Kako ne pridobiti težo na karnevalu: prehrana palačinka teden

Kako ne pridobiti težo na palačinka: palačinka teden prehranePalačinka teden bomo povezali z zabavo svečanosti, sankanje, nenadzorovano jedo rožnata slastne palačinke s slastnimi nadevi. Kaj pa tisti, ki držijo zdrave prehrane ali ne morejo privoščiti, da bi jedli visoko kalorično hrano zaradi zdravstvenih razlogov? Kako ne pridobiti težo na pustni torek? Kaj jesti na teden palačinka, ne da si opomore?

Kuhamo okusen in hkrati, prehransko meni palačinka ne bo težko. Hitri recept palačinke brez glutena riž in ajdova moka je koristno ne samo izgublja težo mlade dame, ampak tudi za ljudi, ki trpijo za celiakijo ali alergijo na hrano.

Kaj jesti na teden palačinka, ne da si opomore?

Kako ne pridobiti težo na palačinka: palačinka teden prehrane

Ni vsakdo ve, da imajo dni Maslenitsa njihova imena in določen pomen. Meni v teh dneh bi moralo biti nekaj posebnega.

Ponedeljek. Pridite matchmakers drago!

Ta dan ni nujno začeti s peko palačink. To bi moralo biti, kako se zabavati, spoznati počitnice, bo množične proslave. Palačinke začeli pečemo v večernih urah na prihod gostov. Da ne bi pridobivanje teže na pustni, kuhamo jed polnozrnata moka z pšenični otrobi. To je okusna, koristno, in ne bo škodovalo sliko. V skladu s tradicijo Maslenitsa prvi pekli palačinke dali revnim ljudem, da so se spomnili mrtvih. Matchmakers obiskali domove drug drugega. Toda večina staršev staršev neveste ženina srečal z vročimi Ruddy palačinke.

Torek - namenjeni-prikrito, pridi k meni na večerjo!

Na drugi dan palačinka teden implicitno neveste neveste. Če spoštovati tradicijo, da pokažejo, da svojega zarocnika in bodoče matere, v palačinke s zanimivimi nadevi. Sesekljano kuhano piščančje ali puranje, rahlo posuto z naribanim parmezanom in svežimi zelišči je najbolj primerna kot prehransko nadeva za palačinke. Lahko uporabite tudi:

  • mleto kuhana jetra;
  • puste govedine;
  • bela riba;
  • morski sadeži.

Pick z nizko vsebnostjo maščob prelive, vendar nasičenje z visoko vsebnostjo proteinov. Po vsem, boste morali aktivno sankanje. Leden dan v naročju narave prebudi apetit.

Kako ne pridobiti težo na palačinka: palačinka teden prehrane

Sreda. Praznik za cel svet!

V sredini tedna sem se odločil, da uživajo meni palačinka v polni veljavi nič ne zanikala sami. Na ta dan, mora biti tabela palačinke s sladkimi in slanimi nadevi. Kot sladico prehrane nadev za palačinke primerno nizko vsebnostjo maščob skuto. Daj mu sladkosti, ki jih uporabljate, lahko nasekljano suhe marelice, rozine, slive, jabolko. Okusno in nizkokalorično polnjenje bo sveže sadje in jagode. Pour palačinke so malo medu.

Četrtek. Zahtevam nadaljevanje pojedina!

V četrtek, praznik okusne palačinke nadaljuje. Toda do konca tedna bi bilo treba opustiti iz mletega mesa. To je čas, da se začnete pripravljati na prihajajočo Lent, telo in dušo. Uporaba zelenjave, sir, skuto in gob nadev:

  • ostrig gobe in gobe;
  • dušena zelje;
  • kaviarja pesa;
  • sir in skuta s koprom in malo kisle smetane.

Petek. Palačinke za svojo najljubšo mati-in!

V petek prakso žena mati obravnava palačinke. Pridite, da je moja druga mama pravico do svojih prijateljev. Toda za pripravo mošta jed hči je.

Kako ne pridobiti težo na palačinka: palačinka teden prehrane

palačinka vikend

V zadnjih dneh karnevala nadaljeval duhovne srečanja s prijatelji in družino. To dopolnjuje počitnice Odpuščanje v nedeljo, vam omogoča, da pozabi vse žalitve in šel v mesto s čisto odprtega srca.

Zdaj, ko vem, kako ne pridobiti težo na pustni torek in zabavo, da bodite pozorni na praznični teden. Upamo, da boste zabavali na slavo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako pridobiti težo v 20 letihKako pridobiti težo v 20 letih
Vegetarijanski meni za tedenVegetarijanski meni za teden
Palačinke na škroba za dyukanuPalačinke na škroba za dyukanu
Ovsyanoblin trdi receptOvsyanoblin trdi recept
Kako pridobiti težo človeka 30 letKako pridobiti težo človeka 30 let
Palačinke brez otrobov na dyukanuPalačinke brez otrobov na dyukanu
Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)
Top 7: Dietni prelivi za palačinke za pustni torekTop 7: Dietni prelivi za palačinke za pustni torek
Oatmeal prehrana: siljenjem na tedenOatmeal prehrana: siljenjem na teden
Prehranska palačinkePrehranska palačinke
» » Kako ne pridobiti težo na karnevalu: prehrana palačinka teden

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea