Diet "lestev" - načrt postopne izgube teže 5 dni ali več

Ste utrujeni od monotono hrano in dolgoročnih gladovne stavke, vendar niso izgubili težo? "ABC Diet" priporoča dieto "lestev", s katero se z lahkoto izgubi 5-10 kg manj kot teden dni!

vsebina:

Sprva je prehrana telo očistiti odvečne vode in žlindre, nato pa postopoma topi in plast maščobe. Poleg tega, skrbno izbrana in uravnotežena 5-dnevna dieta pomaga izboljšati delovanje prebavnega trakta, koža obraza postane rožnato, napeto in elastično, splošno zdravstveno stanje bistveno izboljša.

Vsak dan predstavlja novo stopnico na lestvi, novo fazo, ki opravlja tudi sedež funkcije: čiščenje, regenerativno, energijo, gradnjo in opekline. Ne, ne moreš skočiti čez oder in uporabo proizvodov iz druge dni v meni. Ključ za uspešno hujšanje je dosledno spoštovanje vzpostavljenega prehrane.

Diet Ladder: meni 5 dni, pregledi

  • Na prvi dan se telo očisti, kolikor je mogoče, zaradi vpojni Aktivno oglje. Lahko izgubite do 2 kilogramov odvečne vode in toksinov.
  • Druga stopnja je namenjen za obnovitev pooblastila za pripravo aktivno spuščanje telesne maščobe, vzpostavi prebavo. To bo ena in pol kilogramov.
  • Tretja faza vas bodo napolnili z energijo in vitalnost. V tem primeru boste izgubili težo še 2 kg.
  • Četrti dan v prehrani se bo povečal glycogenous zalog in izgubili pol kilograma.
  • In končno, da bo največ telesne maščobe gorenja do kilogramov dva in pol pete stopnje. To je omogočeno z naravno nizkokalorično vlaken, prebave, na kateri telo porabi veliko energije.

Če menite, da je izgubljena teža ni dovolj, ponovite seveda od prvega dne. Verjetno, je organ imel časa za prilagoditev na nove pogoje za 5 dni.

Z pregledov hujšanje prehrane "lestev" - preprost in prijeten način, da izgubijo do 10 kilogramov. Še posebej veseli, da je rezultat dosežen določen za dolgo časa, in telo se ne počutite izčrpane kot po nekaj diet. Ravno nasprotno, ste veseli, srečni in samozavestni.


1. dan - prva faza - čiščenje (minus 1-2 kg)

Ta vrsta priprave telesa na naslednjih dneh prehrane. Sestoji iz sprostimo organizma iz slagging, kopičenja toksinov, kovinske soli.

Glej tudi: Kateri izdelki izhajajo iz toksinov telesa

Čiščenje izvedemo z uporabo aktivnega oglja, čisti negazirane vode in svežih jabolk (prednostno lokalne sorte). Premog bo onesnaževanje in jih prinese ven, in pektin, vsebovane v velikih količinah jabolk, pospeši metabolizem in bo prilagodil prebavne procese. Voda pomaga tudi čistijo telo in zdravo delo.

Diet Ladder: meni za 5 dni

meni:

  • Aktivno oglje - 1-2 tablete vsak pol do dve uri;
  • Jabolka - 1 kg;
  • negazirana voda - 1 liter.


2. dan - drugi korak - izkoristek (minus 1,5 kg)

Nadaljevanje priprave za stabilno in zdravo izgubo teže, boste morali obnoviti normalno okolje gastrointestinalnega trakta, da prilagodi svoje delo. Zato je najbolje, da se ukvarjajo s tem, da so mlečne izdelke.

Diet Ladder - harmonija 5 dni

meni:

  • sir z nizko vsebnostjo maščob z meto ali vanilije - 600 g;
  • nemastnega jogurta - 1 L;
  • negazirana voda - 1 liter.


3. dan - tretja faza - izvedba energetskih virov (minus 1,5-2 kg)

V prejšnjih dveh korakih telo izgubi nekaj energije, da bi zaloge, vendar pa je treba tretji dan namenjen za uporabo glukoze. To je v izdelek z naravno sladkost rozin, medu, vseh vrst suhega sadja. Lahko uporabite svoje, pred paro ali kot kompot.

meni:

  • rozin - 300 g;
  • Honey - 2 žlici;.
  • negazirana voda - 1 liter.


4. dan - četrta faza - proces konstrukcije (minus 1-1,5 kg)

Tako, da v postopku izgubljanja kilogramov ni kritično oslabi mišične mase, kot tudi podporo različnih pomembni za normalno delovanje procesov, ki so potrebni za krepitev hrane v telo beljakovin.

meni:

  • kuhani piščanec ali Turčija file z zelenjavo - 500 g;
  • negazirana voda - 1 liter.


5. dan - peta faza - kurjenje telesne maščobe (minus 1-2,5 kg)

Meni, ki vključuje živila, bogata s prehranskimi vlakninami, in popolnoma brez maščobe, je najbolj primerna za končno odstranjevanje odvečne telesne teže in za utrditev rezultatov.

meni:

  • surova zelenjava - neomejeno;
  • jagodičevje in sadje - neomejena količina;
  • Celotno kaša - 200 g;
  • negazirana voda - 1 liter.

Ko je prišel na vrh "lestev", odmor, ponovite seveda "plezanje" po nekaj časa, ali izboljšati rezultat hujšanje prehrana nenehnim ponavljanjem prve faze do petino.


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prehrana lestevPrehrana lestev
Dietni minus 7 kg na tedenDietni minus 7 kg na teden
Dieta za 6 dni minus 6 kgDieta za 6 dni minus 6 kg
Diet "lestev"Diet "lestev"
Zgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kgZgodovina Natalia izgublja težo minus 20 kg
Diet Kate MiddletonDiet Kate Middleton
Čevelj jeter MalakhovČevelj jeter Malakhov
Kje začeti čiščenje telesa?Kje začeti čiščenje telesa?
Dnevna norma kalorij za hujšanjeDnevna norma kalorij za hujšanje
Kompleks prehranaKompleks prehrana
» » Diet "lestev" - načrt postopne izgube teže 5 dni ali več

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea