O tem, kako sem shujšala brez vračanja

O tem, kako sem shujšala brez vračanja"Obstajajo tudi debelejša od mene, in nič"- to je moto sem živel v zadnjih šestih letih. Saj ne, da to ni bilo res - dva sedežev na avtobusu v času, nikoli nisem potekala - vendar je pred osmimi meseci sem bil ukrep hlač v trgovini - svetla luč v garderoba ogledalo "brez kompliment"... hlače so, mimogrede, ni gumbi. Na splošno je postalo sram zase, in ne toliko za samo težo, veliko na sliki kot celote. Amorfna, kot testo, počasno, videti je neprijetno, in licih že visi. Ampak jaz sem samo 34.

Sem imela v hiši, in se odločil, da se bo kot mošta - to je bil začetek novembra. tehtal sem 71 kg z višino 165 cm - normalne BMI, debelost, seveda ne, ampak v ogledalu, nisem sam ni podobno.

Po rojstvu sina Poskušal sem, da izgubijo težo na tabletke (ki zhirovyvodyaschie), vendar nič več kot teče po kopalnici, še posebej ne doseže, in teža lahko vrnil za nekaj tednov.

Za začetek sem šel, samo v primeru, da se zdravnik - sem imel prijatelja, ki je izgledal nekako takole mene, vendar je bilo vse kriv za ščitnico - in ugotovila, da je zvezi s tem popolnoma zdrav, tako da ne izmuzniti - bo moral izgubiti težo kot vse. Potem sem prebral forume in stal ob grobu, splošnim stališčem, vendar je najbolj zanesljiva (enkrat že pogorel na teh tablet, hvala) metoda - lahek zdrav način življenja in uravnotežena prehrana.

To je možnost, da vsi klici "nič posebnega"Ampak se navadiš, da je zelo težko, še posebej mi je - ne samo jesti, ampak tudi, če se tako izrazim, jedli, in ne samo sladko. Čips in matice, na primer, sem jedel pakete po TV precej pogosto.

Moje telo spraviti v red To vključuje tri področja:

- alimentarni
- fizična nagruzki-
- kože in celoten videz.

Nisem bila zelo debela, ampak moja koža je tanka in palely, zato sem vedel, da bi bilo se ni mogoče izogniti strije.

Po nasvetu iz forumov sem nekoč zapisal vsak pojedel kos, in seznam se je obrnil grozno: poleg štirih obrokov (zajtrk, kosilo (tri tečaje) in večerjo, plus kosilo pri delu), sem pojedla še 5-krat - in vsi so bili sendviči, pechenyushki, in moj najljubši prigrizek čipi z orehi! Kečap in majoneza je bil porabljen za hrano za velik paket za tri dni - čeprav, seveda, jedo, ne samo jaz, ampak tudi za celotno družino (mož in sin, študent).

Začel sem jesti trikrat na dan in strogo nadzorujejo to. Za kosilo je pustil le eno jed (en dan - drugi, nato pa juho, mi). Na delovnem mestu, sem se ustavil jedo sendviče, razpadel njegov posode, nošenje solata s kuhanim piščanca, solate in paradižnika.

Izključeni iz menija testenine, Začel sem jesti več kot en kos kruha na dan. Vem, da je eden od največjih problemov izgubljajo težo - je kuhanje za družino, da dajo na svojo prehrano ni zaželeno, vendar je sem pripravljen, kar je posledica, - meso, piščanca (pečen ali vsaj za nekaj, imam multivarka) in veliko zelenjave za okras, kot ste vi, samo še porcije so bili veliko bolj od mojih (dveh moških po vsem!), in sem kupil meso pusto.

Ne jemljem dodatke, sladko jedo le enkrat vsakih nekaj dni in malo sladkorja v čaju je postala manj dal na žlico, in majonezo in ketchup samo iz moje glave.

Dismiss čipov in matice Bilo je toliko bolj zapleteno, ampak na koncu sem jih zamenjala s korenčkom, narežemo na palicah (prst debela) rezine in jabolko. Tukaj, kot je zdaj se mi zdi, sem bil pomemben mehanizem - žvečilni nekaj hrustljavo v filmu - tako, da je sadje prišel v redu.

Zajtrk je poskusil gostejša, in za večerjo sem imela običajno solato in jogurt.

V prvih dveh tednih hrane je bilo težko, vedno želeli imeti, potem pa se je zasvojenost. Kot sem prebral, da je tak princip, kot navado hrane - telo prilagaja želodec in duševne procese na nov režim v približno 21-23 dni. Bilo je zelo težko obdobje, potem pa sem se počutil bolje.

Videl sem vitamine (Pa ne toliko zaradi izgube teže, ampak zaradi svoje zgodnje pomladi vedno pije, in izboljšuje razpoloženje, in več energije) - običajno Supradin.

v zvezi z fizični napor, priložnost, da se vključijo v sobi nimam (in kolikor se ne zdi). Začel bi dobili do 15 minut prej in naredite prvi kot običajno, nekaj iz šole spomnim (ampak skoraj terapevtski - zelo majhna obremenitev, 5 sit-ups, na primer), nato pa našli jogo na internetu, je tako kuhinji dolgo gumijasto podlogo z mehkim zgornjim pokrovom ( kopel se prodajajo) in je nekaj jutro Osan. Želela je, da delujejo, še posebej pa ne vozijo v pozni jeseni, bojijo mraza, tukaj v maju, se je že začela (in še vedno teče zjutraj, mimogrede, samo okoli hiše nekaj krogov, vendar imam dovolj).

na delovnem mestu (Moja pisarna je v tretjem nadstropju) je začel hoditi po stopnicah zjutraj, zvečer in v vhodu v njegovem stanovanju (in tu 4. nadstropju), preveč. Sprva je bilo težko, še posebej, če je na embalaži - potem pa se je le dva nadstropja in se usedel na dvigalu.

za kožo Sem obloge doma - predvsem pa, kot so med, užival masažne ščetke (vsak dan) in telo grmišča (vsakih 5 dni). Zmanjšan celulit, strije in nova je zelo slabo označena. Stari, seveda, bodo še posebej ne strinjam, vendar sem zaslužil po rojstvu, ker kar ne ukvarjajo.

Kot rezultat, za šest mesecev, sem izgubil 10 kg in pol velikosti oblačil (Od 50 do 46-48) in težo v zadnjih dveh mesecih je nepovraten na sto gramov. Mislim, da v prihodnosti ne bo vrnil, ker nisem vrgel prehrane in stresa (čeprav sladko je včasih bolj, kot bi bilo to potrebno). Telo je napet videz - mišice postanejo močnejše, številka postroynela iz vseh zornih kotov, ne le v obliki številke na lestvici, sem opazil, da je majhna obremenitev, se je zdelo neznosno, zdaj sem neprijetno. Razpoloženje je odlično in stres medved lažje.

Sem lahko - in bo! Najpomembneje je, da ne pozabite, da je bolje, da ne lovi številke na tehtnici, in trak ukrepe - ameriški pisec znanstvene fantastike je zgodba o zelo debeluh, ki je želel, da izgubijo težo in prosil čarobno recept "da izgubijo težo" - in na koncu je ostalo enako debele, čeprav je teža res izgubili, naraščajoče na strop, kot balon. Engage sliko od vseh strani, in vse bo v redu!

O tem, kako sem shujšala brez vračanja

Julia

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Injekcije hialuronske kisline. Cene, mnenja in kontraindikacije.Injekcije hialuronske kisline. Cene, mnenja in kontraindikacije.
Splošno svetovanje o prehraniSplošno svetovanje o prehrani
Avtorjev sistem hujšanje "lepote"Avtorjev sistem hujšanje "lepote"
Anoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichekAnoreksija: zgodbe življenja. foto anoreksichek
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
Ocene ajde prehraneOcene ajde prehrane
Obroč za hujšanje: pregledov in vajObroč za hujšanje: pregledov in vaj
Gemokod ali "hemoroidi"?Gemokod ali "hemoroidi"?
Zgodbe bralci izgubijo težo in ne pridobivanje težeZgodbe bralci izgubijo težo in ne pridobivanje teže
» » O tem, kako sem shujšala brez vračanja

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea