Diet "ne jesti" Maja Plisecka

Diet, Maja Plisecka - znana plesalka in avtorica nič manj kot slavni govorijo o najbolje, da izgubijo težo s pomočjo metode - "jedo manj".

Ampak, prvič, kot smo videli, "jesti" naj še "manj"in ne "ne jesti" absolutno. Pojem ti "prehrana Plisecka" kot popolno zavračanje hrane naenkrat, dieta, stradanje - ni res. Plisecka - balerina, in fizična aktivnost ljudi, ki sodelujejo v baletu, so ogromne. To ni nekaj ur na teden v telovadnici, kjer smo včasih gredo včasih pogrešam te seje, tudi če si močno želite, da izgubijo težo.

Balet dnevno vadbo, dolge ure, in njihove mišice se lahko prenese težo telesa, v vsakem primeru, tako kot v parkurschikov ali borilnih veščin, in so potrebni ljudje iz baleta na isto, da zdrži težo partnerja, kadar je to potrebno figura plesa, na primer, to dvignili. Tak tempo življenja zahteva dobro in redno prehrano, stradajo sami, ko je to mogoče.

Plisecka svetujemo le, da se zmanjša količino hrane, če želite, da tehtajo manj pred kakršno koli drugo dejavnostjo (ali za nastop na odru, ali pa, da bi bilo lažje za partnerja), ki pa ni dal natančnega meni. Vendar pa je tako grobo meni "zmanjša" Možnosti moč razviti ni bilo, ampak se imenuje njeno ime. To traja to vrsto prehrane za 15 dni. V skladu z njo, je prepovedano jesti meso, jajca, mleko, različne začimbe, krompir, sladica in kava-in ribe, oves, brokoli in zelenjavo brez škroba, slanimi in sadje, nasprotno, dobrodošli v vsakodnevni prehrani.

Meni je, kot to:

- zajtrk: kaša, najboljši ovsyanaya-
- Kosilo: zelenjavna juha in solata ovoschey-
- Za večerjo: ribe z rižem in solato.

Med odmori lahko jeste sadje izmed "nesladkani" v kateri koli količini (ta vrsta vključuje vse sadje z nizko vsebnostjo sladkorja, kot so papaja, grenivke, slive, in različne jagode - maline, jagode, blackberry, borovnice). Pitna voda je lahko toliko, kot je potrebno.

Nenavadno je, da je v tej dieti ni pozdravil pogosto uporabo paradižnika, ena izmed najbolj priljubljenih zelenjave - zaradi možnih neželenih učinkov na telo (v obliki napenjanje) - a če jih jeste v vsakdanjem življenju brez posledic, nato pa na zelo hujšanje prisotnost paradižnika To ne bo vplivalo.

Izpolnite solate svetoval nekaj kapljic olivnega olja (ne lije).

Kava, v mnogih mnenj, zamude v vodnem telesu, in izgnali zaradi tega dejstva. Ampak ena sip espresso v nekaterih posebej težko zjutraj zbudili v ta dieta tudi ne krši svoja temeljna načela.

S svojo lastno sprejem, v intervjuju, Plisecka brezbrižni do sladkomu- ljubitelji bonbonov na tej dieti bo še ni enostavno, vendar hrane z veliko sladkorja, ki se še ni izključena.

Rezultat, v skladu z gosti, je dobro viden na koncu 15 dni.

Diet, imenovan v čast Maja Plisecka, obravnava dovolj strogo, saj je potrebno iti z zamenjavo dela na solatne jedi, in začeli na enak način. Preverite, ali imate alergijo na določene zelenjave ali nenavadnih sadja, kot so grenivke, pred odhodom na tej dieti.

Če želite slediti duhu izjave velikega balerino, vendar ni razvila kasneje pismo, šele začetek, da se zmanjša delež njihovo normalno hrano, in preverjanje njeno stanje - ne obupajte, na primer, iz beljakovin. "Manj jesti", ne pa popolnoma spremenijo meni, odpravo brezpogojno samo sladkost, namerno škodljivih dodatkov, kot so majoneza in priložnostnih prigrizkov. Prav tako ne pozabite na telesno aktivnost: so dosegli enak znesek, kot da od plesalcev bo čudno, ampak vsaj eno uro zelo preprost in enostaven usposabljanja na dan, kot so joga, pa bo v veliki meri pomagalo to dieto.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako izgubiti težo hitro za 1 mesec 5-10 kg brez dieteKako izgubiti težo hitro za 1 mesec 5-10 kg brez diete
Kaj preprečuje, da izgubijo težo?Kaj preprečuje, da izgubijo težo?
Dietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje preglediDietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje pregledi
Hitra prehrana - izbira je vaša!Hitra prehrana - izbira je vaša!
Avtorjev sistem hujšanje "lepote"Avtorjev sistem hujšanje "lepote"
Dieta ali način življenja?Dieta ali način življenja?
Diet Clint EastwoodDiet Clint Eastwood
Kako stradati, da izgubijo težoKako stradati, da izgubijo težo
Volje ali zakaj tako težko dieto?Volje ali zakaj tako težko dieto?
Gemokod ali "hemoroidi"?Gemokod ali "hemoroidi"?
» » Diet "ne jesti" Maja Plisecka

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea