Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in recepti

Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in receptiV nasprotju s splošnim prepričanjem, Kremelj prehrana ni bilo videti v ZSSR in v Združenih državah Amerike in je bil imenovan za prehrano astronavtov. Ta meni je namenjen kot hrana med pripravo ameriških astronavtov. Ampak, na neki točki v prehrani in se zanimajo za našo državo in z lahkim roko, je prehrana dobil novo ime in nov status. Za dolgo časa del menija je skrivnost in poraščen z miti. Toda zdaj prehrana je na voljo vsem, in mnogi so sposobni oceniti njegovo učinkovitost. Razmislite o Kremlju prehrane in njeno meni podrobneje.

Značilnosti Kremlju prehrane.

Osnovni pomen Kremlju prehrane je največje zmanjšanje vnosa ogljikovih hidratov. Izdelki v prehrani je precej veliko in dnevni meni lahko prosto del svojih željah.
Posebnost je njegova prehrana razballovka. Vsak izdelek je dodeljeno določeno število točk ali točk, izračunane v skladu z metodologijo. In že na podlagi teh podatkov, in si sestavite svojo prehrano. Optimalna količina je 40 enot na dan. Ampak, če je vaš prekomerne teže precej velika, je priporočljivo, da se zmanjša število do 20. Če menite, da pozivam, da jedo, nato pa pojdite nazaj do oznake 40 in začeti postopno zmanjšala. Na neki točki, bo vaše telo navaditi na nove omejitve in jih bo mirno sprejeli.
Diete so izračunani za obdobje 1,2 ali 4 tedne. Če se počutite dobro po teh rokih, lahko še naprej sedel na tej dieti in naprej. Nekatere deklice so sedeli na dieto meniju Kremlju za sistem 20 točk za približno 5 mesecev in izgubijo težo do 30 kg. Vendar je treba razumeti, da se ne sme pričakovati, ta izguba teže, če je vaša postava blizu ideala, in si samo želim, da ga popravi.
Preden greste na dieti, se posvetujte s svojim zdravnikom. Čeprav ni posebnih omejitev v prehrani in tam, vendar se prepričajte, da je vredno.
Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in recepti

Kremelj meni prehrana.

Vse vrste menijev, ki bodo opisane v nadaljevanju bo temeljil na sistemu 20 točk. Torej, če mislite, da ga ne obvlada, lahko preprosto dodate na te proizvode in druge, ki se razširi na 40 točk.
Dieta za en teden.
Vzorec meni v Kremlju prehrane v glavnem sestavljena iz teh izdelkov:

  • Jajca. Kuhani in ocvrt
  • sir
  • Skuta in sir testenine
  • Mleko in mlečni izdelki
  • jogurt
  • Ribe, kuhani, paro ali v obliki zrezkov
  • morski sadeži
  • piščančji file
  • govedina
  • zelena solata
  • paradižnik
  • jajčevci
  • zelje
  • korenje
  • jabolka
  • špinača
  • zelena
  • Zelenjavni sokovi, solate in juhe
  • Sadne solate in sokovi
  • Jagode in jagodni kompot
  • arašidi
  • lešnik
  • mineralna voda
  • Zeleni čaj.

V zvezi s tekočino - piti toliko, kot se vam zdi primerno. Normalizirati prebavni in pravočasno čiščenje telesa toksinov - je priporočljivo na dan popiti 2-3 litre tekočine na dan. Ta količina vključuje čaj in sok.
Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in recepti
Proizvodi se lahko kombinirajo v vsakem razmerju. Ni pomembno, če ste zaužili hrano zjutraj do 2 točki, in zvečer do 18. Glavna stvar je, da dnevni odmerek meni ne presega 20 točk.

Dieta za 2 tedna.

Kremelj prehrana Vzorec meni za 2 tedna ne razlikuje od običajnega tedenskega prehrane. Vse enako 20 točk na dan, in popolno svobodo izbire, ki temelji na teh točkah.
Drugi teden se mora začeti, če ste dobri v prvi trpeli in bili zadovoljni z rezultatom.
Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in recepti

Dieta za en mesec.

Ta varianta Kremlju prehrane je bliže izvirniku, ki je obstajala v času Sovjetske zveze. V prvih dveh tednih, morate v skladu s standardnimi pravili in postavi v 20 točk dnevno. Tretji teden ste to vrednost poveča za 25 točk, na četrti - na 30. V tej dieti si strogo prepovedano uporabljati:

  • testenine
  • krompir
  • Žita. koli
  • Kruh in pekovski izdelki
  • Sladkarije v katerikoli obliki.

Namesto sladkorja, lahko uporabite nadomeščajo sladkor, vendar ta možnost ni priporočljiva. Poskusi, da imajo od tega meseca popolnoma brezplačno sladko vsebino sadja in jagod.

Ko ste končali z dieto, ne hitite takoj pusto na hrano. Skrbno pregledati vse svoje prejšnje prehrane in spreminjate pod 60 točk. Lahko že imate in testenine in pekovskih izdelkov, vendar le v okviru teh 60 točk. Zaradi te dodatne teže ne bo vrnil, in boste lahko uživali svoje najljubše jedi. pravilno shujšati, rastejo tanke na zdravje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kaj preprečuje, da izgubijo težo?Kaj preprečuje, da izgubijo težo?
Prehrana astronavtovPrehrana astronavtov
Dietni Astronavti oči trenerjaDietni Astronavti oči trenerja
Kremelj prehrana - MeniKremelj prehrana - Meni
Razpored staršev vpliva na prehrano svojih otrokRazpored staršev vpliva na prehrano svojih otrok
Butch prehrana (beljakovine, menjava ogljikovih hidratov)Butch prehrana (beljakovine, menjava ogljikovih hidratov)
Ločeno hrane. Kaj več škode ali dobra?Ločeno hrane. Kaj več škode ali dobra?
Beljakovine prehrana: koristi ali škodi?Beljakovine prehrana: koristi ali škodi?
Tekoča prehrana: nenavadno in učinkovitoTekoča prehrana: nenavadno in učinkovito
Kremelj prehrana. Recepti za vsak danKremelj prehrana. Recepti za vsak dan
» » Kremelj prehrana. Zgodba o menijih in recepti

Diete Prehrana Hujšanje Prehrana zvezde Zdravljenje prehrana Dieta s prehrano Zdravje Lepota Ljubezen Hrana Zdrave hrane Hujšanje Zdravila za hujšanje Izdelki za hujšanje Duševno zdravje Tešče dni Hujšanje skrivnosti Družina Tabela kalorij izdelki Hujšanje vaje Miscellanea