Moja najljubša prehrana za 7 dni

Moja najljubša prehrana za 7 dniMoja najljubša prehrana - precej osebna in individualna zadeva. Ena stvar, ki ni vsaka ženska želi deliti svoj recept za hujšanje in lepo vitko telo, drugi - vsi ne morejo priznati, da so sedel na dieti. Poleg tega različne diete ni za vsakogar.

vsebina:

Ampak na srečo je dokaj univerzalna dieta, ki se pogosto prenašajo z "od ust do ust" in ga imenuje "najljubša prehrana za 7 dni." Vsebuje različne načine, da izgubijo težo, ker prehrana prehrana je učinkovita.

Diet "najljubši" - meni za 7 dni

Moja najljubša prehrana za 7 dni
Dieto Najljubše: pregled s fotografijami pred in po

Na kratko o dieti, lahko rečem naslednje: celotna prehrana je sedemdnevni veriga mono-prehrane. Dejstvo je, tukaj so najpogostejše vrste kombiniranih dni na tešče, ki uporabljajo vsak dan določen proizvod ali vrsto proizvoda. Da bi bilo zelo jasno, da imamo v mislih, vam ponuja konkreten primer o vnosu hrane za en teden.

Prvi "Alkohol" dan

Čez dan je treba zaužiti pijače in tekočo hrano. V tem primeru je priporočljivo piti nesladkanega čaja ves dan.

  • Za zajtrk: majhna skodelica čaja (brez sladkorja) in 180-200 ml jogurta.
  • Kosilo: piščančje juhe (neslani) - približno 200 ml.
  • Pred večerjo: jogurt - 150-180 je
  • Za večerjo: 200 ml posnetega mleka.

Moja najljubša prehrana za 7 dni


Drugi "zelenjave" dan

Paradižnik, paprika, kumarice, zelje, čebula - v besedi, seznanjeni, da nas vse zelenjave lahko zaužili na ta dan.

  • V dopoldanskem času: nekaj majhnih paradižnikov
  • Popoldne: lahka solata iz zelja, koper, peteršilj, koriander in kumare. Dovoljeno dolivanju goriva olivno ali rafiniranega sončničnega olja.
  • Po kosilo: par srednjih kumare.
  • Večer: solato iz koromača in peteršilj, kumare in paprike.


Tretji "Milk" dan

  • Jutro: nesladkanega čaja in malo koktajl mleka (za majhno skodelico)
  • Talne: skodelica mleka
  • Dan: piščančje juhe (brez soli dodan) plus čaj brez sladkorja
  • Pred večerjo: skodelico jogurta
  • Večer: nazaj skodelico mleka in nesladkanega čaja

Moja najljubša prehrana za 7 dni


Četrti "sadje" dan

  • Pri zajtrku - nekaj pomaranč, nato pa - 1 grenivke.
  • Na kosilo - jabolk, kivi in ​​pomaranče.
  • Pred večerjo - hruške jabolka.
  • Na večerji - mleka.


Peta "beljakovina" dan

  • Zjutraj jesti nekaj jajc, in potem kuhano ribo.
  • Čez dan - kuhanega piščanca in kuhanega graha
  • Na večerjo - skuta, sir (100 g)


Šesta "Alkohol" dan

  • Zjutraj - čaj brez sladkorja in skodelico jogurta
  • V popoldanskih urah - kozarec grenivkinega soka
  • Čez dan - piščančjo juho
  • Večer - A frape, in nato po nekaj urah - skodelico mleka


Zadnji dan - "uravnoteženi"

  • Jutro skodelico zelenega čaja in nekaj jajc, uro in pol - jesti sadje.
  • Popoldne: vegetarijanska juha z dodatkom ajdove ali riža. Nekaj ​​ur - eno katerokoli sadje.
  • Night - lahka zelenjavna solata z olivnim oljem.

Ta primer je za 7 dni, meni je ni nujno potrebno, da se v skladu z - se izdelki lahko zamenja za podobne izdelke.

Pros najljubša prehrana

  • Daje dokaj hitrih rezultatov - še posebej uporabno, če želite hitro priti v formo in odstraniti zadnji "težko" odvečno težo.
  • Dober učinek čiščenja.
  • Volje kaljenje - obstaja možnost, da za 1 teden, ne le "zgraditi" svoje telo, ampak tudi duha.

Moja najljubša prehrana za 7 dni


slabosti

  • Velika obremenitev za telo. Lahko poslabšajo gastrointestinalne bolezni, pomanjkanje železa bolezni.
  • Upočasnite metabolične procese.
  • Neželeni v prehrani storiti težko telesno dejavnost.


Strokovnjaki za prehrano pravijo, da je

Strokovno mnenje o tej dieti različni - nekateri dietetiki videli ta meni:

  1. Odstrani iz prehrane piščančjo juho.
  2. Zamenjajte običajno zelje brokoli.
  3. Jajca in jogurt ne ob istem času.
  4. Swap drugi in četrti dan.

Moja najljubša prehrana za 7 dni


Mnenja in izgubljeni rezultati teža

Po številnih pregledih, prehrana daje dober učinek: v povprečju 7 dni od 10 kg odvečne teže, ki jih opazujejo prehrane skoraj preganjajo občutek lakote. Ponavadi je težko meni, da v prvih dveh dneh, nato pa postane veliko lažje. Lose hiter in okusen težo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehrana najljubšiPrehrana najljubši
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Diet Andrey MalakhovDiet Andrey Malakhov
Kako dolgo lahko sedel na dietiKako dolgo lahko sedel na dieti
Lubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultatiLubenica prehrana 3-dnevni menu, in rezultati
Prehrana najljubša: podrobno meni za 7 in 12 dniPrehrana najljubša: podrobno meni za 7 in 12 dni
Najljubša čokolada: prednosti izdelka in škodoNajljubša čokolada: prednosti izdelka in škodo
Samo najljubši - dieta "najljubši" ali kako izgubiti težo v zadnjih 7 dniSamo najljubši - dieta "najljubši" ali kako izgubiti težo v zadnjih 7 dni
Brez glutena palačinke za pustni torek, recept s fotografijoBrez glutena palačinke za pustni torek, recept s fotografijo
Kako hitro shujšati sadjaKako hitro shujšati sadja
» » Moja najljubša prehrana za 7 dni

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea