Diet prerojena

Diet RebornPo različnih virov na spletu, prehrani "ponovno rojstvo" razširila po internetnih straneh, zahvaljujoč o dekletu z imenom Caroline, ki je do neke mere je njen avtor. Dekle je takoj priznal, da je brala o poteku hujšanje v reviji, ampak kot že ime v prehrani ni bilo, Carolina se odločili, da ji tako zanimivo ime - drži vnosa s hrano, je padla toliko kot 45 kilogramov v 60 dneh in to je pravi preporod meni.

Po Karolini, prvič brala o tej dieti, ko ni tehtal manj kot 101 kilogramov! V tistem trenutku, ona je trdno odločitev, da začne novo življenje, in verjame v učinkovitost opisana v tiskani prehrani objave, začeti novo življenje. Rezultat je bil več kot osupljivo: Carolina 2 meseca padla na 45 kg, in začeli tehtati v tem zaporedju 56 kilogramov. Ona ni samo pridobila vitko telo, ampak tudi hitro vzpostavil osebno življenje.

Diet Reborn

Opis "ponovno rojen" dieti

Bottom line je zelo preprost: to je potrebno za vsak dan izmenično različne vrste beljakovin, in sicer, mleko, ribe in meso. Vendar pa je strogo pravilo: ne jesti po šestih zvečer ... razen sadja in surove zelenjave!

napajalno vezje je, kot sledi:

  • Od 6. ure zjutraj do 12 dni - v tem času, lahko imate mleka in mlečnih izdelkov (jogurt, skuto, kislo smetano, kefir)
  • Od poldneva do 3 ure - samo meso (pusto goveje meso, jagnjetina in perutnina)
  • Od 3 dni do 6. ure - ribe beljakovin (reke in morska riba)
  • Po 18.00 - katerokoli sadje, jagode in zelenjavo v svoji surovi obliki, vendar ne vključuje v teh visoko kalorij vrst sadja, kot so banane, mango in grozdja.

Prerojeni - kombinacija rib, mesa in mleka beljakovin plus zelenjave, sadja in sveže sokove

Kaj piti iz tekočine? Kava, čaj, vendar brez sladkorja. Dovoljeno za pitje mineralne in navadno vodo in sokovi - samo sveže in po šestih zvečer.

Vsi ostali izdelki - za izključitev! Govorimo o kruha, peciva, sladkarije, meso, majoneza, itd

Princip delovanja

V resnici prehrana je prehrana hibridni protein in delno moč. Meni, kot ste že razume, ima 4-5 obrokov, vendar lahko jeste bolj pogosto. Najpomembneje je, da se držijo za roke uporabe nekaterih beljakovinskih izdelkov, kot so navedene zgoraj v točkah.

Diet Reborn

Rezultati in povratne informacije o prehrani "ponovno rojeni"

Maria, stara 32 let. Sedel sem na tej dieti, ampak včasih jo kršili, sicer pa mislim, da lahko škoduje vašemu telesu. En mesec je sprožil 11 kg, so rezultati precej! Ampak še enkrat, bodite previdni, telo vedno potrebujejo ogljikove hidrate in druge hranilne snovi!

Elena, star 40 let. Pred kratkim poskušali prehrana Prerojeni, je tehnika bila učinkovita za nekaj dni odpeljal 4 kg.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako izgubiti človeka za 10 dniKako izgubiti človeka za 10 dni
Dnevnik hujšanju ali moj način postroynetDnevnik hujšanju ali moj način postroynet
Nevarnosti dietoNevarnosti dieto
Dietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje preglediDietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje pregledi
Diet Mila KunisDiet Mila Kunis
Ogljikovi hidrati prehrana menjavanje ali cik-cak dietaOgljikovi hidrati prehrana menjavanje ali cik-cak dieta
Avtorjev sistem hujšanje "lepote"Avtorjev sistem hujšanje "lepote"
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Dieta 3 3 3Dieta 3 3 3
Kako shujšati za poroko?Kako shujšati za poroko?
» » Diet prerojena

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea