Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opis

Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opisPredlagani dietni obrok, kot pravilo, imenoval zdravnika, če obstajajo težave s črevesjem, vključno z zaprtjem. Ponavadi to srečujejo ljudje, ki nenehno so sedeči. Težave črevesa pogosto zadeva, in starejših, starejši in tisti, ki so pravilno krmljene ali porabijo malo tekočine. Dieta №3 uspešno odpraviti vse vzroke, ki so privedli do motenj normalno delovanje črevesja.

Treba je omeniti, da jedo prehrana 3 sistema lahko tako dolgo, kot želite - prehrana precej polno, saj vsebuje velike količine pomembnih hranil, vključno z vlakninami.

Uporaba prehrane številko 3

Ta vrsta hrane ugodno vpliva na presnovo, obnavljanje svoje delo, prav tako prispeva k obnovi sluznice in obnoviti različne pomembne funkcije v črevesju. Ko diete№3 pomembno, da uživate hrano, 4-5 krat na dan, boste morali v skladu s sprejem, to pomeni, vsak dan je v istem času - nezaželenih, da bi velike časovne intervale med obroki.

Druga pomembna točka: način kuhanja. Na primer, pri pripravi solate in stranske jedi, nekatere izdelke, kot so redkev, korenje niso vredni veliko sesekljajte - samo uporabo veliko Rende.

Če ni druge resne zdravstvene težave, potem lahko jeste zelenjavo, jagode in sadja, ne le v predelani obliki, ampak tudi sir. To se nanaša na jabolka, zelena solata, paradižnik, korenje, zelje (barva) in bučke. Lahko uporabite tudi fižol in zelje (belo), če ni medicinskih kontraindikacij.

Moč Način Primer

  • 9.00-9.30 - prvi zajtrk
  • 1100-1130 - drugi obrok
  • 14,30-15,00 - kosilo
  • 18.00-18.30 - majhen večerja
  • 23.00 - Sprejem jogurt ali kompot pred spanjem

Kaj lahko jem dieto 3.

Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opis

Meni mora vsebovati naslednje izdelke:

  • Juhe zelenjave (precej šibka juho), pesa, ribe, juho in sadje juha
  • Vinaigrette, syroednye solata, squash kaviar
  • Ajda, proso žita, kuhano v mleku ali vodi
  • Mlečni izdelki: fermentirane pečeno mleko, jogurt, skuta (sveži), sir (brez začimb), sveže mleko in kislo smetano - v različnih jedi
  • Zelenjava: korenje, paradižnik, bučke, pese, squash, zelje (navaden ali obarvano), stročnice (grah, stročji fižol)
  • Kruh iz pšenične moke. Včasih si lahko privoščite, da bi jedli pecivo iz nesdobnoe testa, in kot nadev lahko pusto meso ali jabolka
  • Perutnina (piščanec, puran), teletina in govedina, nekatere vrste rib (ščuka, krap, ostriž, polenovke, orade, sled). Občasno med dieto 3 se lahko uporablja malo maščob šunke ali klobase (doktorski)
  • Sokovi iz sadja (sliv, marelic, itd) in zelenjavo, čaj, juhe bokih, kavni, otrobi (juha).
  • Jagode, sadje in suho sadje, sladkor. Rastlinstvo in lovorov list.
  • Kuhana jajca in umešana jajca brez rumenjaka

Kaj ne jesti

  • Beli kruh in vse izdelki iz moke, če moko - najvišjo oceno.
  • Kakav, močan čaj ali kava, čokolada.
  • Kashi zanikrni
  • Čebula, česen, redkev, redkev, gorčica, hren - skratka, vsi navdušeni
  • Mastne hrane, vključno z živalskimi maščobami (ovčje, svinjsko, goveje)
  • gobe
  • Marmelade, sladkarije, medu
  • prekajene jedi

Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opis

Primer menija za vsak dan

Za zajtrk: umešana jajca, paro, šibek čaj in zelenjave solata z dodatkom oljčnega ali sončničnega olja.

Pred večerjo, 12 ur na dan, eno sveže jabolko

Za kosilo: juho ali juho je vegetarijanska z dodatkom nizko vsebnostjo maščob kislo smetano, kuhana govedina s pese (v obara), sadni sok ali kompot.

Za večerjo: polnjene zelenjave, ajdovo kašo z sveži sir in čaj slabozavarennogo

Pred spanjem: popijte kozarec kefirja.

Druga možnost je meni prehrana №3

B 1: ajde, maslo, skuta z nizko vsebnostjo maščob kislo smetano, šibek čaj z mlekom

2 zajtrk: skodelica juhe bokov, korenja s kislo smetano.

Kosilo: zelenjavna juha s kislo smetano, zelje kisle obliki, kuhanega krompirja in žaru pustega mesa z rdeče pese

Pred večerjo: slabozavarennogo čaj z medom, kruh

Večerja: torta z jabolki in suhimi slivami, polnjene zelenjave, čaja

Pred odhodom v posteljo: jogurt ali kompot.

Čez dan morate jesti 200-250 gramov kruha iz pšenične moke in 50 gramov sladkorja.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Neprecenljivo vlogo rastlinskih vlakenNeprecenljivo vlogo rastlinskih vlaken
Kashi k povečanju telesne maseKashi k povečanju telesne mase
Ščitnice zdravil in prehraneŠčitnice zdravil in prehrane
Dieta za sindroma razdražljivega črevesjaDieta za sindroma razdražljivega črevesja
Znanstveniki: Stari Egipčani so bili vegetarijanciZnanstveniki: Stari Egipčani so bili vegetarijanci
Čiščenje črevesja domaČiščenje črevesja doma
Aktivno oglje za hujšanjeAktivno oglje za hujšanje
AdenomiozaAdenomioza
Laktofiltrum akneLaktofiltrum akne
HipohondrijaHipohondrija
» » Dieta miza Soba 3: Meni, podroben opis

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea