Oatmeal prehrana: siljenjem na teden

Oatmeal prehrana: siljenjem na tedenZa izgubo telesne teže v kratkem času ustvaril ovsena kaša prehrane. Njegov pomen je samo jesti ovsena kaša. Redke izjeme so dovoljene, da se doda v meni sadja, oreščkov, medu, suhega sadja in zelenjave, kuhani brez olja. Dieta za ovseno kašo vključuje veliko porabo pitne vode - od 1,5 do 2 litra na dan. Kuhamo kašo potrebujejo samo vodo, brez dodajanja sladkorja in maslo. Ti izdelki povečajo kalorično vsebnost hrane in zmanjšanje prizadevanja prehrane na nič.

Prednosti diete

  • Lahko hitro in enostavno izgubijo težo
  • Oatmeal prehrana rezultate anti-aging.

Slabosti ovsena kaša prehrana

  • Slaba izbira izdelkov ne dopušča veliko časa, da bi jedli na ta način. Bolje uporabiti to dieto kot postom obdobju po počitniški požrešnosti ali za hitro, vendar majhno izgubo teže. Dolge tudi dieto pogoji privede do zdravstvenih težav.
  • Izgubiti 30 kg ovsa ne more prehrana.
  • To ni priporočljivo, da bi sedel na dieti ovsena kaša za hujšanje za ljudi, ki trpijo zaradi zaprtja.

Oatmeal prehrana: siljenjem na teden

Oatmeal prehrana: Meni

Med dieto morate jesti ovsena kaša v glavni obroki - zajtrk, kosilo in večerjo. V presledkih dovoljenih vonj iz sadja, oreščkov, suhega sadja in pitje veliko vode.
Če je prehrana ovsena kaša raztegne za en teden, je mogoče spreminjati meni nemastnega jogurta, zelenjave v kuhana in dušena, semen. Ne jeste banane, grozdje in krompir.
Oatmeal lahko pripravimo tako iz takojšnje priprave hitrih kosmičev in iz grobega zahteva podaljšano kuhanje. V tem primeru ni potrebno dodati sol, sladkor in mleko.

Oatmeal prehrana: ovsena kaša recept

V okusno kašo, mora stekla kosmiči biti vlijemo v vrelo vodo in kuhamo 3 do 10 minut ob stalnem mešanju. Sladkor in soli niso dodana. Izklopite toploto, ko se kaša zgosti. Okrasite končal jed s kosom jabolk, hrušk, sliv in okus vse žličko medu.
Oatmeal prehrana: siljenjem na teden

Oatmeal prehrana pregledi

Po mnenju mnogih ljudi eksperimentiral z ovseni dieto, se rezultati niso prisiljeni čakati. Čeprav je zelo težko prenašati odsotnost znane in okusno hrano na prvi dan, potem pa se ukvarjajo z njim lažje. In na drugi dan so opazne spremembe v ravnovesju. To gre od 1 kg, in za teden raztovarjanje lahko izgubi 7 do 15 kilogramov, odvisno od vaše telesne oblike in naklona telesa, da izgubijo težo.

Opozorila za ovsena kaša dieto za hujšanje

Preden se odločite, da izgubijo težo na kašo, morate obiskati gastroenterolog in endokrinolog. Konec koncev, če obstajajo bolezni prebavil, poraba le zdravja ovseno kašo škode. Vključno povzročijo rane.
Tudi kontraindikacija diabetes, tuberkuloza, in vse bolezni v akutni fazi.
Oatmeal prehrana: siljenjem na teden
Dieta ovseni otrobi ima strožji zaradi dejstva, da vsebuje velike količine vlaknin in ima manjšo energijsko vrednost. Takšna hrana povzroča črevesje za delo v polni veljavi in ​​drgnjenje kot strganje s svojimi toksinov stenami. Blagodejno vpliva na stanje zdravja, polt in zdravje.
Oatmeal prehrana, ki preverja svoje presenetljivo zmogljivost, ima kratkoročno rezultat. Če želite, da izgubijo težo bo imel nadzor nad vašo dieto in telesno vadbo, je zaželeno, da storiti. Tisti, ki želijo izgubiti težo, morate imeti v mislih to funkcijo izraziti prehrane.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehranska zajtrk: ovsena kaša puding s sadjemPrehranska zajtrk: ovsena kaša puding s sadjem
Kako kuhati ovsena kaša piškotkov prehraneKako kuhati ovsena kaša piškotkov prehrane
Ovsena kaša, skuta, jabolka - tri dietni izdelkiOvsena kaša, skuta, jabolka - tri dietni izdelki
Postenje dan kašoPostenje dan kašo
Ali je mogoče, da izgubijo težo na kašo?Ali je mogoče, da izgubijo težo na kašo?
Oatmeal prehrana za izgubo teže na 7 dni: meni, preglediOatmeal prehrana za izgubo teže na 7 dni: meni, pregledi
Oatmeal prehrana za hujšanjeOatmeal prehrana za hujšanje
Kako kuhati ovsena kašaKako kuhati ovsena kaša
Črevesa čiščenje ovseneČrevesa čiščenje ovsene
Diet "6 kaša": meni hujšanje skrivnosti, povratne informacije in rezultatiDiet "6 kaša": meni hujšanje skrivnosti, povratne informacije in rezultati
» » Oatmeal prehrana: siljenjem na teden

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea