Kako izgubiti težo 10 kg

Kako izgubiti težo 10 kgVečina prehrano svetujejo svet za vse ljudi z odvečno težo, izgubijo težo postopoma in v nobenem primeru ne na silo stvari. Kaj pa, če hočeš, da se znebite odvečnih kilogramov v najkrajšem možnem času, za teden ali mesec, da ne izpostavi svoje telo v večji nevarnosti? V tem primeru se je treba zateči k posebnimi tehnikami. Kako shujšati 10 kg, boste kasneje naučili v tem članku!

Kako izgubiti 10 kg v enem mesecu?

Splošna priporočila

Zdravniki in strokovnjaki za prehrano ugotovila, da dolgotrajno stradanje in Naporen pogonski sistemi pogosto pripelje do negativnih posledic. Iz takšnih radikalnih načinov hujšanju povsem izpostavljeno celotno telo, doživlja veliko stresa. Po koncu teh diet je nevarnost dehidracije in telesne mase ....

Kako izgubiti težo 10 kg

Med "benigne" skupne prehranske navade različnih prehranskih sistemov: Dukan Diet, Protasov, jajce in ajda - da izgubijo težo v zadnjem mesecu za 10 kg, ki jih lahko izberejo katerega koli izmed njih. Vendar pa je treba strogo upoštevati naslednja pravila:

  1. Jejte do 18.00 in jesti sadje zjutraj in na kosilo.
  2. Poskusi, da bi dobili dovolj spanja - spanje vsaj 8 ur na dan.
  3. Bodite prepričani, da piti veliko čiste vode. Ne manj kot 2 litra na dan.
  4. Ne izpostavljajte na stres.
  5. Pijačo vitamini (prednostno - multivitaminski kompleksov)
  6. Strogo ločena živila, ki vsebujejo maščobe in ogljikove hidrate

Kako izgubiti težo 10 kg

Shujšati 10 kg na mesec - prehrana grenivke

Če se, kljub splošnih priporočil, še vedno se odločili, da se držijo hitre prehrane, poskusite z dieto, ki je rezana grenivke. Vsako jutro, za 7 dni, morate jesti 1 grenivke. V nadaljevanju vam ponujamo celoten meni to dieto:

  1. Za zajtrk, poleg grenivke, jesti lahek solato brez majonezo in kislo smetano in skodelico čaja. Na kosilo pripravite z nizko vsebnostjo maščob juha s krekerji. V večernih urah lahko jeste zelenjave (izjema - krompir).
  2. Zajtrk - sadna solata. Kosilo - grenivke, plus nekaj sira in malo maščob skuto. Večerja - kuhan piščanec, solata.
  3. Jutro - kuhano jajce, lahka solata. Dan - kuhana meso (govedina). Night - solata, jajce in čaj z medom.
  4. Za zajtrk - ovseni kosmiči na vodi, na večerjo - solata s starega kruha, za večerjo - kuhanega rib.
  5. Jutro - lahka solata dan - pečen krompir, zvečer - zelenjavna solata in kuhan rib.
  6. V zadnjih 2 dni, lahko ponovite meniju vsak dan od zgoraj.

Kako izgubiti težo 10 kg

Med dieto grenivke je koristno piti zeleni čaj brez sladkorja. Med obroki dovoljene uporabe oreškov in rozin. Ne pozabite piti vode!

Kako izgubiti težo v enem tednu do 10 kg - prehrana "Favorite"

Diet "najljubši" se nanaša na število trdih sistemov za hujšanje, ampak ime je dobila dober razlog: po vsem svetu, je na milijone žensk je že poskusil in dobil zelo dobre rezultate. Na zagotavljanje avtorjev metodologije s pomočjo "favorita", je že v 7-10 dneh, lahko izgubijo težo za 10 kg, poleg tega pa telo v tem času očiščeno toksinov in nečistoč. Kaj točno je ta dieta?

Kako izgubiti težo 10 kg

Dieta meni za teden

  1. Na prvi dan, glede na ponudbo elektroenergetskega sistema, je treba piti čisto vodo, v kateri koli obsega. Poleg vode je dovoljeno uporabljati druge tekočine (sadni in zelenjavni sokovi, napitke, sokove, zeleni in črni čaji) in celo juhe, ampak hrana je na ta dan ne more.
  2. Na drugi dan morate jesti solate, ampak v vsaki od njih mora biti zelje. Po svoji naravi je to zelenjave je odličen maščobe gorilnika. Solate je bolje, da ne dodamo sol, vendar so dodali sojino omako lahko. Bolje je, da izpolnite celotnemu Posodo dobro oljčno olje in limonin sok. Ne pozabite, svežih zelišč in kumare.
  3. Spet dan izdatno pijačo. Moja dnevna rutina je enaka kot prvi dan.
  4. Na četrti dan jesti samo sadje, s posebnim poudarkom na grenivke, ki je tako kot zelje - naravne maščobe gorilnika. Za zajtrk, je najbolje jesti pomaranče in mandarine, kot tudi banane in grozdje, pa kosilo in večerja dati prednost grenivke, kivi, zeleno jabolka in drugih nizko kalorično hrano.
  5. Na peti dan je treba zaužiti beljakovin živila: kuhana ali paro piščančje prsi, z nizko vsebnostjo maščob skuto, jajca in jogurt. Skupaj s piščancem lahko jeste malo zelje in solato.
  6. Opozarja, da je prvi (aka - tretji) dan.
  7. Na zadnji dan diete, avtorji priporočajo, da pristopijo k naslednji meni: Zjutraj jej nekaj jajc in skodelico čaja. Pred kosilom, jesti sadje 1. V popoldanskih urah kuhati juho z zelenjavo v juhi z nizko vsebnostjo maščob. Po nekaj urah spet jesti sadje. Zvečer jesti zelenjavno solata z olivnim oljem in soljo.

Kako izgubiti težo 10 kg

Če se strogo upoštevati pravila vyshenapisannogo, potem zagotovo lahko izgubijo težo v enem tednu - resnica "-10 kg" se bo tukaj vprašljiva. Kljub temu, rezultat bo zagotovo vas prosim.

Vaje, ki omogočajo, da izgubijo težo 10 kg

Kako shujšati 10 kg, z vadbo? Kar morate storiti dnevno kompleks več vaj. Maščoba iz problematičnih področjih bo kmalu izginila, še posebej, če združuje telesno vadbo s prehrano.

  • Vrv. Ali to vajo samo 4-5 minut.
  • Hoop na pasu. Twist, vsaj en obroč za 7-8 minut.
  • Stoji, da so pobočja v desno, levo, naprej, vsakič, ko se vračajo v izhodiščni položaj. 10-15-krat v vsaki smeri.
  • Ali mahi noge (stopala v začetni položaj, mora biti v bližini drug drugega). 15-20 krat na vsaki nogi za 3 sklope.
  • Popolna vaje vrv, vendar tokrat, podaljša čas za 10-15 minut.

Kako izgubiti težo 10 kg

Komentarji

Irina, star 35 let. Poskušal prehrana "Favorite". To je težko, zelo težko, da ga opazujejo, vendar je rezultat me je zadovoljen. 3 kg, sem odložiti za nekaj dni. Še enkrat želim poskusiti to dieto.

Ljubezen, star 29 let. Vsekakor bolje, da izgubijo težo počasi, ker hitro prehrano - veliko stresa na telo. Skušam slediti priporočilom prehrano. Postopoma se je teža padla na 10 kg, čeprav ne tako hitro, kot bi si želeli.

Nina, stara 40 let. Poskušal sem, da bi sedel na dieti 10 kg za 10 dni. Zato sem shujšala 2 tedna na 7 kg. Rezultat me zelo veseli!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako izgubiti težo 20 kgKako izgubiti težo 20 kg
Kako hitro shujšati spomladi. Top 5 diete, strokovnjak za prehrano svetovanjeKako hitro shujšati spomladi. Top 5 diete, strokovnjak za prehrano svetovanje
Shujšati brez hitro in trajno dietoShujšati brez hitro in trajno dieto
Diet Maggi: kako se znebiti 10 kg v zadnjem mesecu?Diet Maggi: kako se znebiti 10 kg v zadnjem mesecu?
Kako, da izgubijo težo, ne da bi stradaliKako, da izgubijo težo, ne da bi stradali
Kako izgubiti težo domaKako izgubiti težo doma
Kako izgubiti težo v nogah v enem tednu?Kako izgubiti težo v nogah v enem tednu?
Kako bi sami izgubijo težo?Kako bi sami izgubijo težo?
Imate manj maščob in manj teže?Imate manj maščob in manj teže?
Hard prehranaHard prehrana
» » Kako izgubiti težo 10 kg

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea