Moja pot do vitko postavo: Izgubil sem 7 kg

izgubil sem 7 kgNe morem reči, da je prekomerna telesna teža moj večni problem, samo ljubezen žemljice in čokolada naredil svoje umazano delo in mesec dni pred novim letom, sem nenadoma spoznal, da nisem bil poostrila ne samo nobena od večerni obleki, in celo kavbojke. In če v ogledalu sem se še uspel prevarati velikost oblačil jasno pričal, da ker je nemogoče živeti.

Torej, sem potegnil skupaj dosegla hujšanje načrt.

Teden 1.: ajde prehrana
Sem pojedel ajde z jogurtom. Kljub temu, da je prehrana vključuje jedo največ eno in pol litra 1% jogurt in kozarec ajde, sem imel dovolj tega. Ne posebej všeč jogurt, skodelica ajde dobili cel lonec okusa in suho okras. Pojedel sem malo ajde to večkrat na dan, kot je počutil lačen. Sem pil mineralno vodo in zeleni čaj brez sladkorja.

Vzporedno sem začela s telesno vadbo, izberite preprostih vaj in začel, da bi jih zjutraj po - poživljajočo prho. Malo upanja za vožnjo, ne pripet, le upali, tako da pospeši metabolizem in preneha biti podoben žele. Do konca tedna tehtnica pokazala 3,5 kg manj. Hura!

2. teden: žita
Za ajde razvili vztrajno sovraštvo in delno sem jo nadomestili s riž in ovseni kosmiči. Da nam nekaj za pomoč črevo, enkrat na dan sem pojedla kos kuhanega pese. Okus soli in sladkorja, na tej točki je bil popolnoma pozabil, ampak na praktičen način, je bilo ugotovljeno, da je suho kuhan riž nevkusen več kot ajde.

Kompleks je dopolnjen z vajami v tisku. Celoten kompleks je potekala za 20-25 minut, ki je znova dokazal, da je v športu sem imajo zaradi pomanjkanja časa in lastne lenobe. Tanka je ta teden le 1,5 kg, se je odločila, da je treba nekaj spremeniti.

Teden 3.: split obroki
Preselil se je v petih časovnih split obroki, z večerjo zavrnil načeloma jo nadomešča s kozarcem kefir. Novost v tednu je bil majhen delež pustega mesa ali ribe z zelenjavo za kosilo, jabolko ali mandarine kot prigrizek in pese za riž za zajtrk. Hrana je postala malo dodamo nekaj soli zjutraj.

Athletic vaje ostala enaka, vendar je še 10 minut zvečer, sem se začela zvijati v obroč. Dejstvo, da sem izgubila moža opazila, vendar pa je najbolj jasno pokazala najljubše kavbojke, ki sem ga še povzpel.

Teden 4.: v dosegu
Bral sem, da so še posebej koristne za hujšanje grenivke in ananasa. Od težav z želodcem mi ni bilo, nato 2-3 krat na dan pred obroki začel jesti na pol grenivke. Kot čokolado, ampak razmišljanje o prihodnjih podjetniških strank odločili, da za še en teden.

Med je prejšnji teden teže ne zmanjša ali gram, ampak očitno vaje pomagal, vse je povedal, da sem shujšala v enem tednu.

Torej, po 4 tednih, sem v svojo najljubšo obleko, ki je nosil zadnji čas pred 2 leti in sem pogledal na podjetniških strank preprosto neverjetno! Skupaj za ta čas, sem izgubila 7 kg.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ajda prehrana kefirAjda prehrana kefir
Z žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefirZ žita lahko izgubijo težo v 7 dneh! Značilnosti in rezultati prehrane ajde z kefir
Rezultati ajde prehranaRezultati ajde prehrana
Raztovarjanje največje koristiRaztovarjanje največje koristi
Dieta na ajdovo prehraniDieta na ajdovo prehrani
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Kaša z mlekom za pridobivanje telesne težeKaša z mlekom za pridobivanje telesne teže
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
Top pomočniki pri izgubi teže: žitaTop pomočniki pri izgubi teže: žita
Ajda prehrane. Osnove in sorteAjda prehrane. Osnove in sorte
» » Moja pot do vitko postavo: Izgubil sem 7 kg

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea