Aleluja prehrana

Hallelujah prehranaJai kalorij je vegetarijanska prehrana je sestavljena iz 85% surovega produkta in 15% kuhane hrane. Dieta je tudi priporočljivo, da vsebuje številne dodatke, ki vsebujejo vitamin B12, zdravih maščob in encimov.

Bistvo diete

Avtor prehrane je duhovnik George Malkmus. Skupaj z ženo, Rhonda, so pripravili knjigo receptov, ki temeljijo na teoriji izumil. Njegovo ime iz imena prehrane prejela "družinsko kmetijo Aleluja hektarjev". Avtorji trdijo, da so ustvarili prehrane - to je "neposredna pot do Gospoda v zdravje in dobro počutje", je možno, da se vrnete na naraven način življenja in najboljši program za izgubo telesne teže.

Seznam dovoljenih izdelkov je precej omejen, glavni meni tudi jedi za velike izdelke obsega, ampak malo kalorij. Glavne določbe prehrane lakote in najmanj kalorij.

Sadni in zelenjavni sveži sokovi v velikih količinah - sestavni del Hallelujah prehrane. Rev. Malkmus meni, da pitje soka - najbolj učinkovit način vnosa hranil. V svoji knjigi piše "prebavili izvlečke proizvodov, le 35% hranilnih snovi, in sokove -. 92%"

    Večina prehrano zavrne to teorijo. Po njihovem mnenju je uporaba soka ne vpliva na lastnosti absorpcijo hranil, saj je naš želodec močan sistem encimov, ki so odgovorni za prebavo (prebave in absorpcije).

Aleluja Dieta priporoča obveznih 30 minut telesne dejavnosti na dan, in dnevne izpostavljenosti soncu.

Kaj je na jedilniku?

Izbira za dietetičnih izdelkov, ni nič drugače sorta, in je sestavljen predvsem iz sveže zelenjave, sadja, aditivov za živila in nekaj jedi iz obdelanih zrn in zelenjave. Glavne jedi in le dva med njimi dovoljeni dve majhnih prigrizkov. Šele v času kosila dovoljeno uporabo toplotno obdelanih živil. Količina sadja v dnevnem meniju, ne sme presegati 15% celotnega volumna.

Kaj ni na meniju?

Prepovedani živalski proizvodi, mlečni izdelki, začimbe (vključno s soljo in poprom), sladkorja in sladkornih sirupov, rafinirano moko, kofein, kava, čaj, kakav, brezalkoholnih pijač, alkohola, energijskih pijač, umetnih sladil, konzervirano sadje in sladkana s suhim sadjem .

Seznam prepovedanih izdelkov, še žita, riž, praženih semen in oreščkov, margarine, hidrogeniranih olj, mesne juhe, nobenih sladkarij, konzervirane zelenjave in celotno ocvrte hrane.

    Ta impresiven seznam prepovedi in trajanje večina diet, glede na prehrano, bo neizogibno vodilo do pomanjkanja bistvenih snovi.

Ameriška Dietetična združenje, ki nima nič načelno proti vegetarijanstvu, vseeno opozarja, da po Jai prehrane povečuje tveganje za pomanjkanje beljakovin, železa, kalcija, vitamina D, vitamin B12, omega-3, cinka in joda. Zato strokovnjaki priporočajo, da se posvetuje s prehrano, se prepričajte, da je izbrana prehrana zdrava in dobro uravnotežena.

Kako dieto?

Aleluja prehrana bo nedvomno vodilo k izgubi teže. Toda za kakšno ceno? Majhna količina kalorij ne bo uspelo ohraniti potrebno raven energije za življenje, in pomanjkanje nekaterih izdelkov bo pripeljalo do pomanjkanja potrebnih snovi v meniju.

Toda prehrana avtorji verjamejo, da bo uporaba naravnih proizvodov sčasoma sprosti telo iz navade z uporabo sladkorja, moke, soli, živalskih proizvodov, in kofeina, kot tudi lajšanje osebo 90% fizičnih bolezni. Izumil in "grozljive zgodbe" o tem, da če se vrnem na normalno prehrano, boste doživeli neverjetno žejo in akutnih napadov lakote.

Po mnenju zdravnikov in prehrano

Nutricionisti, upoštevajoč pozitivne vidike prehranjevanja sadja, zelenjave in polnozrnatih izdelkov na splošno ne odobravajo Hallelujah prehrane zaradi monotonosti in nizko kalorično. Ugotavljajo tudi znanstveno neveljavnost določb, o katerih je sistem moči, ki jih George Malkmus.

Skupno napačno prepričanje je trditev, da surovo hrano bolj hranljiva kot kuhana. V bistvu, lahko ustrezna toplotna obdelava celo izboljšajo absorpcijo hrane v prebavnem traktu. To kažejo številni zdravniki in strokovnjaki za prehrano. Uporabniki so vsejedi v naravi in ​​njihovo telo potrebuje takojšnje hranilne snovi (beljakovine in maščobne kisline), npr, ribe ali piščanca.

Aleluja Diet je kontraindicirana pri otrocih, doječe ženske in veliko odraslih, saj je neuravnotežen, nezanesljivi in ​​nepreverjeno klinično.

Olga Vinogradova - še posebej za https://AzbukaDiet.ru/ - učinkovito dieto za hujšanje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Beljakovine Dukan Diet meni za tedenBeljakovine Dukan Diet meni za teden
Prehrana Pierre Duc. Kako, da gredo na dieti, in da lahko jeste.Prehrana Pierre Duc. Kako, da gredo na dieti, in da lahko jeste.
John Pagano prehrana za luskavicoJohn Pagano prehrana za luskavico
Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opisDieta miza Soba 3: Meni, podroben opis
Prehrana beljakovinePrehrana beljakovine
Najboljša voda - sap!Najboljša voda - sap!
Shujševalni: meni za en teden in rezultatiShujševalni: meni za en teden in rezultati
Če želite izvedeti, kako piti sveže sokoveČe želite izvedeti, kako piti sveže sokove
Liepaja prehranaLiepaja prehrana
Dieta za hujšanje nogeDieta za hujšanje noge
» » Aleluja prehrana

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea