Dietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje pregledi

Dietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje pregledi

Balerina, plapola nad stopnjo, se zdi, da brez teže! So metulj ali snežinka, ki se gibljejo, pripoveduje pravljice zgodbe, ki uporabljajo govorico telesa. Gledaš njihovo ples - in zdi se, da je enostavno, vse, kar je vse, kot mora biti. Dejstvo je, ker tega enostavno in lahkotnosti je velik dolgoročno težko delo. Da gredo na oder, plesalci vsak dan več ur na stroju v upanju, da en dan postaja pribl.

Če želite ostati fit, nekatere dejavnosti niso dovolj. Vse balerina držijo strogih diet. In vsak ima svoje skrivne načine, da izgubijo težo. Eden od njegovih metod in skupnih enkrat v intervjuju z legendarnim Maja Plisecka.

Rekla je, da je vse balerine slediti uravnotežene prehrane. Načela njegove laži v naslednje:

  • Bilanca porabljene beljakovin, maščob in ogljikovih hidratov, ki so potrebni za oblikovanje in krepitev mišično-skeletnega sistema - mišic in suhozhiliy-
  • Uporaba vitamina in minerala
  • Izključitev iz prehrane, slaščice in pekarne, prekajene in slani izdelki, pripravljene jedi in gazirane sladke napitkov-
  • Dnevni vnos rastlinske hrane (sadja in zelenjave), mesnih in mlečnih izdelkov z nizko zhira-
    Uporaba velikih količin vode.

Načela uravnotežene prehrane skrbi kot pet- in šest času prehrane. In, kot se je izkazalo, slavni stavek Prima "Če želite izgubiti težo - je treba jesti manj" se ne nanaša na število obrokov in količine hrane na krožniku. Njen nasvet - zmanjšanje dele na pol. Tudi v tradicionalni prehrani majhnih količinah - zagotovljeno nižjo porabo kalorij in s tem izgubi teže.

Sol je zaželjeno, da se sojina omaka, če ne celo nemogoče narediti brez njega. O majoneze je bolje, da pozabite za vse življenje. Konec koncev, to ni samo škodljiva, ampak tudi prispeva k drastičnemu telesne mase.

Če se je zgodilo, da je bilo dodatnih kilogramov, od plesalcev so zelo strogi in zelo učinkovito dieto. Zasnovan je za 15 dni, in njeni rezultati so preprosto neverjetno! Ampak za začetek svojo palico, je potrebno, da preživijo dva dni raztovarjanja.

Recept za razkladanje je preprosta: na prvi dan za zajtrk in večerjo, se lahko porabijo samo en kozarec paradižnikovega soka, in kosilo - dva kozarca soka in kos starega črnega hleba- drugi dan paradižnikov sok se nadomesti z jogurtom.

Šele potem lahko nadaljujete s plesalci prehrane. To je popolnoma brez mesne in mlečne izdelke, jajca in krompir, začimbe in sladkarije. Toda vsak dan, morate jesti ribe, brez hranljive sadja in zelenjave, ovseni kosmiči in brokoli.

Meni vzorec 15 dan prehrane plesalci

zajtrk: Ovsena kaša;

kosiloJuha in solata zelenjava;

večerja: Ribe z zelenjavo ali solato.

Med obroki dovoljeno jesti ne hranilno sadja in zelenjave v kateri koli količini in pijačo vodo.

plesalci prehrana nogo za 4 dni

Obstaja ena prehrana za plesalce. 4 dni najstrožje meni so plesalci prehrana noge. To bi se morala začeti z izračunom na zadnji dan tega prehrane padla na izhodu. Na prvi dan lahko jeste kuhana samo riž in sveže stisnjen sok iz paradižnika. V drugem - samo z nizko vsebnostjo maščob skuto in jogurt. Tretji dan v meni - to je kuhano perutninsko meso in zeleni čaj brez sladkorja. In četrti dan naj bi padla na dobro steklenico suhega rdečega vina in okusno vrsto sira.

Za 4 dni, lahko znebite 4 kilogramov teže, ker bo prišel ven odvečno tekočino iz telesa in začeti proces kurjenja maščobe. Protein vključeni v prehrani prehrani, bo lahko dala mišice nog ton, ki so potrebne za popolno izvedbo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Aerobna rock and rollAerobna rock and roll
Dieta za 4 dni: izgubiti 4 kgDieta za 4 dni: izgubiti 4 kg
Hujšanje težave: vzpone in padceHujšanje težave: vzpone in padce
Odmori v usposabljanju: grožnja ali uporaba oblike telesa?Odmori v usposabljanju: grožnja ali uporaba oblike telesa?
Plavanje za hujšanjePlavanje za hujšanje
Kaj je prehrana plesalcevKaj je prehrana plesalcev
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Catering TetivaCatering Tetiva
Fitness v Rublevskaya: usposabljanje Ilze LiepaFitness v Rublevskaya: usposabljanje Ilze Liepa
Prehrana baletkePrehrana baletke
» » Dietni baletke Maja Plisecka: meni hujšanje pregledi

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea