Radar prehrana

Ta dieta je izumil na Švedskem ženski dietetik, navaja, da je psihološko stanje žensko izgubi teže prav tako pomembna za dober rezultat. Njegovo bistvo - v šestih različnih mono-prehrane je razdeljena en dan: ribe, zelenjava, piščanec, žita, skute in sadja, - šest vrst izdelkov, kot so šest cvetnih listov. V tej dieti ni habituacije organizma do hrane zaradi svoje pogoste spremembe, in on je prisiljen uporabiti že zbrane zaloge, namesto da bi nove.

Preberi več.

Komentarji:

Cleo (35/161) 97 // 94 2013/07/21 ob 8:29 prvem krogu prehodih, skočil na sekundo!

Gala (31/160) 61,1 57,2 // // prosti čas 2,5 tednov 57,2 / 55,2 // vyhodnoy55,7 / 54,9 // vyhodnoy54,3 / 53,3 // vikend 2013/07/21 ob 10:23 Cleo sem prehrana je tudi zelo prijetna, preprosta in enostavna. Saj ni treba upoštevati poseben meni zajtrk, kosilo in večerjo. enkrat pripravili in jesti ves dan Alexander, so izdelki, konzervirane prepovedana na seznamu, čeprav ona bi z veseljem pojedli

Cleo (35/161) 97 2013/07/20 18:02 Punce, zdravo, danes sadni dan in seznam dovoljenih proizvodov, ki niso našli nobenih marelice ali breskve, kot si mislite, zakaj ne morejo oni? Ugani, ona še ne more

Gala (31/160) 61,1 57,2 // // prosti čas 2,5 tednov 57,2 / 55,2 // vyhodnoy55,7 / 54,9 // vyhodnoy54,3 / 53,3 // vikend 2013/07/20 ob 18:41 Cleo, jesti zdravje in marelice in breskve. so nizkokalorično

Tanç 20/07/2013 ob 19:08 Cleo (35/161) 97.Poostorozhney z abrikosami.tut nekdo napisal, da če jedo veliko, lahko pade davlenie.Tak da brez fanatizma.

buče prehrana

To ni mono-dieta, vendar prevladujejo jedi iz buč in IT (vseh - žita, juhe, pite, celo), ki jim je dovoljeno dodati zelenjavo in nesladkanega sadje in gobe. Pumpkin - zelo koristen zelenjave, ki vsebuje veliko hranilnih snovi, vendar je to prehrana je še vedno predvidena za 4 dni in kaže na izhod iz nje (z nizko vsebnostjo maščob skuto, ni takoj visoko kalorično hrano, buče, da se odstranijo iz prehrane postopoma, pri čemer 1 obrok na dan).

Preberi več

Komentarji:

Ekaterina 26.10.2010 ob 6:48 uri Zelo zanimiva prehrane, in zdi se izpolnjuje. Ampak jaz bi priporočal bučna pite iz kupljenega listnatega testa narediti - da ima ogromno margarine. Bolje je, da testo za cmoke (ni odvečne maščobe in kvas).

Natalia 22.01.2011 23:12 Sedel sem dvakrat na tykvennnoy diete.Mne ponravilos.Golod ne obstaja, le 8 kg.ya ni izgubil, ampak le 4.Vrode so storili vse, kar je od leta pishetsya.Budu ponovitve prehrane od ponedeljka do zapusti mesec.

Jajce in skuto prehrana Maggi

Osnova te diete - uravnoteženo vnosa beljakovin enakomerno porazdeljena po obrokih. Glavni proizvodi iz teh dveh sort - jajca in zajtrk tvorog- s to dieto enostavno in fiksno, kosilo in večerjo (z zelenjavo, sadje, piščanec, ribe in pusto meso) so različni vsak dan. Ta dieta je lahko oblikovan za 2 ali 4 tedne.

Preberi več

Komentarji:

Yulchenok 22/07/2013 ob 20:41 Pozdravljeni dekleta !!! Danes tukaj z vami ... do takrat poskušala Protasovke ... ni dobil zelo slab v mehurčkih želodec ... in to ni dobro ... to je bil hiter in Maggie jajce in skuto o učinkovitosti isti ????? Sem nekako kot jajce na vasi, vendar imam težave z jetri ... pravijo, veliko jajc ne moremo misliti more izogniti težave v skuto gre !!!!! Pomoč odbor

Stroynyashkoy 1e 1N 22/07/2013 ob 22:32 Yulchenok če težav z jetri, potem je jasno, da je potrebno na skuto, da ni pomembno, tako kot je učinkovit ali ne, zdravje je bolj pomembno! (Ali nimajo rumenjake).

Margarita 2013/07/23 ob 3:38 Pozdravljeni, dekleta! Toda drugi dan, super občutek. Pijem veliko vode. za 1. dan verjetno pil 4 litre (toplote), twist obroč za 15 minut zjutraj in zvečer, delaš sit-ups zjutraj in 15-krat, in obloge z medom ... cilj pred rojstni dan osvežiti ... Upam, da za vašo podporo

sadje prehrana

Za vse ljubitelje sadja! Plodovi so zelo koristna, vendar ne vsebujejo vse hranilne snovi, tako da je trajalo dlje kot teden dni zapored, v skladu s to dieto ne stoit- ne manj učinkoviti, vključno s splošno zdravje, sadje na tešče dni - 1-2 krat na teden. Na tej dieti, je opaziti na teden ali samo v obliki tešče dni, morate jesti sadje in zelenjavo (razen banan) brez začimbe, maslo in omake - in v kateri koli količini.

Preberi več

Komentarji:

Marina 06.09.2011 ob 13:43 Rad imam sadje in sadje vsekakor poskusite tešče dni. Prej v dneh tešče sem pil kefir, vendar mi ni res všeč, ali pa sem se naveličala.

Victoria 27.09.2011 ob 20:26 sadja prehrani ni za vsakogar. Del učinka, ki jo povzroča - je driska. Poleg tega je kakovost sadja imamo v zimskem času, žal, ni dovolj.

Valentine 02.01.2012 ob 0:42 sem prepričana, da sadje prehrana je eden izmed najbolj okusne prehrane, ki obstajajo na svetu. Ampak kolikor vem, lahko prekomeren vnos nekaterih vrst sadja povzroči občutek teže v želodcu. Zato ne želi na tej dieti.

Anna 2012/03/13 ob 15:19 v poletnih mesecih si predstavljam, občasno poskrbi sadno dieto: in okusno in uporabno. Nikoli nisem opazil ničesar, da pohajkovanje. Poletje sveže sadje, in je zato vitamin v njih več - to poletje in jesen je najboljši čas za take diete.

jogurt prehrana

Dokazano zdravi nemški prehrane, ob predpostavki, da dnevno porabo 0,5 litra. naravni jogurt brez sladkorja ali aditivov. Na dan bi morali imeti 4-5 obrokov, ki so razdeljeni in količino jogurta. Živilo sama bi morala biti sestavljena iz svežega sadja (400 g na dan), 100 g mesa, 300 g sveže zelenjave in ne več kot 1,5 litra. voda. Pijete lahko tudi z malo vode razredčene sadne sokove, med katerimi je najbolj dragocena šteje šipek. Bolniki avtor te diete po tem, da je izgubljeni maso najmanj 5 kg na 10 dni.

Preberi več

Komentarji:

Anonymous 2013/06/14 ob 16:53 sem na tej dieti za en teden in se počutim otlichno.pohudela 1.5 kg.teryayu težo enakomerno, brez ostrih skachkov.eto me happy

Irina 15.06.2012 ob 20:56 uporabljam sadni jogurt. Ponavadi tiste z žiti. Rezultat ne vpliva, vedno dobra vozila, vendar je okus boljši kot navadni jogurt.

Irina 19.08.2011 16:36 Strinjam se z dejstvom, da jogurt prehrana - zelo okusna. Na splošno ljudje stereotip, da prehrana - to je obvezno omejitev, mnoge diete iz svoje prehrane izključiti različnih sladkosti. Zato je bila ta dieta zame pravo odkritje, z veseljem od časa do časa sem ga uporabljate.

Oatmeal prehrana za hujšanje

Mono-prehrana, katerih največja čas - 2 tedna. Za vsak teden, lahko izgubite do 5 kg. Oatmeal - uporaben izdelek ima pozitiven učinek na prebavo. Glavna sestavina meniju je ovsena kaša, ki je dovoljeno - po okusu - dodajte cimet in slive, vendar sol, sladkor, med ali olje ni mogoče dodati v kašo. Ta dieta ni primerna za nosečnice in ženske med dojenjem.

Preberi več

Komentarji:

Olga 21.11.2011 ob 11.30 Bodite prepričani, da poskusite to dieto, zlasti ovsenih kosmičev - to je moj zajtrk skoraj konstantno celo zunaj diete. Bila je zelo koristno in normalizira črevesje.

Masha_masha 20.01.2012 ob 19:11 Dobro jutro. Danes je četrti dan ovsenih kosmičev. Medtem ko -2kg. Ni slabo. Še vedno obstajajo -3, in bom jedel od Dyukanu ali poskušajo razdeliti obroke. Čeprav so tam mislili, da bi porabili dodatnih 1-2 dni beljakovin. Za mene je zelo učinkovit. Kdo je z mano? P. S. Prekomerno telesno težo, saj mnogi menijo, da ne. Ampak jaz sem udobno z 52-53 kg. Danes 56.8kg. Do poletja želim 50-51kg.

Anja 29.02.2012 ob 12:14 Pozdravljeni dekleta. Sem na ovsena kaša je 3 den.Skazhu resnica je zelo težko, smo vedno želeli, da visi na. Kosmiči prelijemo z vrelo vodo + dodaj pol greyfrukta. Moja višina 160 - teža 75 gl. Ampak hočem reči, da je že na dan 3 trebuh manjši. Želim vam vso srečo in moč.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Varno znebiti maščobe - prehrana 1200 kalorijVarno znebiti maščobe - prehrana 1200 kalorij
Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".
Smršati pravilnoSmršati pravilno
Dieta ali način življenja?Dieta ali način življenja?
Mayo Clinic DietMayo Clinic Diet
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Diet kalorijDiet kalorij
Hard prehranaHard prehrana
Energija dieteEnergija diete
Osat olje je učinkovita v katerikoli oblikiOsat olje je učinkovita v katerikoli obliki
» » Top 10 najbolj učinkovite diete za hitro hujšanje

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea