Recepti iz zelene

Berite naprej Zelena koristi za hujšanje in zdravje. dal tudi recept "pohudatelnogo" juho. Toda v tem članku smo zbrali Kako kuhati zelena, recepti, ki jih bralci spletne strani predložili.

Jedi zelene

Olga

  • Pijem sok iz limone in zelena: v kozarec soka za približno pol limone, mogoče malo manj, okus določenega programa, ampak ko se navadiš nanj - zelo veliko,
    po kozarec soka zjutraj - ves dan počutili moč izginil težave z prebavil, v vročini - zmanjšano znojenje.

Galina

  • Najlepša hvala za informacije. Želim deliti recept za najljubšo jed: 1 kg korenin in 1 kg limon, 500 g medu. Korenine in limone zasuk v mlinom za meso, dodamo med. Tam pred obroki 1.. žlico. Okusno, in kako koristen!

Julia

  • Svetujem vam, da poskusite okusno jed: stebla čudež zelenjave (200g), sesekljan + 1 jabolko (narezana) 1. l.izyuma + pest oreščkov (orehi ali bor) + omaka: 100 g nizko vsebnostjo maščob naravna yogura + 100 g jagod (mash lahko zamrznjene) 1 čajna žlička sladkorja. Okusno in zdravo!

Natasha:

  • Želim deliti recept za juho, ki mi je pomagal znebiti 8 kg v 3 mesecih. Pojedel sem ga 2-3 krat na teden.
    Paradižnikov sok - 2n, zelena, zvonec zelena paprika, zelje, stročji fižol, zelenice. Ne dodamo sol.

Olya:

  • Poskusite! Boste ljubezen moj recept:
    Zelena rez tako, da je podobna rezinami limone, dani na njegovi tuna, nežno stisnite sok iz tuna (tuna prodajajo v vsaki trgovini kozarce v lastnem soku), dodamo svežih zelišč, vse mešane in zapravit- nekoga, kot si lahko majoneza in če je rastlinsko olje, nato pa stisnite limono pred njim. Okusno in zelo koristno.

Dober tek !!!

Svetlana:

  • V 25. tednu nosečnosti, zdravniki diagnosticirali "patološko telesne mase" ... na dieti zasajeni. Tukaj je moj recept: 2-3 stebla zelene, 1 korenje, 1 jabolko. Vse rešetke na srednje Rende, dodamo 1/2 TSP medu (ni), 1 žlica krema 10%. Njam! Otroci, kot sem jaz, ljubim to solato!

Marina:

  • In ta juha z zeleno, da ne zna kuhati, samo poskušajte pour vrelo vodo rahlo dušeno zelenjavo, pustimo stati, bo postal še bolj uporaben in hujšanje vse krompir druge juhe in solate za zamenjavo koren, boste uživali.

Solata z zeleno za hujšanje

Elena:

  • Obstaja solata: rastlinska stebla nashogo 2 kosa, 1 zeleno jabolko, stisnite limonin tla, malo olivnega olja, kislo, vendar se navadiš.

Larissa:

  • Solata: 1 piščančje prsi, 2-3 stebla zelene, Banke pločevinkah ananasa, 1 zavitek rž krekerji, majoneza za oskrbo z gorivom.
    Prsi kuhamo, narežemo na majhne koščke, steblo zmanjšati tudi na rezine, premešamo, sezono z majonezo.

Natalia:

  • In naredim solato, kot je ta:
    Zelena, zelje, kumare, paradižnik, paprika :) malo sem sol in oblečeni z sončničnega olja in oljk. Še vedno lahko dodamo sojino omako, potem ne moreš sol. Preveč okusno se izkaže ...

Nyuta:

  • Ljubim te zelenjave! Res mi je všeč v solatah. Ponavadi to sam naredil: stebla (veliko), malo jabolko, v konzervah koruza, limonin sok, olivno olje (ekstra Virginia), sol po okusu. Všeč mi je!
  • In zdaj noseča, zato sem opozoriti na to jed: na stebla, razrezane sir, česen, omako, majonezo in kislo smetano, malo soli. Jem kruh z žitom. Ne morem, vsak dan želim to solato!

Olga:

  • Imam dva tedna jesti zelene solate z jabolki začinjena 1st.l. olivno olje (kot dnevni stopnja olja). Je izgubila 10 kg. Ampak nisem utrpela. Za zajtrk, kavo, jajce in rženi kruh. Večerja ribe. V večernih urah, sir ali jogurt brez maščobe, čez dan solato, če želite, da bi jedli. Okusno, ne lačni
    V bistvu sem korenine, vendar stebla so veliko okusnejša in bolj učinkovito (0 kcal). Strgalnik za rešetke veliko jabolko, približno enako količino zelene. Če stebla, nato pa približno 3-4 kosov. napolnite z oljem. Za spremembo, sem še dodati solato, zelo dobro z olivami, nato pa uporabite laneno olje.
    Višina 167 teža je 85 je zdaj 73, vendar sem 50 let in pride do hormonskih sprememb, kar otežuje proces, vendar sem izgubila težo.

Galina:

  • Tradicionalni recept "Hostesa" (1-2 obrokov): 2 stebla zelene, skupaj z repe, 2 mizi. Spoon zamrznjeni, odmrznjeni koruza, pol zeleno jabolko, 2 rezini puste šunke ali kuhano in prekajeno govedino. Vse narežemo na dolge tanke trakove, sezono z žličko majoneze. Zelo okusna, uporabna in lepa, se lahko služil za goste.
    Zamrznjena koruza je manj sladek kot v pločevinkah.
    Priporočam zeleno in koruze pred kuhanjem nekaj minut, da se odpravlja ali imajo pol minute v mikrovalovni pečici.

Ali imate najljubši recept z zeleno? deliti z našimi bralci, spodaj pustite povratne informacije.

Priporočamo za izračun kalorij recept uporabite našo spletno kalorij števec.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Recepti nizkokalorična pijačeRecepti nizkokalorična pijače
Limona prehranaLimona prehrana
Korena zelene za hujšanjeKorena zelene za hujšanje
Rdeča pesa v solatiRdeča pesa v solati
Limone in medu za hujšanjeLimone in medu za hujšanje
Voda z limono za hujšanjeVoda z limono za hujšanje
Ali je mogoče, da hujšanje s pomočjo limone?Ali je mogoče, da hujšanje s pomočjo limone?
Uporabne Recepti iz zeleneUporabne Recepti iz zelene
Česen in limona za hujšanjeČesen in limona za hujšanje
Zelena za hujšanje: jesti bolje - bolj aktivno raste tankaZelena za hujšanje: jesti bolje - bolj aktivno raste tanka
» » Recepti iz zelene

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea