Prehrana kemijske reakcije - meni, da rezultati

Prehrana kemijske reakcije - meni, da rezultatiKemična prehrana ne pomeni, seveda, a prehrane "kemična" izdelkov. Značilno je, da pri delu na maso ljudi, ki se ravna po pravilu "jedo manj in premakniti več"To je popolnoma res, vendar "kemična" prehrana - vsaj v idealnem primeru vključuje sposobnost notranjega nadzora za asimilacijo hranilnih snovi.

Kaj je prehrana, ki temelji na kemijskih reakcijah

Kurjenje maščob prehrana to se ne izvajajo zaradi akutnega pomanjkanja hranil in štetja kalorij, vendar pa zaradi kemičnih reakcij z izbiro hrane, ki hkrati omogočajo telesu, da še naprej zdravo delovanje povzroča. V ta dieta združuje tako kot nekaj drugih diet, na primer z zmanjšanjem vnosa soli (pregledi zdravniki poročajo, da je natrijev klorid, to je sol, ki je potrebna za organizem, vendar ne v količinah, v katerem je danes mnogi ljudje uporabljajo), povečanje števila proteinov in zmanjšanje količine ogljikovih hidratov.

Ta dieta ni mogoče izbrati, če imate bolezen ledvic (obremenitev na njih drastično poveča), želodčne ali črevesne bolezni, sladkorna bolezen ali kronične bolezni, ki bi lahko poslabšala. Bodite prepričani, da se pogovorite s svojim zdravnikom.

Meni kemične prehrana za 2 tedna

Ocene pravijo, da je potrebno upoštevati štiri tedne za doseganje rezultatov na tej dieti, ampak možnost za dva tedna, je tudi mesto.
Kemična prehrana je sestavljena iz treh obrokov na dan, zajtrk, kosilo in večerjo. Zajtrk morate takoj, ko se zbudite jesti, kosilo - okoli 13.00 - 14.00 in večerjo - 18,00-19,00.
Prepričanje, da se je po šesti uri zvečer ne more biti cilj le, če greš dovolj zgodaj. Žal, za opazovanje pravilnega načina dneva in pojdite spat pred polnočjo, ne more ustreči vsem, in se stradati od šest do dvanajst, še posebej, če ste prišli na delo ali študij v šestih ali po šest, ni najboljši način. Med zadnjim obrokom in spanjem je treba opraviti približno 4 ure, tako da je organ imel čas, da začnete, da ga prebavo in ne bodo shranjene kalorij, in že "porazdeljena" jim za nadaljnje delovanje. Zato je po šestih, če greš kasneje, lahko - ne prenajedanje, seveda. Vendar bo ta dieta pomaga.

Na zajtrku v dveh tednih vsak dan bi morali jesti 1 ali 2 kokošja jajca (trdo kuhana) in polovico agrumov (grenivke, velik oranžno). Kot pijača je najbolje, da izberete vodo - vse je treba povečati z zaužitjem vode na teden - lahko pa na pijačo in majhno skodelico črne kave brez sladkorja.

1. dan:
Kosilo: piščančje prsi brez kože (1 porcija je nekje polovica prsi), pečen, kuhan ali pari, in zelen-
Večerja: sadje - ena vrsta, ampak toliko, kot želite.

2. dan:
Kosilo: govedina kuhana v noben drug namen kot ocvrte način in pol greypfruta-
Večerja: ena velika paradižnika, rezina kruha (rž), košček sira (vsebnost maščob 60%).

3. dan:
Kosilo: graha in spet za zajtrk, dve yaytsa-
Večerja: ribe (ne ocvrte in prekajene) in sveža zelišča.

4. dan:
Kosilo: govedina in 1 pomidor-
Večerja: sadje - v 1 dnevu.

5. dan:
Kosilo: piščanec in apelsin-
Večerja: solata iz paradižnika, kumar in zelja in rezino rženega kruha.

6. dan:
Kosilo: grenivka in govyadina-
Večerja: v 3 dneh, vendar vrste rib lahko zagotovo spremeni.

7. dan:
Kosilo: dve jajci, paradižnik in rezina rženega hleba-
Večerja: piščanec in grenivka ali pomaranča.

Za drugi teden menija je treba ponoviti, ali če želite spremeniti meni za dni, včasih.

Meni kemične prehrana za 4 tedne

Ne pozabite, da je uporaba živalskih beljakovin za prehrano kemijske reakcije je zelo pomembno, je izdelana iz bilance stanja. Če ste vegetarijanec, in še posebej, če ste v zadnjem času so postali bolje izbrati drugo dieto - jedo samo rastlinske hrane iz seznama menijev v količinah, v katerih je navedeno, je enaka skoraj stradanje.
kemična prehrana meni za 4 tedne je drugačen od "dva tedna" predvsem trajanje. V tretjem in četrtem tednu lahko nekoliko poveča količino sadja in traja 2 paradižnik namesto enega. Število jajc povečanje ni potrebno.
Vode bi morali piti vsaj 1,5 litra na dan.

Rezultati kemične prehrane

Mnogi trdijo, da lahko prehrana, ki temelji na kemijskih reakcijah, ponastavitev do 30 kg na mesec, vendar pa je ni. Tako močna zmanjšanje teže v tako kratkem času ne more zagotoviti prehrano in dejanska teža pada s takšno hitrostjo (npr, v ekstremnih pogojih vojne) je polna zapletov za celotno telo in več zdravstvenih težav.

Poleg tega je prehrana brez športnih obremenitvah - vsaka prehrana - bo še vedno neučinkovita. Obremenitev je lahko minimalen, lahko začnete tudi z razdalje do naslednjega avtobusne postaje peš, nekaj enostavnih gibanj polnjenja v jutranjem, neuporabe tekočih stopnicah v trgovini, če je stopnišče, in ukrepih, ki jih ni veliko. Sam prehrana, lahko pripomore k zmanjšanju teže, vendar ne bo "napeta", Lepa telesa.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Uradna medicina ali folk? Kaj izbrati?Uradna medicina ali folk? Kaj izbrati?
Jajce in skuto prehrana MaggiJajce in skuto prehrana Maggi
Ni prostora za napakeNi prostora za napake
AlergijaAlergija
Montignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkovMontignacova metoda: Meni za teden in namiznih izdelkov
Hitra prehrana - izbira je vaša!Hitra prehrana - izbira je vaša!
EncimiEncimi
Dieta ali način življenja?Dieta ali način življenja?
Mayo Clinic DietMayo Clinic Diet
Mleko prehrana za hujšanjeMleko prehrana za hujšanje
» » Prehrana kemijske reakcije - meni, da rezultati

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea