Dietna prehrana: Meni na 1500 kalorij na dan

Dietna prehrana: Meni za 150 kalorij na danObstaja veliko diet, ki so opremljene s strogimi omejitvami v hrani. To lahko povzroči nekatere pomembne rezultate, vendar je oseba s tako dieto z lahkoto odcepijo in pridobili nekaj dni vse, kar je tako močno dampinških kg. Tudi v tem primeru je telo prikrajšani za veliko hranilnih snovi. Shujšati in jesti uravnotežena prehrana vam bo pomagal do 1500 kalorij na dan.

Zakaj 1500?

Danes, obstaja veliko možnosti za omejitev hrane za znebi odvečne teže. Vendar pa so mnogi od njih grozi imelo težke posledice za organizem. Najboljši način, da izgubijo težo - je postopno trganja kilogramov, ki temelji na načelih pravilne prehrane. Torej v vaši dnevni prehrani vsebuje vse bistvene vitamine, minerale, ampak v pravih količinah in po desni kuhana.

1500 kalorij - to je optimalno število za nasičenosti, ne pa tudi prenajedanje.

V nekaterih primerih, nutricionisti priporočajo zmanjšanje te stopnje na 1300 ali celo 1000. Vendar pa to velja za tiste, ki imajo težo previsoka, in fizične aktivnosti oseba ne izpolni na splošno ni. V večini primerov, v kombinaciji z vajami ali vadbo boste približati to številko kcal. Učinkovitost takšno moč, je razvidno iz pozitivne kritike. Ljudje ne čutijo nenehno potrebo, da bi jedli in lahko uživajo različne hrane.
Dietna prehrana: Meni za 150 kalorij na dan

Meni 1500 kcal

Na podlagi tega načela povečanje moči števila obrokov in njegove uporabnosti. Ves dan mora biti razdeljen na 5 delov. To je, koliko časa boste potrebovali, da bi jedli. Tri sprejem so osnovni, in med njimi - dve malici. Ponujamo vam razlikuje meni za dan. Na podlagi tega, da lahko eksperimentirate in zamenljivi proizvodi znotraj dovoljenih kalorij.

  1. Zajtrk: ne osredotočajo na živilih, ogljikovih hidratov, bogatih z vlakninami. Bolje, da naj bo nekaj žita. 100g lahko jeste ovsa (ajda, riž) iz žit in rozin ali mešanico trave z maticami, to tucking nesladkanega jogurt ali jogurt (150 g). Skupna vsebnost kalorij ne sme biti več kot 500 kcal.
  2. Kosilo (snack): snack lahko Zhmenya matice, rž krekerji (doma kuhan) ali sadje v višini 1-2 kosov. Popijte kozarec zelenega čaja brez sladkorja ali svežega soka (če ne prigrizek sadja). Skupna vsebnost kalorij - 200.
  3. Kosilo: beljakovine obrok. Kuhani, paro ali pečene ribe, meso. Prednost imajo piščančje prsi, govedine, Pollock, trske, Heck. To je treba dopolniti okras zelenjave. Če želite tekočino, kuhamo juho za svetlo mesno juho z zelenjavo, vendar po možnosti brez krompirja. Skupaj kalorij večerja - 400.
  4. Popoldanski čaj (malica): sadje in suho sadje, sveža zelenjava, polnozrnat kruh s sirom. Pijače - čaj, sok. Snack se mora ujemati s 200 kcal.
  5. Večerja: Ta obrok je tudi malo kalorij - 200. Zaželeno je, da je protein: sir, kuhano jajce, košček kuhanega mesa, ki se lahko poplaknili s kozarcem nizko kefir maščobe ali nesladkanega jogurt.

Dietna prehrana: Meni za 150 kalorij na dan
Tako bo vaša prehrana je uravnotežena in raznolika.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako se odjaviti iz sladkega vedno in shujšati?Kako se odjaviti iz sladkega vedno in shujšati?
Diet Dr BormentalDiet Dr Bormental
Stroga dieta bo hitro shujšatiStroga dieta bo hitro shujšati
Diete in prehrana 500 kalorijDiete in prehrana 500 kalorij
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Prehranjevalne navade se oblikujejo otroci iz otroštvaPrehranjevalne navade se oblikujejo otroci iz otroštva
Diet odlična izbiraDiet odlična izbira
Kaj morate vedeti, preden se odločite za dieto?Kaj morate vedeti, preden se odločite za dieto?
Dnevna norma kalorij za hujšanjeDnevna norma kalorij za hujšanje
Shujšati morali "pametno" ali o prehrani in športuShujšati morali "pametno" ali o prehrani in športu
» » Dietna prehrana: Meni na 1500 kalorij na dan

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea