Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg

izgubil sem 20 kgPozdravljeni, moje ime je Natalia, zdaj pa sem 33 let. Želim deliti moje hujšanje zgodbo.

Poročena 19 let, vitek, mlad. Vrtina 21 prvega otroka med nosečnostjo dobro "klicali" približno 15 kg (biti registrirani v 3 mesecih. 52 kg).

V naslednjih letih se je teža odraščanja, in sem se počutil vedno večje količine. Vznemirjeni, zaskrbljeni, da je nekaj poskušala, poskušala v času prekiniti krog, ki se ukvarjajo s kolesarjenjem, davila čebulna juha. Plus ni bilo kršitve hormonskega metabolizma, menstruacija se pojavlja manj pogosto (3-5 krat v zadnjih mesecih).

Utež se povečuje, vendar mi je všeč želva je bilo strah in ne vem, obseg realnega. Leta 2009 je kupil tekalno stezo, začnejo prikazovati in intenzivno skala tisk, sem imel dovolj časa za celoten mesec. Hkrati pa se ukvarjajo z zdravljenjem, sem hormoni, moj mož in sem hotel drugega otroka. Naučil sem se, da je noseča, je vse propadel.

Brez ponavljanja napak, sem kupil dober elektronske lestvice, moja teža takrat je bila 67,7. V nosečnosti sledi prehrane in težo, ne preveč jesti. Sem dobil med nosečnostjo samo 9,5 kg, z dovodom prsi hčerko do 1,8. Od prvega dne, kot je začetek odstavitvi od prsi sem se odločil, da izgubijo težo.

6. maj 2012, je bila moja teža 71,7 kg z višino 162 cm in pasu 94, velikost prsi 4. Do konca leta sem izgubil 20 kilogramov.

  • Vsako jutro, 10-15 minut po tekočem traku spanja (ki se začnejo z 10 minut postopoma povečala na 35), zmanjšali količino obrokov, sem začel slediti kalorično hrano (kalorij ne verjamem, ampak vem), omejeni ocvrte, žita, krompir.
  • Vsak dan pretresli pritiskom, si ovijte s poprom pod filma na pasu, 2-krat na teden Tabata vaja.
  • Sem začel ob Garcinia BAA (izvedel, da ta obrat prispeva k razgradnji maščob, vendar pa je mogoče kupiti le v obliki prehranskih dopolnil).
  • Stehtamo si vsako jutro, težo in pasu posnet enkrat na teden.
  • Praktično odpravljena alkohol, sladke, ne jesti po 6 navajeni tega režima in Prehrana Days 10, je začel piti zeleni čaj limone (za povečanje metabolizma).

Za rezultat strasti in potrebujemo močno željo, da izgubijo težo, in dobro elektronsko tehtnico je tudi poživilo.

Prvi rezultati se ne navdih, vendar mesec dni kasneje sem bil:

6. junij teža 66.4 kg, pas 84 (minus 5,3 kg)
6 julij 61,2 kg teže, pas 76 (minus 5,4)
6 avgust 55,1 kg, pas 70 (minus 5,9) in pas -24 cm.

Garcinia rezanje presledkih 3 standarda, še vedno ne vedo, ali iz njenega smisla. Cene zmanjšala, čeprav vem, da je za varno hujšanje ne more shujšati več kot 5 kg. Ampak jaz "zudilo" še, da je bila načrtovana za avgust 11. srečanje diplomantov 15 let in 10 let sem bil pod 80 kg.

Naletela že na svojem mestu, sem se odločil poskusiti prehrana 6 cvetnih listov, v prvem krogu 3,4 kg, po 2 tednih ponavljajočih prehrane minus 2,1 kg.

Na združitev, sem s težo 55 kg.

Toliko bolj intenzivno nisem ukvarjal, samo pritisnite nekajkrat na teden in poper obloge, sledijo dieto, ampak teža je nadaljeval, da gredo skozi 1,5 meseca sem bil minus 50,7 je 21 kg.

Iz tega lahko sklepamo, in ne na dieti, da izgubijo težo, ne da bi mučili sami. Glavna pravilna prehrana lahko, vse je mogoče najti na ABC prehrane.

Zgodovina Natalia hujšanjePišem po praznikih, moja teža 51 kg, pas 67 (-27 cm). Je opravil dolgo pot in da žalosti izgubila svojo bujno in lepo bankrot, in duhovnik je precej majhna, vendar maščobe okoli pasu ni čisto "ni več."

Moj mož ni bilo všeč, da sem shujšala, vidim ljubezen v telesu, in to je že zelo jezen in ne želite, da se uporablja za mojo novo sliko. Pazi na težo kot skrbno pretehtati vsako jutro, če ga potrebujete za odvajanje večerjo (2% skute z medom), je najboljša rešitev.

In kar je najpomembnejše, kljub nekaterim pomanjkljivostim, je lepo pogledati v ogledalo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Kako preprečiti razvoj sladkorne bolezni v nosečnostiKako preprečiti razvoj sladkorne bolezni v nosečnosti
Tajfun hujšanje: pregledi čaja in tabletamiTajfun hujšanje: pregledi čaja in tabletami
Diet Svetlana PermyakovaDiet Svetlana Permyakova
Ščitno hormonov T3 in T4Ščitno hormonov T3 in T4
Diet Natalia VodianovaDiet Natalia Vodianova
Pravilna meni za ženske po 30 letihPravilna meni za ženske po 30 letih
Diet Natalia PodolskyDiet Natalia Podolsky
Diet Natalia OreiroDiet Natalia Oreiro
Kuhanje zelenjavna juha za otrokeKuhanje zelenjavna juha za otroke
» » Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea