Dukan Diet in alkohol

Dukan Diet in alkoholTo je pogosto dejal, da francoska pijača, vino, več kot kdorkoli drug na svetu, in to je res. Vendar to ni ustavilo 10 milijonov mojih rojakov, ki vodijo svojo dieto, odreči alkoholu, le da spet pije, ampak v "normalni odmerek" v fazi konsolidacije in še posebej v času stabilizacije konstantno fazo. To je pogosto vprašanje - je mogoče, da se alkohol v Dukan Diet?

Ko sem se odločil, da "bi" svoj način v Veliki Britaniji, moji založniki, prevajalci, novinarji - skratka, vsi moji okolici - morali prilagoditi prehrano na anglosaksonski način življenja in da bi malo alkohola: pivo, viski ...

Po tehtanju vse "prednosti" na in "slabosti", sem se odločil, da tega ne stori. Ne zato, ker sem se držati togih moralnih pravil, ali pa zato, ker so v nasprotju z njimi, in ker hujšanje ni enostavno in moraš prevzeti odgovornost in se zelo motivirani.

Zelo pogosto ljudje pridobijo težo po načelu "vse ali nič", ko je resnost pomanjkljivosti, da gredo. Če želite shujšati, morate pereusvoit ta pristop: ali gre za to v celoti, ali pa nič. To pomeni, da je treba nujno odpraviti na soočenju: alkohol ali Dukan Diet. Med obema skrajnostma, ki jih upočasni metabolizem, rezultate in motivacijo - in boste izgubili bitko. Nikoli ne pozabite, da je prav, da sledijo prehrane traja le nekaj mesecev, vendar je tako majhna v primerjavi z vsemi prednostmi prehrane, ki jo bo za vas.

Pierre Ducane

Alkohol v Dukan Diet

Pitje alkoholnih pijač, ko ste na dieti, boste dobili na način motivacije za doseganje rezultatov, zato je sprejem ni dovoljeno. Na splošno velja, Ducane prehrane in alkohola - so nezdružljive.

Vendar pa je alkohol, uporabljen pri pripravi ker se upari pri segrevanju med kuhanjem.

Za omake, saj je del, ki z nizko vsebnostjo maščob, alkohol je odličen način, da dodate okus.

Ko je kuhanje vino dovoljeno v fazi Cruise do 3 žlice na dan, če jo kuhamo brez pokrova. Tj, alkohol in vojvoda prehrana še vedno mogoče kombinirati, če boste poskušali znebiti alkohola v njem.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".Prednosti in škoduje za Ducane prehrane. Vse "prednosti" in "slabosti".
Recept za počitnice na Dukan Diet, stopnja napad: piščanec roll marmorjaRecept za počitnice na Dukan Diet, stopnja napad: piščanec roll marmorja
Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan Diet, fazo konsolidacije (konsolidacija)
Druga faza Ducane prehrana. "Zarisovanje črt". Značilnosti faze in dovoljenih izdelkov.Druga faza Ducane prehrana. "Zarisovanje črt". Značilnosti faze in dovoljenih izdelkov.
Diet Pierre Ducane: preglediDiet Pierre Ducane: pregledi
Piščančje kotletiPiščančje kotleti
Juhe zelenjaveJuhe zelenjave
Recept za Dukan Diet napad faze: piščanec pečenje s česnomRecept za Dukan Diet napad faze: piščanec pečenje s česnom
Recepti za, stabilizacijo fazo Dukan DietRecepti za, stabilizacijo fazo Dukan Diet
Pita s špinačoPita s špinačo
» » Dukan Diet in alkohol

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea